WiktoriaPaczos
WiktoriaPaczos
  30 kwietnia 2015 (pierwszy post)

Jak znależć osobe której sie napisalo komentarz, ale nie dodano go do znajomychm tylko na tablecie ??;) Prosze o pomoc bo to taka mordeczka ze hejj

Avatar użytkownika mlfs1988plmlfs1988pl
Posty: 219 (po ~222 znaków)
Reputacja: -31 | BluzgometrTM: 370
mlfs1988pl
  30 kwietnia 2015

Jeśli mówisz o przeglądaniu w aplikacji Fotka to nie ma takiej możliwości, aplikacja jest strasznie zubożona względem normalnej strony.

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  1 maja 2015

Nie ma takiej możliwości, jedyne wyście napisać do kogoś ze swoich znajomych (jak bardzo Ci zależy) , powinien mieć w powiadomieniach że skomentowałeś. Tu na fotce nie ma dziennika aktywności, zresztą który proponowałem tutaj :)

"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
binoleq
Posty: 11156 (po ~104 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 13
binoleq
  1 maja 2015
Ostatnio edytowany: 18 kwietnia 1009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak znależć osobe której sie napisalo komentarz, ale nie dodano go do znajomychm tylko na tablecie ??;) Prosze o pomoc bo to taka mordeczka ze hejj
odezwij sie na prv ;) jakie mniej wiecej to zdjecie bylo moze pamietasz?bo troche tych komentarzy bylo... postaram sie pomoc ;)

"Dlaczego nie mówisz mi, że mnie kochasz?Już raz to powiedziałem, jak coś się zmieni dam Ci znać."

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.