Pejter085
Pejter085
  22 maja 2015 (pierwszy post)

Jak usunąć wiadomości ze skrzynki odbiorczej?

Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  22 maja 2015

Najpierw wybierasz (klikasz) osobę, z którą rozmawiałeś i chcesz tę rozmowę usunąć, a potem najeżdżasz kursorem jeszcze raz na nią - pojawią się dwie ikonki: jedna usuwa rozmowę, druga zgłasza spam.

Niestety, nie da się usunąć poszczególnych wiadomości (a szkoda, feature request dla programistów!) - wszystko albo nic.

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 657
esquilo
  22 maja 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak usunąć wiadomości ze skrzynki odbiorczej?

d83ddc47

Beholder
Beholder: Najpierw wybierasz (klikasz) osobę, z którą rozmawiałeś i chcesz tę rozmowę usunąć, a potem najeżdżasz kursorem jeszcze raz na nią - pojawią się dwie ikonki: jedna usuwa rozmowę, druga zgłasza spam.

... lub:
- w przypadku kilku odznaczasz pw z danymi userami z listy i kasujesz wszystko jednocześnie widząc kosz u góry listy

- Fotka Mobile - konkretna rozmowa i opcja kosza w prawym górnym rogu

- to często pojawia mi się w pw w przypadku fotki na urządzeniach mobilnych: tam wiadomości można usunąć przechodząc na m.fotka.pl - wersję dostępną również dla starszych urządzeń, gdzie wchodząc w konkretną rozmowę prawym rogu mamy ikonkę kosza...

Beholder
Beholder: Niestety, nie da się usunąć poszczególnych wiadomości (a szkoda, feature request dla programistów!) - wszystko albo nic.

Masz na myśli kasowanie pojedynczego pw/jakieś wiadomości z całej rozmowy? Może i czasem by się przydało, kiedy chcemy zachować tylko jakieś info, jednak ciśnienia na to nie mam.
Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  22 maja 2015
esquilo
esquilo: Masz na myśli kasowanie pojedynczego pw/jakieś wiadomości z całej rozmowy? Może i czasem by się przydało, kiedy chcemy zachować tylko jakieś info, jednak ciśnienia na to nie mam.
Tak, to właśnie mam na myśli. Ja też ciśnienia nie mam, ale uważam, że byłoby przydatne. Na znanym portalu społecznościowym nieraz z tej opcji korzystałem.

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

marmaje
Posty: 2 (po ~207 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 66
marmaje
  26 maja 2015

Witam, mój problem jest taki bo skasowałem konwersacje i czy istnieje możliwość jej odzyskania jest to bardzo ważne dla mnie i sentymentalne. Mam nadzieje, że uda się odzyskać te wiadomości :) Proszę o szybką odpowiedź. Pozdrawiam, marmaje

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 657
esquilo
  26 maja 2015
marmaje
marmaje: Witam, mój problem jest taki bo skasowałem konwersacje i czy istnieje możliwość jej odzyskania jest to bardzo ważne dla mnie i sentymentalne. Mam nadzieje, że uda się odzyskać te wiadomości :) Proszę o szybką odpowiedź. Pozdrawiam, marmaje

Opcja odzyskania skasowanego pw ze strony portalu jest niemożliwa.

Jednak... jeżeli w ustawieniach pw (http://www.fotka.pl/ustawienia/wiadomosci) miałeś zaznaczone powiadomienia mailowe i nie kasowałeś zawartości skrzynki odbiorczej/archiwizowałeś ją/w ogóle masz aktywnego maila część pewnie będziesz mógł przeczytać :-).
Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  27 maja 2015

Sama konwersacja nadal jest w bazie Fotki, bo przecież druga osoba nadal ją widzi, ale nie licz na to, że ludzie z Fotki Ci ją odtworzą. Też kiedyś o to prosiłem, niby obiecywali to zrobić, a nic z tego nie wyszło. I to nie ja wtedy usuwałem, ale sama Fotka. Też dziś nie mam pełnej korespondencji. Fotka co jakiś czas usuwa i nawet nas nie pyta.

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

EndorFina93
EndorFina93
  29 maja 2015

Mam problem, ponieważ nie mogę wysyłać wiadomości prywatnych. Wpisuję wiadomość, naciskam ENTER i nic się nie dzieje. (Klawiaturę mam sprawną) ?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.