GrAnTeSsO
Posty: 46 (po ~247 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 83
GrAnTeSsO
  26 lipca 2015 (pierwszy post)

Temat został wcześniej usunięty pewnie przez na palonego moda któremu nie spodobało się to że ktoś dba o kulturę na tym portalu erotycznym. Z góry mowie - będę pisał do skutku. Ban na konto ? Ban na IP ? Da się wszystko ominąć. Kobiety a raczej pustaki pokazują cycki a mod jeszcze wyrzuca. Mnie spotkała blokada przez pustaczke która pokazuje cycki a inną osoba została wyrzucona. Powód jest prosty. Moderator nie chciał by przerywano pokaz. Ja się pytam - gdzie tu admin ? I kim są napaleni modzi. Fotka to już nie portal społecznościowy tylko portal erotyczny. Chce nadmienić że posiadam zdjęcia jak kobiety w naganny sposob ukazują swoje tłuste wdzięki. Proszę o wypowiedzi adminow tutaj a nie na priv. Niech każdy zobaczy reakcje.

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 652
esquilo
  26 lipca 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: ktoś dba o kulturę na tym portalu

Zawartość pańskiej wypowiedzi o tym niestety nie świadczy.
Emocje, jeszcze w intetnetach powinny mieć opcję "off przy zalogowaniu", mniej nerwów.

I tak z mojego punktu widzenia...

1. Za wyrażenie opinii - kulturalne, zgłoszenie problemu, sugestie banów się nie daje.
2. Regulamin tyczy się wszystkich, od szarego usera, również z gwiazdką po moderatora:
- widzisz naruszenie - w danym momencie/ chwilę po - zgłoś do innego moderatora, przy niezadowalającej reakcji do globalnego, zależnie od danego działu portalu, zawsze możesz poprosić o pomoc FP
- sam postępuj jak stonowany mężczyzna, albowiem nic nie usprawiedliwia "przewinień", chociażby w słusznej sprawie.
3. Kolekcjonowanie 'tematycznych zdjęć'... też daje dużo do myślenia. *

* patrz punkt 2.

Pozdrawiam :-).
GrAnTeSsO
Posty: 46 (po ~247 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 83
GrAnTeSsO
  26 lipca 2015

Nic nie wspomniałaś o modach. Czemu wcześniejszy temat został usunięty i czemu co najważniejsze moderator nie reagował gdy panny pokazywały dekolt ukazując dość duży obszar piersi ? A jednocześnie wyrzucił osobe która krytykowała czynności wykonywane przez nadającego transmisję ?

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 652
esquilo
  26 lipca 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Nic nie wspomniałaś o modach.

Taaa? Zamiast się zacietrzewiać czytaj:
esquilo
esquilo: 2. Regulamin tyczy się wszystkich, od szarego usera, również z gwiazdką po moderatora: - widzisz naruszenie - w danym momencie/ chwilę po - zgłoś do innego moderatora, przy niezadowalającej reakcji do globalnego, zależnie od danego działu portalu, zawsze możesz poprosić o pomoc FP

:ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Czemu wcześniejszy temat został usunięty

Temat o transmisji nieprawdaż? Został przeniesiony na dział "Kamerki", zapewne informację o tym masz w swoich powiadomieniach.

Konto usunięte
Konto usunięte: i czemu co najważniejsze moderator nie reagował gdy panny pokazywały dekolt ukazując dość duży obszar piersi ? A jednocześnie wyrzucił osobe która krytykowała czynności wykonywane przez nadającego transmisję ?

Jak już wspomniałam, to pytanie powinieneś zadać MG Kamerek.
Od rozwiązywania problemów sytuacyjnych są przełożeni moderatorów poszczególnych działów portalu/moderatorzy globalni. Do nich kieruje się też reklamacje względem banów d83dde09.
GrAnTeSsO
Posty: 46 (po ~247 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 83
GrAnTeSsO
  26 lipca 2015

Mam im zadawać pytania czemu sobie dogadzają zamiast reagować ? To admin powinien zareagować względem modów.

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 652
esquilo
  26 lipca 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam im zadawać pytania czemu sobie dogadzają zamiast reagować ? To admin powinien zareagować względem modów.


Taka jest kolej rzeczy, ewentualnie napisz do FT poprzez: www.fotka.pl/kontakt#formularz :-).
GrAnTeSsO
Posty: 46 (po ~247 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 83
GrAnTeSsO
  26 lipca 2015

I będzie odpowiedź : Moderatorzy robią wszystko by regulamin został przestrzegany... Pierdu pierdu. Ja chce by modzi zaczęli przestrzegać regu a nie że sami go łamią. Jeszcze mam się starać by ktoś mnie wysłuchał? Płace wam za portal a nie za burdel. Dodatkowo we wcześniejszym temacie dodałem "Rączka rączkę myje" co w wolnym tłumaczeniu brzmi iż nikt o niczym nic nie wie i nikt nikomu nic nie zrobi (swojemu). Nie dość że TYLKO MY utrzymujemy ten niedoszły upadek to administracja sama do tego prowadzi, wybierając walikucy zamiast modów. Jak to było ? Płace to wymagam, w waszym interesie leży reakcja na problemy, nie w moim by pisać i błagać o reakcje. Tyle w temacie.

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 652
esquilo
  26 lipca 2015

Nikt tu nie jest święty i nietykalny.
Nie teorie, a dowody grają istotną rolę (od tego jest dodaj załącznik przy formularzu, plusik na pw).
Gwiazdka nie zwalnia z przestrzegania regulaminu.
Pozdrawiam.

niegrzecznynamaxa
niegrzecznynamaxa
  26 lipca 2015
esquilo
esquilo: Silense: Mam im zadawać pytania czemu sobie dogadzają zamiast reagować ? To admin powinien zareagować względem modów. Taka jest kolej rzeczy, ewentualnie napisz do FT poprzez: www.fotka.pl/kontakt#formularz :-).

gratuluje pomyslu... pisac do fotka team? po co? od trzech dni do nich pisze i jak grochem o sciane? odpowiedzi sa jak gra na bandzo z jedna struna...Prosze o skasowanie mojego konta trzeci dzien czy czwarty dzien bo dostalem bana , z ktorym sie nie zgadzam... niby na podstawie regulaminu. Przeczytalem caly regulamin co najmniej 10 razy i jestem pewien, ze regulaminu nie zlamalem. Ale fotka team ma to gdzies. poza tym kazda moja prosba o skasowanie konta pozostaje przemilczana... tak samo prosba o jakis namiar na "admina" wiec co mozna zrobic jak wy nas olewacie?
GrAnTeSsO
Posty: 46 (po ~247 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 83
GrAnTeSsO
  26 lipca 2015

Na pw to nie istotne. Niechaj wszyscy zobaczą. Jako użytkownik a zarazem sponsor istnienia tego portalu (bo tylko dzięki KP fotka istnieje) domagam się aby Moderatorzy czy ci opiekunowie kamerek reagowali na takie pokazy a nie zadowalają się.

niegrzecznynamaxa
niegrzecznynamaxa
  26 lipca 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Na pw to nie istotne. Niechaj wszyscy zobaczą. Jako użytkownik a zarazem sponsor istnienia tego portalu (bo tylko dzięki KP fotka istnieje) domagam się aby Moderatorzy czy ci opiekunowie kamerek reagowali na takie pokazy a nie zadowalają się.


Nic nie zwojujesz... piszac do nich wszystkich marnujesz tylko czas... ja od trzech czy czterech dni nie moge sie doprosic, zeby skasowali moje konto ( sam nie moge bo dostalem bana)... w odpowiedzi dostaje tylko regulki na zasadzie kopiuj/wklej. nawet nie czytaja calych wiadomosci... masakra
GrAnTeSsO
Posty: 46 (po ~247 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 83
GrAnTeSsO
  26 lipca 2015

Będę próbował. Widać że tylko esquilo odpowiada bo reszta ma gdzieś. Jak żeby inaczej. Wystarczy miesiąc bez konta premium i fotka upada. Najlepsze jest to. Jest 5 rocznica od kiedy mam tu konto i sobie myślę że KP za darmo czy coś innego a tu : z okazji 5 rocznicy kup już dziś pakiet gwiazdy a dostaniesz 7 dni więcej i pierdu pierdu. To ja kupuje premium że tak powien cały czas a oni takie coś, to absurd, żart, zdzierstwo, NIEKOMPETENTNA "WŁADZA". Nie mowie o esquillo tylko o reszcie. Nikt już w sumie nie odpowie ale będę próbował do tych niepełnosprawnych dotrzeć

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 652
esquilo
  26 lipca 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Będę próbował.

Próbuj, zgłaszaj! Tylko czy to kamerki, pw, forum, czat sam też nie fikaj:ziober2:.

Czaj to, że większa satysfakcja jest z tego co uzyska się dyskusją, nie wymuszaniem/szantażem.

Konto usunięte
Konto usunięte: Najlepsze jest to. Jest 5 rocznica od kiedy mam tu konto i sobie myślę że KP za darmo czy coś innego a tu : z okazji 5 rocznicy kup już dziś pakiet gwiazdy a dostaniesz 7 dni więcej i pierdu pierdu. To ja kupuje premium że tak powien cały czas a oni takie coś, to absurd, żart, zdzierstwo,

O, w tym przypadku mam dla Ciebie protip na temat do Pomysłomat-u": premiowanie kont/nabywających pakiet gwiazdy zależnie od stażu na portalu i mała rozpiska jakbyś to widział. Nic nie szkodzi spróbować :P.
GrAnTeSsO
Posty: 46 (po ~247 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 83
GrAnTeSsO
  26 lipca 2015

Już nie schodzmy z tematu. Będę tu pisał. Władza jest dla ludzi, a nie ludzie dla władzy. Choć władza to za duże słowo. Ja bym tu ujął niekompetentna, nie potrafiąca pomóc, nie przestrzegająca zasad banda. DOMAGAM SIE PORZADKU NA KAMERKACH bo modzi tylko sobie dogadzają niż pilnują. Wybór tylko przez gruby portfel i nikt mnie z tego nie zmyli.

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 652
esquilo
  26 lipca 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Już nie schodzmy z tematu. Będę tu pisał.

Nikt nie schodzi, dopisałeś to odpowiedziałam na zagadnienie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Choć władza to za duże słowo. Ja bym tu ujął niekompetentna, nie potrafiąca pomóc, nie przestrzegająca zasad banda. DOMAGAM SIE PORZADKU NA KAMERKACH bo modzi tylko sobie dogadzają niż pilnują.

Oczywiście, że władza to za duże, baaa złe określenie.
Moderatorzy to userzy z dodatkowymi uprawnieniami, nie święte profile. Tego bądź świadom.
Nie będę powielać treści swoich poprzednich postów, można je tu podpiąć.

Konto usunięte
Konto usunięte: Wybór tylko przez gruby portfel i nikt mnie z tego nie zmyli.

Przeczę. Taki dziany osobnik stworzy swój portal, gdzie będzie sterem, żeglarzem i okrętem :P.

A tu nabór przede wszystkim uwzględnia wiedzę, umiejętności i kulturę osobistą.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.