loczek1920
loczek1920
  22 kwietnia 2015 (pierwszy post)

witam,mam problem od paru dni pisac wiadomosci prywatne do innych osob,wciskam myszka na ropzmowe i nic,czy ktos ma podobnie?

Siobhan
Posty: 541 (po ~254 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 11
Siobhan
  22 kwietnia 2015

Witam,

Proszę o odpisanie na PW, postaramy się pomóc. :)

Pozdrawiam,
Marta,
Fotka.Team

dziubus79
Posty: 20 (po ~95 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 702
dziubus79
  22 kwietnia 2015

nie umiem wysylac wiadomości godzinke temu umiałam teraz już ie jakiś blad mi wyskakuje dlaczego?prosze o pomoc

Jesteś zbokiem nie pisz do mnie.

EmoOocjonalnA
EmoOocjonalnA
  22 kwietnia 2015

przy wysylaniu wiadomosci wyskakuje na czerwono napis blad w wysylaniu, co jest grane ?

Siobhan
Posty: 541 (po ~254 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 11
Siobhan
  23 kwietnia 2015

Problem z wiadomościami został zgłoszony do odpowiedniego działu. :)
Pozdrawiam,
Marta,
Fotka.Team

Dzastin37
Dzastin37
  24 kwietnia 2015

A ja mam pytanie w sprawie wiadomości czy funkcja dostawania znajomości od znajomych działa ?? bo mam to włączone a dostaje wiadomości od kogo popadnie ,za odp z góry dziękuje

Siobhan
Posty: 541 (po ~254 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 11
Siobhan
  24 kwietnia 2015

Opcja ta nie obejmuje osób, z którymi wymieniłaś już kiedyś korespondencje.

Pozdrawiam,
Marta,
Fotka.Team

Dzastin37
Dzastin37
  24 kwietnia 2015
Siobhan
Siobhan: Opcja ta nie obejmuje osób, z którymi wymieniłaś już kiedyś korespondencje. Pozdrawiam, Marta, Fotka.Team

Rozumiem ale dostaje wiadomości od osób z którymi nie pisałam ,i tu jest problem pozdrawiam
Siobhan
Posty: 541 (po ~254 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 11
Siobhan
  24 kwietnia 2015

Blokada nie obejmuje również osób, z którymi połączyłaś się w Tak/nie. :)

Pozdrawiam,
Marta,
Fotka.Team

Dzastin37
Dzastin37
  24 kwietnia 2015
Siobhan
Siobhan: Blokada nie obejmuje również osób, z którymi połączyłaś się w Tak/nie. :) Pozdrawiam, Marta, Fotka.Team

Teraz to wszystko jasne dziękuje za odp i pomoc
OneHundredPounds
Posty: 3 (po ~196 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 140
OneHundredPounds
  1 maja 2015

Byłoby milej gdyby okienko do pisania PW było trochę większe. W takim małym okienku żeby zobaczyć całą swoją wiadomość zanim się ją wyśle trzeba się namęczyć. Widać tylko dosłownie 3-4 wyrazy. To irytujące.

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 651
esquilo
  1 maja 2015
OneHundredPounds
OneHundredPounds: Byłoby milej gdyby okienko do pisania PW było trochę większe. W takim małym okienku żeby zobaczyć całą swoją wiadomość zanim się ją wyśle trzeba się namęczyć. Widać tylko dosłownie 3-4 wyrazy. To irytujące.

To okienko wcale nie jest takie małe:

... i jak widać na zrzucie z prawej strony posiada slash-a do przewijania treści pw.
Jeżeli tego nie widzisz to najprawdopodobniej powinnaś wyczyścić sobie historię przeglądarki, cache, ewentualnie poprosić kogoś z FP o odświeżenie profilu lub sprawdzić czy podobnie sprawa ma się na innej przeglądarce.
Okienko może też być maleńkie jeżeli korzystasz z urządzeń posiadających małe ekrany typu telefon, tablet, wtedy nie ma rady, wizualnie i rozmiarowo okienko jest dostosowane do wspomnianego.

Warto też dodać, że widoczne okno wiadomości rozwija się jedynie na warstwie przy chęci napisania pw wybieranego jako możliwość z opcji profilu, wtedy też - przy wcześniejszym dialogu - powinnaś mieć możliwość kliknięcia w odnośnik poniżej okienka: "zobacz pozostałe wiadomości".
W innym przypadku, kiedy irytuje Cię to aż tak bardzo zawsze możesz w pasku adresu wpisać: http://www.fotka.pl/wiadomosci/talk/ nick (bez spacji). Wtedy też przenosi Cię do pw (również opcji powyżej), większego/tradycyjnego okna*. Taki zabieg ma miejsce również wtedy, kiedy wchodzisz na forum i bezpośrednio po kliknięciu w avatar prostującego chcesz kontynuować pw oraz na czacie, w przypadku kiedy jakiś użytkownik/czka korzysta z wersji mobilnej Fotki**.
Pozdrawiam ;-).

* - tutaj też jest dostępny button przewijania pw - góra/dół celem podglądu pw.
** - w tym przypadku - na mobilce sprawa jest nieco utrudniona, ale nie wymagajmy cudów zważywszy na samą specyfikę aplikacji jako uproszczenia tradycyjnego/pc-owego wyglądu portalu oraz możliwości urządzenia, albowiem w niektórych np. telefonach można postarać się podejrzeć kombinując z zaznaczaniem tekstu. I tylko w tym przypadku widzę utrudnienie, jeżeli w ogóle można nim nazwać...
OneHundredPounds
Posty: 3 (po ~196 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 140
OneHundredPounds
  1 maja 2015

Korzystam z fotki na telefonie i nie jest znowu taki mały. Myślę, że powinniście cos z tym zrobić. Nie ma tam żadnych suwakow, a historię i ciastka usuwam codziennie. wystarczyłoby miejsce chociaz na dwie linijki i wtedy z prawej strony można dać strzalki w gore i dol. To znacznie ulatwiloby obsługę

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.