GrAnTeSsO
Posty: 46 (po ~247 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 83
GrAnTeSsO
  26 lipca 2015 (pierwszy post)

Temat został wcześniej usunięty pewnie przez na palonego moda któremu nie spodobało się to że ktoś dba o kulturę na tym portalu erotycznym. Z góry mowie - będę pisał do skutku. Ban na konto ? Ban na IP ? Da się wszystko ominąć. Kobiety a raczej pustaki pokazują cycki a mod jeszcze wyrzuca. Mnie spotkała blokada przez pustaczke która pokazuje cycki a inną osoba została wyrzucona. Powód jest prosty. Moderator nie chciał by przerywano pokaz. Ja się pytam - gdzie tu admin ? I kim są napaleni modzi. Fotka to już nie portal społecznościowy tylko portal erotyczny. Chce nadmienić że posiadam zdjęcia jak kobiety w naganny sposob ukazują swoje tłuste wdzięki. Proszę o wypowiedzi adminow tutaj a nie na priv. Niech każdy zobaczy reakcje.

GrAnTeSsO
Posty: 46 (po ~247 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 83
GrAnTeSsO
  26 lipca 2015

To dlaczego nikt nie chce odbanować ziomka z drugiego tematu lub usunąć jego konto, czemu jest brak odpowiedzi, i dlaczego nie odpowiedziałas na moje pytanie dlaczego tylko ty się wypowiadasz a nie reszta pseudo modów, adminow ?

slowamajamoc
slowamajamoc
  26 lipca 2015

Fotka nie potrafi przyznać się do błędów, wyciągnąć odpowiednich wniosków i zatrzymać przy sobie normalnego użytkownika na dłużej jak 24 godz i stara się to zrobić na siłe poprze bany i blokady z nadzieją że zmienisz zdanie. Potrafi za to idealnie zniechęcić użytkowników do pozostania i logowania się tutaj poprzez totalny bałagan jaki panuje wszedzie. Prawda Pani Magdaleno?

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 657
esquilo
  26 lipca 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: To dlaczego nikt nie chce odbanować ziomka z drugiego tematu lub usunąć jego konto,

User dostał wyjaśnienie w swoim wątku. Czytanie ze zrozumieniem, właściwa interpretacja i nie wcinanie się bardzo wskazane :P.

Konto usunięte
Konto usunięte: i dlaczego nie odpowiedziałas na moje pytanie dlaczego tylko ty się wypowiadasz a nie reszta pseudo modów, adminow ?

Chcesz, żeby ktoś z Tobą dyskutował w momencie, kiedy obrażasz? Oj, nie przeciągaj struny...

Stricte: mam złamaną nogę i bez forum żyć nie mogę :zakochany:. d83dde02

Tak serio to poczekaj na ewentualne odpowiedzi. Jest weekend, mniejszy ruch i aktywność osób uprawnionych, mogących się odnieść do pytań.
niegrzecznynamaxa
niegrzecznynamaxa
  26 lipca 2015
esquilo
esquilo: Silense: To dlaczego nikt nie chce odbanować ziomka z drugiego tematu lub usunąć jego konto, User dostał wyjaśnienie w swoim wątku. Czytanie ze zrozumieniem, właściwa interpretacja i nie wcinanie się bardzo wskazane :P.Silense: i dlaczego nie odpowiedziałas na moje pytanie dlaczego tylko ty się wypowiadasz a nie reszta pseudo modów, adminow ? Chcesz, żeby ktoś z Tobą dyskutował w momencie, kiedy obrażasz? Oj, nie przeciągaj struny... Stricte: mam złamaną nogę i bez forum żyć nie mogę . Tak serio to poczekaj na ewentualne odpowiedzi. Jest weekend, mniejszy ruch i aktywność osób uprawnionych, mogących się odnieść do pytań.

Sorki, ale wyjasnienie, ze ban bo zlamalem regulamin nie jest wyjasnieniem, bo regulaminu samego w sobie nie zlamalem...
poprosilem za to o usuniecie mojego konta i w odpowiedzi od fotka team cisza do tej pory a od Ciebie , ktory artykul niby o tym mowi....
Art. 15
Użytkownik ma prawo do usunięcia Konta samodzielnie bądź kontaktując się z Administratorem Serwisu. Usunięcie konta powoduje rozwiązanie Umowy z Serwisem.
wiec ja to widze tak, ze lam iecie regulamin wy w tej chwili bo uniemozliwiacie mi kasacje konta...
pozdrawiam i zycze milego wieczoru.. ja juz nie mam nic do dodania. chce skasowac konto, bo portal Fotka przez zarzadzajacych zszedl calkowicie na psy
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 657
esquilo
  26 lipca 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Sorki, ale wyjasnienie

... treściwe - odnoszące się do wszystkich pretensji - otrzymałeś w swoim watku.
niegrzecznynamaxa
niegrzecznynamaxa
  26 lipca 2015
esquilo
esquilo: niegrzecznynamaxa: Sorki, ale wyjasnienie ... treściwe - odnoszące się do wszystkich pretensji - otrzymałeś w swoim watku.


ale nadal kazecie mi czekac na koniec bana...
skoro az tak bardzo karzecie ludzi wlasciwie za nic i uwazacie, ze regulamin zlamalem, wiec sami nie lamcie regulaminu i umozliwcie mi kasacje konta :-)
slowamajamoc
wpis jest ukryty
GrAnTeSsO
Posty: 46 (po ~247 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 83
GrAnTeSsO
  27 lipca 2015

Brawo. Określenie schodzenia na psy bardzo trafne. I jakoś nadal modzi walą kuce bo wczoraj znów nadawały pustaki z uwidocznionym tluszczem

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 657
esquilo
  27 lipca 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Brawo. Określenie schodzenia na psy bardzo trafne. I jakoś nadal modzi walą kuce bo wczoraj znów nadawały pustaki z uwidocznionym tluszczem

1. Masz pewność, ze moderatorzy nie reagują? Nie widzisz co robią więc nie teoretyzuj.
2. Szanowny kolego, moderator to człowiek z dodatkowymi uprawnieniami, nie bot siedzący 24/7. Nie każdy jest dostępny w tym samym czasie.
3. Masz możliwość zgłoszenia:
- na transmisji pod okienkiem jest button
- pw do moderatora, nawet do FP (nikt nie odpowiada/nie ma - zrzut/link profilu na Pw)
4. Interpretacja:
a) nagość, centralne obrażanie itp. wiadomo, zgłaszasz
b) transmisja nie odpowiadająca Ci stylem, użytkownik/czka wyglądem:
- grzecznie zwracasz uwagę
- ignorujesz
- opuszczasz ti wi.
5. Zachowanie.
Nie obrażaj, wyrażając się w kulturalny sposób więcej zyskasz.
6. Cierpliwość.
GrAnTeSsO
Posty: 46 (po ~247 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 83
GrAnTeSsO
  27 lipca 2015

1. Korzystam z tel
2. Moderator by od razu zareagował bo wystarczy wejść na kam i już od początku było widac
3. Mam ignorować takie coś ?Kupilem premiuma by oglądać cycki ?
4. Zarejestrowalem się by po pogadac na kam a nie oglądać jak piją,palą, pokazują cycki
5. Widać jak traktujecie sponsorów i użytkowników.
6. Skoro modzi się op*****,*ją to może wybierzecie innych ?

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 657
esquilo
  27 lipca 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Korzystam z tel

Scr. z tel. + pw mobilka i wersja tradycyjna.
Jakbyś nie wiedział jak znaleźć listę z tel. To zapodaję:

... pyk paluszkiem na strzałkę obok napisu Fotka.pl,

... pyk w odnośnik Fotka Przyjaciele.

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Moderator by od razu zareagował bo wystarczy wejść na kam i już od początku było widac

Już Ci pisałam, widzisz rażącą niekompetencji ę zgłoś z tel. j.w..

Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Mam ignorować takie coś ?Kupilem premiuma by oglądać cycki ?

Zgłaszać, zwracać uwagę.

Konto usunięte
Konto usunięte: 4. Zarejestrowalem się by po pogadac na kam a nie oglądać jak piją,palą, pokazują cycki

Pić piwo z tego co wiem można, palić też.
Sam określasz co oglądasz, także... zawsze możesz opuścić transmisję i zajrzeć na inną. Baa, nawet zrobić własną :D.

Konto usunięte
Konto usunięte: 5. Widać jak traktujecie sponsorów i użytkowników. 6. Skoro modzi się op*****,*ją to może wybierzecie innych ?

Oczywiście dostałeś bana na forum ponieważ zignorowałeś uwagi co do zachowania tutaj.

P.S. Nabór - wakacyjny - trwa, jest nawet wątek o tym w dziale ksmerek. Masz kandydata/tkę? Zgłoś! A może sam chcesz kimś takim zostać? Z tą kulturą, mmmmm :ziober2:.
GrAnTeSsO
Posty: 46 (po ~247 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 83
GrAnTeSsO
  27 lipca 2015

Ban na forum. Mnie to gila. I oczywiście daj mi możliwość nadawania jak wasza apka jest do kitu. Mam kam czemu nie moge nadawać ?

GrAnTeSsO
Posty: 46 (po ~247 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 83
GrAnTeSsO
  27 lipca 2015

I nie zamierzam startować bo nie chce mieć opinii jaką teraz macie

Inc0
Inc0
  28 lipca 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

JA TO MYŚLE ,ZE CZAS NA ANARCHIE . I PRZEZ TO ZOSTANIE WYBRANA NOWA WŁADZA(po jakimś czasie wiadomoa HEHE) I JA MOGE BYĆ PREZIDENTE FOTKI BO LUBIE MIEĆ HAJS . DZIĘKI ELO

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.