niegrzecznynamaxa
niegrzecznynamaxa
  26 lipca 2015 (pierwszy post)

Mam pytanie....
Dostalem bana za umieszczenie zdjecia znad morza podczas zachodu slonca i nie widac na nim mojej twarzy. Jak zapytalem dlaczego to w odpowiedzi uzyskalem, ze zlamalem regulamin. przeczytalem ten regulamin z 10 razy i jestem pewien, ze co jak co ale w regulaminie nie ma nic na ten temat....
Mniejsza o to.. obie dziewczyny z fotka team sa na tyle ograniczone, ze na kazda moja wiadomosc odpowiadaja jedno. Majac bana nie moge skasowac konta sam, wiec poprosilem kilka razy juz o to, zeby one mi skasowaly moje konto... ale cisza i nawet nie wspominaja nic na ten temat. Jak poprosilem o kontakt do administratora to tez cisza....
Chce skasowac to konto bo ograniczaja mnie jakimis zasadami, na ktore nie wyrazalem zgody podczas zakladania konta, bo akceptowalem tylko regulamin, ktorego przestrzegalem....
Moze ktos tutaj pomoze mi usunac konto albo podesle mi namiar na administratora...
Pozdrawiam

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  26 lipca 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Dostalem bana za umieszczenie zdjecia znad morza podczas zachodu slonca i nie widac na nim mojej twarzy. Jak zapytalem dlaczego to w odpowiedzi uzyskalem, ze zlamalem regulamin. przeczytalem ten regulamin z 10 razy i jestem pewien, ze co jak co ale w regulaminie nie ma nic na ten temat....


Zwróc uwagę na fragment wypowiedzi, gdzie piszesz, że nie było widać Twojej twarzy... ;)
O ten punkt regulaminu zapewne chodziło - zwłaszcza, jeśli tą fotkę miałeś wgraną jako pierwsze zdjecie na liście...

(szczegoły tutaj: http://www.fotka.pl/forum/fotka.pl/1173141,Zasady_obowiazujace_ )

Konto usunięte
Konto usunięte: Moze ktos tutaj pomoze mi usunac konto albo podesle mi namiar na administratora... Pozdrawiam


A probowales korzystac z tej opcji - http://www.fotka.pl/ustawienia/konto (Na dole strony 'usun konto' ) ?
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 657
esquilo
  26 lipca 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Majac bana nie moge skasowac konta sam

Konto usunięte
Konto usunięte: Moze ktos tutaj pomoze mi usunac konto albo podesle mi namiar na administratora...
Poczekaj, aż minie ban i wtedy usuń.

Dodam, że każde logowanie oznacza akceptację regulaminu (wzmianka pod okienkiem), w którym są odnośniki, również ten linkowany przez koleżankę.

Jednak..., może do tego czasu emocje opadną i zostawisz konto. Pozdrawiam:-)
niegrzecznynamaxa
niegrzecznynamaxa
  26 lipca 2015
esquilo
esquilo: niegrzecznynamaxa: Majac bana nie moge skasowac konta samniegrzecznynamaxa: Moze ktos tutaj pomoze mi usunac konto albo podesle mi namiar na administratora...Poczekaj, aż minie ban i wtedy usuń. Dodam, że każde logowanie oznacza akceptację regulaminu (wzmianka pod okienkiem), w którym są odnośniki, również ten linkowany przez koleżankę. Jednak..., może do tego czasu emocje opadną i zostawisz konto. Pozdrawiam:-)


pytanie do kolejnej widze... gdzie w regulaminie masz to, ze twarz musi byc widoczna? czytalem go ponad 10 razy i w regulaminie tego nie ma. I zgadza sie... regulamin trzeba akceptowac i ja to robie. To fotka team lamie reguilamin uniemozliwiajac mi skasowanie konta!!! Regulamin ewidentnie mowi, ze w momencie kiedy ktos ma bana, ma prawo prosic admina o usuniecie konta!!!! fotka team nie reaguje na moje prosby!!!!
niegrzecznynamaxa
niegrzecznynamaxa
  26 lipca 2015
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: niegrzecznynamaxa: Dostalem bana za umieszczenie zdjecia znad morza podczas zachodu slonca i nie widac na nim mojej twarzy. Jak zapytalem dlaczego to w odpowiedzi uzyskalem, ze zlamalem regulamin. przeczytalem ten regulamin z 10 razy i jestem pewien, ze co jak co ale w regulaminie nie ma nic na ten temat.... Zwróc uwagę na fragment wypowiedzi, gdzie piszesz, że nie było widać Twojej twarzy... ;) O ten punkt regulaminu zapewne chodziło - zwłaszcza, jeśli tą fotkę miałeś wgraną jako pierwsze zdjecie na liście... (szczegoły tutaj: http://www.fotka.pl/forum/fotka.pl/1173141,Zasady_obowiazujace_ )niegrzecznynamaxa: Moze ktos tutaj pomoze mi usunac konto albo podesle mi namiar na administratora... Pozdrawiam A probowales korzystac z tej opcji - http://www.fotka.pl/ustawienia/konto (Na dole strony 'usun konto' ) ?


w momencie kiedy ma sie bana to nie mozna usunac konta samemu.... wtedy wg regulaminu wystarczy napisac do administracji prosbe o usuniecie konta. fotka team nie reaguje na moje prolinka podalas do zasad a nie do regulaminu...sby, wiec lamia tym samym regulamin....
a linka podalas do zasad a nie do regulaminu, a dla mnie to ogromna roznica... ja wyrazalem akceptacje na regulamin, ktorego nie zlamalem.... i tylko to kazdego obowiazuje bo tylko na to kazdy wyraza akceptacje przy zakladaniu konta. chca to zmienic to niech zmienia regulamin....
podpieraja sie regulaminem, ktorego nie zlamalem nigdy....
mniejsza juz o to. zalezy mi tylko na usunieciu konta, co mi takze uniemozliwiaja... Banda niekompetentnych osob, ktore mysla, ze pozjadaly wszystkie rozumy. tak to jest jak ktos pierwszy raz dorwie sie do jakiejkolwiek wladzy :-)
Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 661
woland
  26 lipca 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: czytalem go ponad 10 razy i w regulaminie tego nie ma.

Ostatnim zdaniem regulaminu jest zdanie:

Zapraszamy do zapoznania się z zasadami obowiązującymi na fotka.pl oraz Kamerkach

kliknij na istniejący tam link fotka.pl w ppkt. 2.2 przeczytasz:
Główne zdjęcie (profilowe) ma przedstawiać Użytkownika (aktualne zdjęcie z dobrze widoczną twarzą).

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

niegrzecznynamaxa
niegrzecznynamaxa
  26 lipca 2015
woland
woland: niegrzecznynamaxa: czytalem go ponad 10 razy i w regulaminie tego nie ma. Ostatnim zdaniem regulaminu jest zdanie: Zapraszamy do zapoznania się z zasadami obowiązującymi na Fotka oraz Kamerkach kliknij na istniejący tam link Fotka w ppkt. 2.2 przeczytasz:Główne zdjęcie (profilowe) ma przedstawiać Użytkownika (aktualne zdjęcie z dobrze widoczną twarzą).


to juz zauwazylem, chociaz takie rzeczy powinny byc w regulaminie, bo tylko na to wyrazasz zgode zakladajac konto... Ale jestes bardziej oczytany niz dziewczyny z fotka team bo one nie potrafily uzasadnic tego i napisac na podstawie czego, tylko, ze zlamalem regulamin.....
ale glowny problem to teraz to, ze od trzech albo czterech dni nie moge doprosic sie o skasowanie konta, a to gwarantuje mi regulamin :-)
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 657
esquilo
  26 lipca 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Regulamin ewidentnie mowi, ze w momencie kiedy ktos ma bana, ma prawo prosic admina o usuniecie konta!!!! fotka team nie reaguje na moje prosby!!!!


Serio? Który artykuł?
GrAnTeSsO
Posty: 46 (po ~247 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 83
GrAnTeSsO
  26 lipca 2015

Hehe. Zanim zacząłem czytać ten temat też napisałem niekompetentni XD no teraz faktycznie widzę co się tu wyprawia

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 657
esquilo
  26 lipca 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: teraz faktycznie widzę co się tu wyprawia


Całe to zamieszanie wynika z niedoczytania/mylnej interpretacji Art. Regulamin przez założyciela wątku.
Nie mieszaj proszę tu d83dde09.
GrAnTeSsO
Posty: 46 (po ~247 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 83
GrAnTeSsO
  26 lipca 2015

To dziś tak się nazywa. Więc powiedz mi proszę gdzie reszta obsługi ? Rozumiem że wakacje ale wakacje nie zwalniają z obowiązków którzy sami sobie zarzucili.

niegrzecznynamaxa
niegrzecznynamaxa
  26 lipca 2015
esquilo
esquilo: niegrzecznynamaxa: Regulamin ewidentnie mowi, ze w momencie kiedy ktos ma bana, ma prawo prosic admina o usuniecie konta!!!! fotka team nie reaguje na moje prosby!!!! Serio? Który artykuł?


Art. 15
Użytkownik ma prawo do usunięcia Konta samodzielnie bądź kontaktując się z Administratorem Serwisu. Usunięcie konta powoduje rozwiązanie Umowy z Serwisem.
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 657
esquilo
  26 lipca 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Art. 15 Użytkownik ma prawo do usunięcia Konta samodzielnie bądź kontaktując się z Administratorem Serwisu. Usunięcie konta powoduje rozwiązanie Umowy z Serwisem.

Więc nie ma tu wzmianki o:
Konto usunięte
Konto usunięte: Regulamin ewidentnie mowi, ze w momencie kiedy ktos ma bana, ma prawo prosic admina o usuniecie konta!!!!

Jestem zszokowana, tak wnikliwie czytałeś regulamin od początku do końca i nie zauważyłeś Art. 5.:

, gdzie wyraźnie napisano o zasadach/ZAŁĄCZNIKACH, które zostały Ci zlinkowane i ich położenie określone/wskazane. Sama wzmianka o nich jako integralnych powinna zapalić Ci lampkę pod tytułem: "oho, kruczki, trzeba ogarnąć". Przepslona żarówka, lenistwo? Twój wybór, Twoje konsekwencje.

Zaskoczona jestem też tym, że nie czepiłeś się Art. 16, który stanowi o nadaniu bana, blokady, skasowaniu konta jako kary zależnej od stopnia przewinienia.
KARA/skutek/konsekwencje.
Odczekaj godnie aż ban minie, bo jak na razie mogę przyznać Ci rację co do jednego: skutecznie zwróciłeś na siebie uwagę. Ten moment chwały :crylol:.

Wyjaśnienia uważam za wyczerpujące, pozdrawiam.
niegrzecznynamaxa
niegrzecznynamaxa
  26 lipca 2015
esquilo
esquilo: niegrzecznynamaxa: Art. 15 Użytkownik ma prawo do usunięcia Konta samodzielnie bądź kontaktując się z Administratorem Serwisu. Usunięcie konta powoduje rozwiązanie Umowy z Serwisem. Więc nie ma tu wzmianki o: niegrzecznynamaxa: Regulamin ewidentnie mowi, ze w momencie kiedy ktos ma bana, ma prawo prosic admina o usuniecie konta!!!! Jestem zszokowana, tak wnikliwie czytałeś regulamin od początku do końca i nie zauważyłeś Art. 5.: , gdzie wyraźnie napisano o zasadach/ZAŁĄCZNIKACH, które zostały Ci zlinkowane i ich położenie określone/wskazane. Sama wzmianka o nich jako integralnych powinna zapalić Ci lampkę pod tytułem: "oho, kruczki, trzeba ogarnąć". Przepslona żarówka, lenistwo? Twój wybór, Twoje konsekwencje. Zaskoczona jestem też tym, że nie czepiłeś się Art. 16, który stanowi o nadaniu bana, blokady, skasowaniu konta jako kary zależnej od stopnia przewinienia. KARA/skutek/konsekwencje. Odczekaj godnie aż ban minie, bo jak na razie mogę przyznać Ci rację co do jednego: skutecznie zwróciłeś na siebie uwagę. Ten moment chwały .Wyjaśnienia uważam za wyczerpujące, pozdrawiam.


hmmm... czyli punkt o mozliwosci prosby o skasowaniu konta przez admina jest nieistotny i MUSZE czekac az ban minie, zeby konto samemu skasowac?
kolezaka wypowiadajaca sie na forum miala racje... zatrzymujecie na sile, zeby ktos zmienil jeszcze zdanie....
odczekam, nie ma sprawy, ale jakby nie bylo ten portal to jedno wielkie dno....
jezeli mozesz to zamknij temat i po sprawie. nie bede sie wiecej prosil o skasowanie konta bo WY zawsze macie racje i tak postawicie na swoim. pozdrawiam i koncze temat
niegrzecznynamaxa
niegrzecznynamaxa
  26 lipca 2015
esquilo
esquilo: niegrzecznynamaxa: Art. 15 Użytkownik ma prawo do usunięcia Konta samodzielnie bądź kontaktując się z Administratorem Serwisu. Usunięcie konta powoduje rozwiązanie Umowy z Serwisem. Więc nie ma tu wzmianki o: niegrzecznynamaxa: Regulamin ewidentnie mowi, ze w momencie kiedy ktos ma bana, ma prawo prosic admina o usuniecie konta!!!! Jestem zszokowana, tak wnikliwie czytałeś regulamin od początku do końca i nie zauważyłeś Art. 5.: , gdzie wyraźnie napisano o zasadach/ZAŁĄCZNIKACH, które zostały Ci zlinkowane i ich położenie określone/wskazane. Sama wzmianka o nich jako integralnych powinna zapalić Ci lampkę pod tytułem: "oho, kruczki, trzeba ogarnąć". Przepslona żarówka, lenistwo? Twój wybór, Twoje konsekwencje. Zaskoczona jestem też tym, że nie czepiłeś się Art. 16, który stanowi o nadaniu bana, blokady, skasowaniu konta jako kary zależnej od stopnia przewinienia. KARA/skutek/konsekwencje. Odczekaj godnie aż ban minie, bo jak na razie mogę przyznać Ci rację co do jednego: skutecznie zwróciłeś na siebie uwagę. Ten moment chwały .Wyjaśnienia uważam za wyczerpujące, pozdrawiam.


hmmm... czyli punkt o mozliwosci prosby o skasowaniu konta przez admina jest nieistotny i MUSZE czekac az ban minie, zeby konto samemu skasowac?
kolezaka wypowiadajaca sie na forum miala racje... zatrzymujecie na sile, zeby ktos zmienil jeszcze zdanie....
odczekam, nie ma sprawy, ale jakby nie bylo ten portal to jedno wielkie dno....
jezeli mozesz to zamknij temat i po sprawie. nie bede sie wiecej prosil o skasowanie konta bo WY zawsze
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.