Chamisko
wpis jest ukryty
Siobhan
Posty: 541 (po ~254 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 11
Siobhan
  21 maja 2015

Witam,
Chcialabym wypowiedziec sie odnosnie zasad i albumów. W tej chwili temat albumow jest tematem otwartym. Nie zapadly jeszcze konkretne decyzje odnosnie ich usuniecia, dlatego tez zasady nie zostały jednoznacznie zmienione. Dodatkowo informuje, ze wszelkie informacje odnosnie dodawania zdjec znajduja sie na stronie www.fotka.pl/dodaj_fotki
Zdjecia dodawane do serwisu sa moderowane na biezaco i dodatkowo sprawdzane przez zespol, poniewaz przy takiej ilosci zdjec moga zdarzyć sie pomylki. Staramy sie jednak dokonac wszelkich staran, aby wyeliminowac z serwisu zdjecia niepożądane.

Pozdrawiam,
Marta,
Fotka.Team

Berenike
Berenike
  21 maja 2015
Shaitan
Shaitan: Niestety moje zdanie to tylko moje zdanie ;)


d83dde09O, załapałem się na screena xDD Ech, to były czasy...

widzę, że dość sporo moderacji tam się złapało nie tylko Ty:)))

Siobhan
Siobhan: Dodatkowo informuje, ze wszelkie informacje odnosnie dodawania zdjec znajduja sie na stronie www.fotka.pl/dodaj_fotki


Poważnie? Ja tam widzę dane innych użytkowników tego portalu, ich loginy i zdjęcia, ale ani jednej fotki osoby do której ów profil należy.
Pegasus
Pegasus
  22 maja 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: fotki osoby do której ów profil należy.


pisze profil bez fotek
Ty sie ciesz, że fotka z nazwą "Fotka.pl" pozwala ci tu postować bez posiadania zdjęć.
A nie powinna. Nazwa na coś wskazuje
Berenike
Berenike
  22 maja 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Pegasus
Pegasus: pisze profil bez fotek Ty sie ciesz, że fotka z nazwą "Fotka.pl" pozwala ci tu postować bez posiadania zdjęć. A nie powinna. Nazwa na coś wskazuje


Ja jak dodaje to swoje bądź za przyzwoleniem osób które się na nich znajdują i to nas różniło i różnić będzie. Kto miał wiedzieć jak wyglądam to wie a ty umrzesz w nieświadomości
Pegasus
Pegasus
  22 maja 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: ty umrzesz w nieświadomości


widziałem blondyneczko :*
Chamisko
wpis jest ukryty
DarthZod
Posty: 1628 (po ~199 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 24
DarthZod
  3 czerwca 2015

Ale się tu pozmieniało... O_O

F0X
F0X
  3 czerwca 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

TVP and Pegasus Skończ Waść ... Wstydu oszczędź. Jestem zażenowany waszą postawą. Powinniście wiedzieć że bycie internetowym trollem stało się już niemodne wraz z upadkiem Telekomunikacji Polskiej (TP) a wy dalej swoje. Pozdro.

TVP
TVP
  3 czerwca 2015
F0X
F0X: Powinniście wiedzieć że bycie internetowym trollem


Za dużo powieści Fantasy gościu, bo żaden z Ciebie Gandalf. Trollem? Dlaczego mnie obrażasz? Żadam natychmiastowej reakcji moderacji. Człowiek apeluje o pomoc bo jest szykanowany jak żydzi przez hitlera to jeszcze go obrażaja naśisci
Pegasus
Pegasus
  3 czerwca 2015
F0X
F0X: niemodne


niemodna stała się spiekota odbytowa
F0X
F0X: Jestem zażenowany waszą postawą.


jak mi przykro xD
F0X
F0X: Skończ Waść ... Wstydu oszczędź.


za dużo lektur, chyba uzupelniasz wiedze :/
ps trollem nigdy nie bylem ani nie jestem, żądam przeprosin
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.