niegrzecznynamaxa
niegrzecznynamaxa
  26 lipca 2015 (pierwszy post)

Mam pytanie....
Dostalem bana za umieszczenie zdjecia znad morza podczas zachodu slonca i nie widac na nim mojej twarzy. Jak zapytalem dlaczego to w odpowiedzi uzyskalem, ze zlamalem regulamin. przeczytalem ten regulamin z 10 razy i jestem pewien, ze co jak co ale w regulaminie nie ma nic na ten temat....
Mniejsza o to.. obie dziewczyny z fotka team sa na tyle ograniczone, ze na kazda moja wiadomosc odpowiadaja jedno. Majac bana nie moge skasowac konta sam, wiec poprosilem kilka razy juz o to, zeby one mi skasowaly moje konto... ale cisza i nawet nie wspominaja nic na ten temat. Jak poprosilem o kontakt do administratora to tez cisza....
Chce skasowac to konto bo ograniczaja mnie jakimis zasadami, na ktore nie wyrazalem zgody podczas zakladania konta, bo akceptowalem tylko regulamin, ktorego przestrzegalem....
Moze ktos tutaj pomoze mi usunac konto albo podesle mi namiar na administratora...
Pozdrawiam

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 651
esquilo
  26 lipca 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: czyli punkt o mozliwosci prosby o skasowaniu konta przez admina jest nieistotny

Jest, jeżeli ma się techniczne problemy.
W pańskim przypadku:
Konto usunięte
Konto usunięte: MUSZE czekac az ban minie, zeby konto samemu skasowac

Tak uważam.

Konto usunięte
Konto usunięte: odczekam, nie ma sprawy, ale jakby nie bylo ten portal to jedno wielkie dno.... jezeli mozesz to zamknij temat i po sprawie

Okej, przekażę temat do zamknięcia.

Życzę więcej dystansu do internetu i spokoju :-).
niegrzecznynamaxa
niegrzecznynamaxa
  26 lipca 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
esquilo
esquilo: niegrzecznynamaxa: czyli punkt o mozliwosci prosby o skasowaniu konta przez admina jest nieistotny Jest, jeżeli ma się techniczne problemy. W pańskim przypadku:niegrzecznynamaxa: MUSZE czekac az ban minie, zeby konto samemu skasowac Tak uważam.niegrzecznynamaxa: odczekam, nie ma sprawy, ale jakby nie bylo ten portal to jedno wielkie dno.... jezeli mozesz to zamknij temat i po sprawie Okej, przekażę temat do zamknięcia. Życzę więcej dystansu do internetu i spokoju :-).


wiecej dystansu to przydaloby sie dla ludzi zarzadzajacych, bo jezeli banujecie za cos takiego to przyjdzie czas , ze zostana tu sami degeneraci a wszyscy normalni ludzie podziekuja wam za wspolprace... a dystans mam i to duzy skoro po prostu chce skasowac to konto :-)
i jeszcze jedna prosba.... nie staraj sie juz odpisywac skoro poprosilem o zamkniecie tematu... twoje zdanie mnie naprawde juz nie interesuje bo dyskusja z wami jest bezcelowa i bezowocna. pozdrawiam
GrAnTeSsO
Posty: 46 (po ~247 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 83
GrAnTeSsO
  27 lipca 2015

Doloze ostatnie 3 grosze. Ziomek - tu dawno nie ma normalnych ludzi, istnieje tylko garstka. Pamiętaj że i tak trochę czasu a fotka upadnie, wystarczyłoby miesiąc a zarząd by gonił za nami i blagal o wsparcie - jak teraz. Maja kasę z KP to maja nas gdzies, inaczej to się nazywa zebractwem

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.