YoungAmbitious
YoungAmbitious
  17 czerwca 2015 (pierwszy post)

Witam. Zarejestrowałem się wczoraj na portalu i do pewnego momentu wszystko działało bez zarzutu. Od około 2 w nocy nie moge wysyłać wiadomości do nowych osób, a jedynie moge rozmawiać z tymi, którym wysłałem wiadomość przed 2 w nocy. Podczas wciskania enter wyskakuje mi błąd numer #11, a gdy próbuje ponownie nie przynosi to skutku. Jakies pomysły jak to naprawić ? P.s. Jestem w klubie gwiazd.

Shaitan
Shaitan
  17 czerwca 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam. Zarejestrowałem się wczoraj na portalu i do pewnego momentu wszystko działało bez zarzutu. Od około 2 w nocy nie moge wysyłać wiadomości do nowych osób, a jedynie moge rozmawiać z tymi, którym wysłałem wiadomość przed 2 w nocy. Podczas wciskania enter wyskakuje mi błąd numer #11, a gdy próbuje ponownie nie przynosi to skutku. Jakies pomysły jak to naprawić ? P.s. Jestem w klubie gwiazd.

Musisz poczekać 24h gdyż wykorzystałeś już limit 100 nowych konwersacji w ciągu doby. Dziwne jest jednak, że wywala ci kod błędu zamiast informacji o tymże limicie.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.