Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  22 kwietnia 2015 (pierwszy post)

Chciałem wysłać wiadomość do pewnej osoby. Długo próbowało po czym zwróciło błąd (umknęło mi by zapisać numer błędu - chyba 460, ale głowy nie dam). Spróbowałem ponownie, znów błąd. Odświeżyłem stronę i chciałem spróbować ponownie, ale uraczył mnie komunikat, że wykorzystałem ilość darmowych wiadomości do nowych osób.
Oczywiście wiadomość nie wyszła, nie ma jej na liście wiadomości.

Są tu więc dwa błędy:
1) problem z wysłaniem wiadomości
2) zablokowanie możliwości wysłania wiadomości do nowej osoby mimo błędu w wysyłce

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  22 kwietnia 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Hm.. po kilku minutach wiadomość jednak się pojawiła, podwójnie... więc powiedzmy, że blokada zadziałała poprawnie, ale problemy z wysyłką i nie pokazywanie wysłanych wiadomości mocno mnie zmyliła i pozostaje błędem. Szczególnie, że Fotka twierdziła, że nie mogę do tej osoby wysłać wiadomości, bo wykorzystałem limit. Czyli skrypt myślał, że jednak nie przeszła ta wiadomość, bo by zezwolił napisać kolejną do tej samej osoby. Jakiś zakręcony bug.

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

Siobhan
Posty: 541 (po ~254 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 11
Siobhan
  23 kwietnia 2015

Problem zgłoszony do programistów. :)

Pozdrawiam,
Marta,
Fotka.Team

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.