Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  24 lipca 2015 (pierwszy post)

Przeglądając ten dział można zauważyć częste linkowanie do regulaminu, szczególnie przez esquilo.
Sęk w tym, że niektórym wymogom nie da się obecnie sprostać.

Dla przykładu, jest info, że osoby pełnoletnie mogą wrzucać foty erotyczne do prywatnych albumów.. ale przecież obecnie nie da się już tworzyć albumów.

Myślę, że warto przeczesać regulamin i dopasować do dzisiejszych realiów.

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  24 lipca 2015
Beholder
Beholder: Myślę, że warto przeczesać regulamin i dopasować do dzisiejszych realiów.


Generalnie nie tylko ogolny regulamin, ale tez regulaminy np działów for wymagają 'modernizacji', bo troche straciły na aktualności ;)
Miejmy nadzieje, że niebawem to nastąpi ;)
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 583
esquilo
  24 lipca 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Regulaminy wymagają dopracowania, nie pierwszy poruszyłeś to zagadnienie.

Beholder
Beholder: Przeglądając ten dział można zauważyć częste linkowanie do regulaminu, szczególnie przez esquilo.

Tak jest, linkuję wówczas, kiedy mam pewność co do aktualnej wzmianki w zasadach. Fakt niezaprzeczalny, jest kilka odnośników wymagających dopracowania. Cóż...
Co do albumów, jakiś czas temu była wzmianka o tym, że ich kwestia jest w trakcie dyskusji :ninja:.
Shaitan
Shaitan
  24 lipca 2015
Beholder
Beholder: Dla przykładu, jest info, że osoby pełnoletnie mogą wrzucać foty erotyczne do prywatnych albumów.. ale przecież obecnie nie da się już tworzyć albumów.


Zgadza się - paradoksalnie jednak osoby, które przed zlikwidowaniem możliwości zakładania nowych albumów posiadały już jakieś albumy (w tym i takie ustawione jako prywatne) nadal je mają, więc ten zapis TEORETYCZNIE nadal jest zasadny. W praktyce to szczerze... brak mi słów.
Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  24 lipca 2015

Ano, sam mam sporo albumów i uważam je za duży plus pomagający utrzymać porządek i podział tematyczny zdjęć. Mam nadzieję, że nie zostaną scalone w jeden, szczególnie w taki, gdzie będzie wymóg zdjęć tylko swojej facjaty.

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.