ZDZK
ZDZK
  28 kwietnia 2015 (pierwszy post)

Co ile dni jest darmowa aktywacja klubu gwiazd

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  28 kwietnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Co ile dni jest darmowa aktywacja klubu gwiazd

Nie ma darmowej Gwiazdy. Klub Gwiazd http://www.fotka.pl/klubgwiazd?ref=210 tam możesz wykupić dostęp.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
ZDZK
ZDZK
  28 kwietnia 2015

Tylko że kiedy miałem poprzednieckonto to otrzymałem gwiazde gwiazde.Nie miałem wykupionej gwiazdy

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  28 kwietnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko że kiedy miałem poprzednieckonto to otrzymałem gwiazde gwiazde.Nie miałem wykupionej gwiazdy

Musiało to być bardzo bardzo dawno lub może Ci przysłali na zachętę bardzo krótki dostęp do Klubu Gwiazd, aktualnie nie dają za darmo dostępu, trzeba sobie wykupić.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
ZDZK
ZDZK
  28 kwietnia 2015

Na 1 dzień miałem gwiazde a to byłl nie dawno.Teraz mam nowe konto i też nie mam wykupionej gwiazdy

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  28 kwietnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Na 1 dzień miałem gwiazde a to byłl nie dawno.Teraz mam nowe konto i też nie mam wykupionej gwiazdy
Też taki krótki dostałem na drugim koncie, jak dalej jest ta promocja to mogą Ci zaproponować, jednak nie wiadomo czy to się stanie, na pewno taką informacje dostaniesz o takiej możliwości.

Wykup Gwiazdę jak Ci zależy teraz na pełnym dostępie do serwisu, innej możliwości nie ma.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
ZDZK
ZDZK
  28 kwietnia 2015

Tylko ja dostałem na 1 i 2 koncie a na 3 jeszcze nie.

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  28 kwietnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko ja dostałem na 1 i 2 koncie a na 3 jeszcze nie.

Może dadzą Ci na kolejnych :) Pamiętaj na fotce można mieć maks 3 konta.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
ZDZK
ZDZK
  28 kwietnia 2015

Ja mam jedno konto bo 2 usuwałem

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.