OnaZaskoczona
OnaZaskoczona
  9 sierpnia 2015 (pierwszy post)

Witam, założyłam tutaj przed chwilą konto, problem w tym że nie mogę dodać zdjęcia ani uzupełnić informacji o mnie na profilu. Nie mogę nawet zobaczyć wiadomości jakie otrzymałam. W czym problem?

binoleq
Posty: 11156 (po ~104 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 13
binoleq
  9 sierpnia 2015

polecałbym przeczyscic przegladarke ze smieci a pozniej zalogowac sie ponownie

"Dlaczego nie mówisz mi, że mnie kochasz?Już raz to powiedziałem, jak coś się zmieni dam Ci znać."

Psyko
Psyko
  9 sierpnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: problem w tym że nie mogę dodać zdjęcia ani uzupełnić informacji o mnie na profilu. Nie mogę nawet zobaczyć wiadomości jakie otrzymałam.

Po kliknięciu z danej opcij co ci wyskakuje?
adeeeeeek
adeeeeeek
  14 sierpnia 2015

witam chyba nie tak wybralem kategorie bo pokazuje mnie caly czas w kobietach jak moge to zmienic?

binoleq
Posty: 11156 (po ~104 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 13
binoleq
  14 sierpnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: witam chyba nie tak wybralem kategorie bo pokazuje mnie caly czas w kobietach jak moge to zmienic?

Napisz.na.kontakt z prosba o zmiane plci na profilu link w stopce strony

"Dlaczego nie mówisz mi, że mnie kochasz?Już raz to powiedziałem, jak coś się zmieni dam Ci znać."

jamily
jamily
  14 sierpnia 2015

Witam jak moge zmienic poszukiwany ideal

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 657
esquilo
  14 sierpnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam jak moge zmienic poszukiwany ideal

Witam, poprzez edycję/uzupełnienie zakładki "Poszukiwany ideał" na swoim profilu :>.
jamily
jamily
  15 sierpnia 2015

Problem jest taki ze nie moge tego edytowac wszystko inne tak tylko nie poszukiwany ideal

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 657
esquilo
  15 sierpnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Problem jest taki ze nie moge tego edytowac wszystko inne tak tylko nie poszukiwany ideal

Poproś kogoś z FP http://www.fotka.pl/przyjaciele#fotka_przyjaciele o odświeżenie profilu (opisz mu swój problem), ewentualnie przy braku poprawy napisz do FT poprzez http://www.fotka.pl/kontakt#formularz .
(Czyszczenie cache i ciasteczek z przeglądarki, jej zmiana też są wskazane.)
Bartiman24
Bartiman24
  16 sierpnia 2015

Witam mam problem z profilem gdy włączę profil nic na nim nie ma żadne informacje sa nie uzupełnione i nie ma na nim zdjęć tylko miniaturka i jak włączę czyjś profil to jest to samo żadne funkcje nie działają. Proszę o pomoc

binoleq
Posty: 11156 (po ~104 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 13
binoleq
  17 sierpnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam mam problem z profilem gdy włączę profil nic na nim nie ma żadne informacje sa nie uzupełnione i nie ma na nim zdjęć tylko miniaturka i jak włączę czyjś profil to jest to samo żadne funkcje nie działają. Proszę o pomoc

Przeczyscilm profil prosze sprawdź ewentualnie wyczyść smieci z przegladarki

"Dlaczego nie mówisz mi, że mnie kochasz?Już raz to powiedziałem, jak coś się zmieni dam Ci znać."

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.