Chamisko
Chamisko
  24 maja 2015 (pierwszy post)

Witam mam ból dupy iż


Pouczyłem esquilo o tym , że nie życze sobie by do mnie wypisywała i poinformowałem, ze z chęcią dodałbym ją do czarnej listy lecz niestety ona dalej mnie nęka dając Mi jakieś prezenty w postaci cebuli cokolwiek tzn.

Dziwi mnie fakt, że osoby niezrównoważone psychicznie uzyskują tutaj taki status. Podobno moderator musi być dojrzała emocjonalnie osobą, która swoim zachowaniem w żaden sposób nie będzie prowokować innych userów. No właśnie podobno. Chciałbym nadmienić, że to jej nie pierwsza i nie ostatnia prowokacja mojej osoby. .

Czy wy też jesteście przez nią prowokowani?

Zua
Posty: 398 (po ~132 znaków)
Reputacja: -163 | BluzgometrTM: 86
Zua
  24 maja 2015

A może esquilo chciała w ten sposób się zakumplować z Tobą, a Ty ją od razu skreślasz?

Odpowiedź na komentarz znajomego - nie jest spotkaniem, czat - nie jest rozmową, zmiana statusu w związku - nie jest miłością.
https://youtu.be/phCSXKqKQuo ;)

Chamisko
Chamisko
  24 maja 2015
Ostatnio edytowany: za 19 kwietnia 8845

Zua ponieważ ludzi poznaje się po słowach, a nie po czynach. Jeśli ktoś mając dziecko spędza tu naście godzin dziennie zamiast dbać o jego lepsze jutro i jego wychowanie. Marnuje czas na nędzne wypociny i łechtanie swojego grubego ego. Jest dla mnie nikim.
PS #Cebula_tak_bardzo

Zua
Posty: 398 (po ~132 znaków)
Reputacja: -163 | BluzgometrTM: 86
Zua
  24 maja 2015

Ja to tam się nie znam i nie wcinam się w czyjeś wychowanie, ale ja osobiście dawałabym przykład mojemu dziecku, że jest wiele innych form spędzania czasu wolnego, aby w późniejszych latach miało ono życie realne. PS. nie znam nie oceniam d83ddd2b

Odpowiedź na komentarz znajomego - nie jest spotkaniem, czat - nie jest rozmową, zmiana statusu w związku - nie jest miłością.
https://youtu.be/phCSXKqKQuo ;)

Chamisko
Chamisko
  24 maja 2015

Ja sam nie mam dzieci, ale wiem jedno gdy będe je miał nie będzie mnie tu. Wiem tez, że będę ję uczył jak swojego chrześniaka, że do wszystkiego trzeba samemu dojśc i nic nie spadnie z nieba na tacy. Siedzac na dupie i moderujac gowniane forum nic się w życiu nie osiągnie, dlatego: za każdym razem gdy sie z nim widzę i chce ode mnie zabawke kłade mu ją na 2 koncu pokoju by wiedział , ze do celu trzeba dojsc nawet gdy jest na wyciagniecie reki.

Pegasus
Pegasus
  24 maja 2015

żądam natychmiastowej reakcji administracji

Zua
Posty: 398 (po ~132 znaków)
Reputacja: -163 | BluzgometrTM: 86
Zua
  25 maja 2015
Pegasus
Pegasus: żądam natychmiastowej reakcji administracji


chyba nie reagują xD

Odpowiedź na komentarz znajomego - nie jest spotkaniem, czat - nie jest rozmową, zmiana statusu w związku - nie jest miłością.
https://youtu.be/phCSXKqKQuo ;)

Avatar użytkownika mlfs1988plmlfs1988pl
Posty: 219 (po ~222 znaków)
Reputacja: -31 | BluzgometrTM: 370
mlfs1988pl
  26 maja 2015

Skoro mają w dupie (tak, wiem że dostanę bana za użycie słowa "dupa", najprawdopodobniej od samej Esquilo) fakt wybitnie wybiórczego pilnowania regulaminu przez tę panią, to raczej nie ma co się spodziewać, że jakoś zareagują na ten temat i odbiorą jej funkcję.

Siobhan
Posty: 541 (po ~254 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 11
Siobhan
  26 maja 2015

Użytkownik TVP otrzymał odpowiedź w dniu wczorajszym na PW. :)

Pozdrawiam,
Marta,
Fotka.Team

F0X
F0X
  27 maja 2015

Nie rozumiem bólu dupy co niektórych i wywlekania tego typu spraw na forum publicznym ... Wielce Dojrzałe Doprawdy.

damciklapsawtylek
damciklapsawtylek
  27 maja 2015

jak Cię nęka to zgłoś popełnienie przestępstwa na policji, Stalking jest karalny :P

TVP
TVP
  27 maja 2015
F0X
F0X: Nie rozumiem bólu dupy co niektórych i wywlekania tego typu spraw na forum publicznym ... Wielce Dojrzałe Doprawdy.


Sherloku co miałem zrobic, skoro mimo licznych próśb dalej wysyłała wiadomosci i dawała jakieś prezenty w przypadku normalnego użytkownika dodaje do czarnej listy w przypadku moderatora nie widze innego wyjścia :)
F0X
F0X
  27 maja 2015

Jeśli pisałeś na kontakt i do Siobhan i nic to nie dało a nie potrafisz ignorować wiadomości i nie zwracać uwagi na prezenty to może czas najwyższy zmienić portal. Przejrzałem kilka twoich wpisów i stwierdziłem żeś aferowicz z milionem problemów..
Daj sobie na looz i zwiększ dystans do samego siebie jak i do tego portalu a najlepiej na tym wyjdziesz. Serio.

Avatar użytkownika mlfs1988plmlfs1988pl
Posty: 219 (po ~222 znaków)
Reputacja: -31 | BluzgometrTM: 370
mlfs1988pl
  27 maja 2015

Daj spokój, nie będzie się przenosił na inny serwis tylko dlatego, że uwzięła się na niego moderatorka od siedmiu boleści, która chyba nie ma wszystkich w domu.

TVP
TVP
  27 maja 2015
F0X
F0X: Jeśli pisałeś na kontakt i do Siobhan i nic to nie dało a nie potrafisz ignorować wiadomości i nie zwracać uwagi na prezenty to może czas najwyższy zmienić portal. Przejrzałem kilka twoich wpisów i stwierdziłem żeś aferowicz z milionem problemów.. Daj sobie na looz i zwiększ dystans do samego siebie jak i do tego portalu a najlepiej na tym wyjdziesz. Serio.


To twoje zdanie a ja mam prawo mieć je w dupie, ten portal jest wszystkim co mam
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.