czarusx
czarusx
  7 maja 2015 (pierwszy post)

Witam, piszę ten wątek dlatego że administracja (czyt.Fotka Team) nie ma w ogóle czasu odpisywać i czekam po 2 dni, dzień na odp.
Kupiłem sobie z kolegi konta gwiazdę, wszystko ja robiłem pyk pięknie wysłano i przyszedł mi sms następującej treśći:
- Pakiet Gwiazda oczekuje na akceptacje przez czarusx. Pozdrawiamy www.fotka.pl .
I żadnej akceptacji nie dostałem, napisałem zażalenie do Team'u i oczywiście powiedzieli że trzeba się zalogować, wylogować. Oczywiście efektu również to nie przyniosło, napisałem ponownie to dostałem odpowiedź taką żebym w powiadomieniach zaakceptował usługę, również nic nie ma.
Kieruje pytanie do administracji, długo jeszcze będzie to trwało czy w ogóle nie dostane gwiazdy i pieniądze pójdą na marne? Bo to już się robi nudne. Pakiet został wykupiony na 30dni. W razie czego mogę wysłać screena z telefonu iż owy pakiet został wykupiony. Proszę o szybką pomoc, pozdrawiam.

beq
beq
  8 maja 2015

Okienko do akceptacji otrzymanej usługi, zostanie wyświetlone po zalogowaniu się na konto

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.