Illuminati
Illuminati
  23 kwietnia 2015 (pierwszy post)

Czy by dostać tu moderatora trzeba mieć serduszko z Użytkownikiem Shaitan? Już druga po esquilo która w ten sposób otrzymuje tu uprawnienia, ciekawe która następna dzięki wirtualnej miłości z tym użytkownikiem otrzyma dalej uprawnienia na tym portalu. To jest skandal

Siobhan
Posty: 541 (po ~254 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 11
Siobhan
  23 kwietnia 2015
Illuminati
Illuminati: Czy by dostać tu moderatora trzeba mieć serduszko z Użytkownikiem Shaitan? Już druga po esquilo która w ten sposób otrzymuje tu uprawnienia, ciekawe która następna dzięki wirtualnej miłości z tym użytkownikiem otrzyma dalej uprawnienia na tym portalu. To jest skanda

Uprawnienia nadawane są przeze mnie i zapewniam, że Shaitan nie ma z tym nic wspólnego. :)

Pozdrawiam,
Marta,
Fotka.Team
Shaitan
Shaitan
  23 kwietnia 2015
Illuminati
Illuminati: ciekawe która następna dzięki wirtualnej miłości z tym użytkownikiem otrzyma dalej uprawnienia na tym portalu. To jest skandal

Skończ waść, wstydu oszczędź.
Illuminati
Illuminati
  23 kwietnia 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Czekamy na następną w serduszku z nim, której dacie moda :lol: Znajdz sobie realnie kobietę a nie bajerujesz panny na moda XD

Shaitan
Shaitan
  23 kwietnia 2015
Illuminati
Illuminati: Czekamy na następną w serduszku z nim, której dacie moda Znajdz sobie realnie kobietę a nie bajerujesz panny na moda XD

Chodź ze mną w parkę, dostaniesz fypy :rotfl:

Albo nie, bo pomyślisz, że się w tobie zakochałem :zonk:
Illuminati
Illuminati
  23 kwietnia 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Shaitan
Shaitan: Chodź ze mną w parkę, dostaniesz fypy Albo nie, bo pomyślisz, że się w tobie zakochałem

Pedałem nie jestem, nawet jak bym był, to nie był byś w moim typie..
I nigdy nie chciałem i nie chcę tu moda. Tylko frajerzy biorą moda i harują za darmo dla korporacji 24/7
"fypy" łoooo losie :lol:
Shaitan
Shaitan
  23 kwietnia 2015
Illuminati
Illuminati: I nigdy nie chciałem i nie chcę tu moda. Tylko frajerzy biorą moda i harują za darmo dla korporacji 24/7

W takim razie po co siejesz zamęt, jak ktoś nowy dostanie uprawnienia? Po co w ogóle się tym interesujesz? ;)
Illuminati
Illuminati
  23 kwietnia 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Shaitan
Shaitan: Po co w ogóle się tym interesujesz?

Bo jestem z Kontroli Skarbowej XD a tak na poważnie to napisałem prawdę, bo wiem że esquilo jak i nowa mod bezskutecznie starały się o moda i dopiero serduszko z Tobą im go zapewniło.
Shaitan
Shaitan
  23 kwietnia 2015
Illuminati
Illuminati: a tak na poważnie to napisałem prawdę, bo wiem że esquilo jak i nowa mod bezskutecznie starały się o moda i dopiero serduszko z Tobą im go zapewniło.

No no, bo ja tak naprawdę jestem właścicielem tego portalu i sam dobieram wszelkich moderatorów :D

Kiedyś myślałem, że ty tylko trollujesz ale teraz widzę, że ty to wszystko piszesz serio :D
Aneta
Aneta
  23 kwietnia 2015
Siobhan
Siobhan: Uprawnienia nadawane są przeze mnie i zapewniam, że Shaitan nie ma z tym nic wspólnego. :)


Myślę, że tutaj nie ma nawet o czym dyskutować to decyzja z góry a nie osoby, ktora tak sobie chce dac komus to da.

Illuminati
Illuminati: dopiero serduszko z Tobą im go zapewniło.

Shaitan nie ma nic wspolnego z tym Kogo wybiera Siobhan, to jest jej wybór i lepiej się dostosować d83dde04
Skoro ją wybrała to miała swój powód, nie wgłębiaj się :)
KrolJulian
KrolJulian
  23 kwietnia 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
:cozagopek: Illuminati

▼ ◄ ▲ ► ▼ ◄ ▲ ► ▼ ◄ ▲ ► ▼ ◄

Tu masz zabawke nie placz
Egocentryk
Egocentryk
  23 kwietnia 2015

kim jest ta AIeksandra?
nigdy wczesniej jej nie widziałem tu :O
zadnej wypowiedzi na forum, czacie czy cam nie widzialem, a ja przesiaduje tutaj długo i bym zauważył :O

zartowalem, witam cie Olu, słusznych banów i milego znoszenia takich postów

Illuminati
Illuminati
  23 kwietnia 2015
KrolJulian
KrolJulian: ▼ ◄ ▲ ► ▼ ◄ ▲ ► ▼ ◄ ▲ ► ▼

:napalony: dzięki, już mi lepiej d83dde0f
Egocentryk
Egocentryk
  23 kwietnia 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Illuminati
Illuminati: esquilo


tak poza nawiasem ulegne marnemu prowo przemieszanego ze spiekotą odbytową

esq nie miala parki z shaitanem w czasie gdy otrzymala uprawnienia, a czas w którym miala z nim parkę był o wiele wczesniej niz nadanie modka

derp
Illuminati
Illuminati
  23 kwietnia 2015
Egocentryk
Egocentryk: tak poza nawiasem ulegne marnemu prowo przemieszanemu ze spiekotą odbytową esq nie miala parki z shaitanem w czasie gdy otrzymala uprawnienia, a czas w którym miala z nim parkę był o wiele wczesniej niz nadanie modka

Ok adwokacie i lizodupie modków
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.