XxXDottiXxX
XxXDottiXxX
  14 czerwca 2015 (pierwszy post)

Chciałabym zacząć od tego, że nie podoba mi się funkcja TAK lub NIE.
Nie wnikać w to proszę:P Prowadzę swój własny bojkot. d83dde45

Teraz dojdę do sedna sprawy. (Jestem normalnej orientacji seksualnej), ale wytłumaczcie mi jedno - jaki mają interes kobiety, które oddają głos kobietom na Tak lub Nie. Jeśli oddają na Tak to rozumiem może są orientacji biseksualnej albo les..., albo szukają przyjaciółki 2754. Natomiast te, które oddają głos na NIE to walą tak, bo jej się nie podoba sukienka, makijaż jest za brzydka lub za ładna ...? Albo nie wiem prowokuje czymś, albo ma za małe lub za duże cycki ? :D
NIE PRZEJMUJĘ SIĘ TYMI OCENAMI NA TAK LUB NIE. DLA MNIE TE OCENY SĄ BEZ SENSU.
Hehe tak na serio właściwie czy jest możliwość tutaj zablokowania tej funkcji głosu dla odmiennej płci ?
O! i czy w ogóle jest możliwość zablokowania tej funkcji całkiem ?!
Dziękuję za uwagę i życzę miłego dnia .263a

BlackMoonLady
BlackMoonLady
  14 czerwca 2015
http://www.fotka.pl/ustawienia/funkcje_specjalne/ -> blokada oddawania decyzji na profil

proszę bardzo, nie ma za co!
XxXDottiXxX
XxXDottiXxX
  14 czerwca 2015

ale ta blokada nie działa mimo wszystko oceniają moje zdjęcia :/

BlackMoonLady
BlackMoonLady
  14 czerwca 2015

Bo to blokada na decyzje 'tak/nie' a nie na ocenę zdjęć.

XxXDottiXxX
XxXDottiXxX
  14 czerwca 2015

:P spoko na razie chce rozwikłać tą zagadkę z tym ocenianiem przez dziewczyny :D

Shaitan
Shaitan
  15 czerwca 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: :P spoko na razie chce rozwikłać tą zagadkę z tym ocenianiem przez dziewczyny :D

Nie rozwikłasz, ile ludzi tyle powodów dla których coś klikają ;)
Avatar użytkownika mlfs1988plmlfs1988pl
Posty: 219 (po ~222 znaków)
Reputacja: -31 | BluzgometrTM: 370
mlfs1988pl
  18 czerwca 2015

Właściwie wystarczyłoby dodać do opcji profilu blokadę głosowania przez osoby spełniające jakiśtam warunek. Np jestem płci męskiej i ustawiam sobie, że nie chcę dostawać ocen od innych posiadaczy "klejnotów rodzinnych".

SZAMBONUREK
SZAMBONUREK
  20 czerwca 2015

Badoo powinno posadzic fotke o plagiat tej funkcji

wokato040189
wokato040189
  30 czerwca 2015

ja tego w ogóle nie używam według mnie niech sobie będzie ta opcja

Grafolozka
Grafolozka
  30 czerwca 2015

właściwie to ta funkcja oceniania powinna być zawrta w samym tym , że ktoś sie odezwie lub nie...zagada, zaczepi itd...ale jest to sposób również na budowanie popularności...takie decuzje mogą i podbudować i demotywować...to jak dla mnie jakiś rodzaj marketingu,który za chwile połączy sie z całym mnóstwem usług a sma portal bedzie zarabiał kasę...Jak nie wiadomo o co chodzi zawsze chodzi o kase...:)

OTGenasis
OTGenasis
  14 lipca 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: na razie chce rozwikłać tą zagadkę

może przedyskutujmy to u mnie?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.