CzwartyDoBrydza
CzwartyDoBrydza
  21 lipca 2015 (pierwszy post)

Wy też tak macie, że nie pokazuje wam żadnych zdjęć ani danych na swoim i innych profilach? Tak, że wszędzie jest, że aktywność od 1 października 2009?

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 651
esquilo
  21 lipca 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Wy też tak macie, że nie pokazuje wam żadnych zdjęć ani danych na swoim i innych profilach? Tak, że wszędzie jest, że aktywność od 1 października 2009?

Powinieneś wyczyścić historię oraz ciasteczka z przeglądarki i poprosić kogoś z FP o odświeżenie profilu : www.fotka.pl/przyjaciele#fotka_przyjaciele , oczywiście opisując mu/jej problem na pw ;>.
mokalele
mokalele
  23 lipca 2015

spoko, mam to samo..

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 651
esquilo
  23 lipca 2015

Sama jestem ciekawa o co tu biega i fajnie by było, jakby założyciel wątku zapodał info o tym co mu pomogło, niemniej:

Konto usunięte
Konto usunięte: spoko, mam to samo..

Zastosuj się do rad powyżej Twojego wątku, jeżeli nic nie pomoże napisz tu: http://www.fotka.pl/kontakt#formularz ;>.
mokalele
mokalele
  23 lipca 2015

Na innej przeglądarce działa.. Na Mozilla przestało z dnia na dzień.. jak widać nie tylko u mnie. Ale to nie może być zbieg okoliczności ani wina ciasteczek czy historii. Ale dziękuję za podpowiedź

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 651
esquilo
  23 lipca 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Na innej przeglądarce działa..

Toć na Mozilli ostatnio więcej problemów, jak wygody użytkowania...

Konto usunięte
Konto usunięte: . Ale to nie może być zbieg okoliczności ani wina ciasteczek czy historii.

A jednak :P . W kilku przypadkach zgłoszenia problemu na pw to pomogło i tym się sugerowałam :-).
mokalele
mokalele
  24 lipca 2015

no niestety.. mozilla stara nam się "ulepszyć" użytkowanie ;]

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 651
esquilo
  24 lipca 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: no niestety.. mozilla stara nam się "ulepszyć" użytkowanie ;]

Dobra, to tak informacyjnie dla osób, które mogą mieć podobną sytuacją napisz z jakiej przeglądarki Ci wszystko śmiga ;>.

P.S. Może spróbuj ogarnąć Fox-a, ewentualnie zrobić reinstal i daj znać czy zatrybiło :ninja:.
antycypacja
wpis jest ukryty
mokalele
mokalele
  24 lipca 2015

Na Google Chrom mi działa na Firefoxie nic nie pomaga.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.