JaiMojePoziomki
JaiMojePoziomki
  16 lipca 2015 (pierwszy post)

Dlaczego moje tematy są blokowane? Jakim prawem ja się pytam, skoro inni dodają potem ten sam temat i ich temat nie jest blokowany a mój jest. Ja rozumiem że pewien FACET jest tu na mnie obrażony i chce moje konta zniszczyć, ale przepraszam bardzo nie on jest tutaj właścicielem portalu i nie on będzie decydował co nie jest zgodne z regulaminem, tylko chyba ktoś kto tu pracuje. Ja kupuję tu gwiazdy i żądam profesjonalnego wyjaśnienia przez portal, nie przez FACETA który ma tu uprawnienia tylko! Zablokował mi konto za typa co pociął sobie mordę, a teraz takie wpisy są spoko? Tak są spoko, bo przecież nie pisze tego ktoś kto FACETA nie lubi. FACETA jak ktoś nie lubi to FACET daje blokady, inni mogą dodawać to samo i FACET blokady nie nada! A pisząc do fotki otrzymuje takie to wyjaśnienia. I NIE BLOKOWAĆ TEMATU BO JEST ZGODNY Z REGULAMINEM ! Usuwanie konta za coś co inni legalnie dodają to zwykła kradzież gwiazd. I wyłączyć mi natychmiast subskrypcję ZŁODZIEJE!

JaiMojePoziomki
JaiMojePoziomki
  16 lipca 2015


He he, ale wytłumaczenie :) Pewnie ma to w szablonach wpisane, i odpisuje hurtowo :lol:
praksa
praksa
  16 lipca 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

sam napisałeś, ze łamiesz zasady i są po to zeby je łamać a zadajesz pytania na forumach dlaczego masz blokady xd
jak mi kiedyś pisali"zasady są po to żeby je łamać" ja odpisywałam, "a bany i blokady są po to żeby je dawać" d83ddc80

JaiMojePoziomki
JaiMojePoziomki
  16 lipca 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: sam napisałeś, ze łamiesz zasady

Wyrażanie się w sposób ekspresyjny i do tego wklejanie wulgaryzmów z **** nie jest łamaniem zasad. Może było w 2007 roku ale nie teraz w dobie wszechobecnej komunikacji. Przyznaję, może i przesadziłem z kilkoma wpisami ale to już po blokadzie.

Wyłączcie mi subskrypcje z tych zablokowanych kont bo zgłoszę to na policję jak tylko złotówka mi zniknie z konta na to gówno. Sam nie zamierzam wysyłać ani jednego SMSa by to wyłączyć, to wasz psi obowiązek. Zablokowane konto więc subskrypcja ma zostać wyłączona!
JaiMojePoziomki
JaiMojePoziomki
  16 lipca 2015

Poza tym wejdz na Facebooka tam też mają zasady i ludzie w grupach na stronach wypisują co chcą i jakoś nie blokuje się im kont i tam żadnych opłat za głupie gwiazdy nie ma!

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.