ZaczarowanaTwoja
ZaczarowanaTwoja
  14 sierpnia 2015 (pierwszy post)

Ostatnio z Ciekawości weszłam na transmisje jednego z Psaudo " modów " który ma nick " Woland " wchodząc do niego od razu zostałam oskarżona a raczej poinformowana że zostanę zbanowana za to że weszłam na jego transmisję co więcej ten Typ z brakiem kultury zaczął mnie obrażać,ubliżać i poniżać przed innymi... Ja się pytam za co tacy ludzie mają Mody na tym portalu ??
Skoro nawet kultury nie mają... Banować ludzi za to że się wejdzie na transmisje albo za zalożenie konta na fotce tak jak zrobił mojemu chłopakowi który również wszedł do niego na transmisje i usłyszał że zostanie zbanowany za to że ma konto na fotce, po czym otrzymał bana na kamerki... a mi natomiast zablokował dostęp do wszystkiego , kamerek i czatu... to ma być Mod ?? dla mnie to zwykły idiota który nie powinien otrzymać takiej rangi... Droga Administracjo zastanówcie się komu dajecie mody....

Anomaliaa
wpis jest ukryty
bambucza
wpis jest ukryty
Gay
wpis jest ukryty
Shaitan
Shaitan
  14 sierpnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: a mi natomiast zablokował dostęp do wszystkiego , kamerek i czatu


Co za brednie. Nie dał ci żadnego bana. Już zresztą wyjaśniłem ci na PW na czym polega dodanie do czarnej listy. Mógł to zrobić nie posiadając żadnego powodu, ale jak go znam, to oboje ze swoim chłopakiem wprowadzaliście zamęt na jego transmisji i tak się to skończyło.
Konto usunięte
Konto usunięte: Droga Administracjo zastanówcie się komu dajecie mody....


Wy, drodzy użytkownicy zastanówcie się o co oskarżacie modów i czy macie ku temu podstawy. Znam wolanda nie od dziś i wiem, że nie rozdaje banów za darmo ani też nikomu nie ubliża, jedynie dosadnie komentuje to, jak ludzie się zachowują np. właśnie na jego transmisji. W końcu mamy wolność słowa, tak jak my wam zezwalamy na nieobraźliwą krytykę tak i my mamy do niej pełne prawo. Niemniej jeśli nadal uważacie, że byliście kiedykolwiek przez niego obrażani - wyślijcie odpowiednie materiały np. screeny do administracji, linka już ci podawałem na PW ;)
Anomaliaa
wpis jest ukryty
Anomaliaa
wpis jest ukryty
Gay
wpis jest ukryty
Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 661
woland
  14 sierpnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Ostatnio z Ciekawości weszłam na transmisje jednego z Psaudo " modów " który ma nick " Woland " wchodząc do niego od razu zostałam oskarżona a raczej poinformowana że zostanę zbanowana za to że weszłam na jego transmisję co więcej ten Typ z brakiem kultury zaczął mnie obrażać,ubliżać i poniżać przed innymi... Ja się pytam za co tacy ludzie mają Mody na tym portalu


Pomijając już powody jakie kierowały tobą, że weszłaś na moją pseudo-moda transmisję chciałbym wyjaśnić, że poprosiłem cie byś zmieniła zachowanie, bo twoje wypowiedzi były wyłącznie zakłóceniem jej przebiegu poprzez pisanie rzeczy, które były próbą wzbudzenia atencji swoją osobą. Ponieważ nie zmieniłaś swojego zachowania zostałaś wyproszona jako osoba niepożądana. (gdyby tak robili wszyscy użytkownicy z trollami moderatorzy mieliby o 75% pracy mniej). Pisanie o tym że ci ubliżałem, straszyłem banem mają tyle wspólnego z rzeczywistością co obietnice polityków w kampanii wyborczej - czyli nic.

Konto usunięte
Konto usunięte: tak jak zrobił mojemu chłopakowi który również wszedł do niego na transmisje i usłyszał że zostanie zbanowany za to że ma konto na fotce, po czym otrzymał bana na kamerki.

no cóż - gratuluję oblubieńca - z racji tego, że wklejenie wydalin jego umysłu jakimi potraktował mnie na transmisji byłoby dramatycznym wręcz naruszeniem regulaminu forum fotki, nie opublikuję ich. Dość powiedzieć, że ów chłopiec doskonale wiedząc, że jest u moderatora postanowił obrażać. Można by się zastanawiać czy to wyjątkowy rodzaj chamstwa, czy też brak instynktu samozachowawczego - tylko po co? Tak czy inaczej spotkało go to na co zasłużył.

Pozdrawiam życząc więcej rozwagi.

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

Kontrowersje
Kontrowersje
  14 sierpnia 2015
Ostatnio edytowany: za 24 kwietnia 8775
Konto usunięte
Konto usunięte: Droga Administracjo zastanówcie się komu dajecie mody....

Właśnie, przyłączam się do tematu. Blokady za nic a sami szastają na forum wulgarną nazwą genitaliów http://www.fotka.pl/forum/hydepark/15669216,Ruchanki_z_fjutem i nikt nic z tym nie zrobi. A za pisanie wulgaryzmów z gwiazdkami usuwają konta na które ktoś kupował mnóstwo gwiazdek. Bo przecież są równi i równiejsi a regulamin oczywiście przewiduje inne zasady dla zwykłych użytkowników którym można usuwać konto a inne dla użytkowników z oczkiem.
ShockBeat
ShockBeat
  14 sierpnia 2015

Jak widać admistracja to zwykłe C**ty z brakiem kultury i wychowania . Myślą że jak mają śmieszny znaczek fotki przy nicku to mogą wszystko... No cóż jak widać sami nie znają regulaminu dobrze a sr**ą się jak by wszystkie rozumy pozjadali... Zapraszam więc " kochanych " modów do zapoznania się z REGULAMINEM ! i nauczenia się go na pamięć + dodatkowo cofnijcie się do przedszkola albo podstawówki żeby nauczyć sie kultury bo jak widać w domach się wam nie przelewa hahah... Admin czy Mod ma dawać przykład innym użytkownikom a nie rozdawać bany... Mogę was zagwarantować że portal przez takich ludzi jak " Woland " straci na popularności i chęci odwiedzania tej strony , dodatkowo jestem w stanie rozgłośnić całą sprawę z Adminami i MOdami i ich zachowaniem znacznie szerzej niż sam portal Fotki i portal podupadnie , dla mnie nie jest to problemem....

Znając życie śmieszne modziki albo admini usuną mój komentarz bo boją się prawdy i boją się przyznać do popełnionego czynu , zwłaszcza Woland i jego bezczelne i dziecinne zachowanie... Pamietaj Koleś " jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie " Zacząłeś wszystko obrażając innych inni zniszczą Ciebie...

Tyle w Temacie... Bajo

Shaitan
Shaitan
  14 sierpnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak widać admistracja to zwykłe C**ty z brakiem kultury i wychowania


Taaa... ;) I kto to mówi.
Anomaliaa
Anomaliaa
  14 sierpnia 2015

Buhahahahahahaha ja nie wiedziałem ze tu tyle zwierząt i lepsza beka niż na czacie xD

suprajs
suprajs
  15 sierpnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak widać admistracja to zwykłe C**ty z brakiem kultury i wychowania .

Najpierw zwróć uwagę na swoją kulturę i wychowanie a potem wylewaj swoje ostatnie poty na forum d83dde02
Kontrowersje
Kontrowersje
  15 sierpnia 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak widać admistracja to zwykłe C**ty z brakiem kultury i wychowania . Myślą że jak mają śmieszny znaczek fotki przy nicku to mogą wszystko... No cóż jak widać sami nie znają regulaminu dobrze a sr**ą się jak by wszystkie rozumy pozjadali... Zapraszam więc " kochanych " modów do zapoznania się z REGULAMINEM ! i nauczenia się go na pamięć + dodatkowo cofnijcie się do przedszkola albo podstawówki żeby nauczyć sie kultury bo jak widać w domach się wam nie przelewa hahah... Admin czy Mod ma dawać przykład innym użytkownikom a nie rozdawać bany... Mogę was zagwarantować że portal przez takich ludzi jak " Woland " straci na popularności i chęci odwiedzania tej strony , dodatkowo jestem w stanie rozgłośnić całą sprawę z Adminami i MOdami i ich zachowaniem znacznie szerzej niż sam portal Fotki i portal podupadnie , dla mnie nie jest to problemem....

Szkoda czasu na to ziomuś,
sami się wykończą, zresztą już to zrobili.. wystarczy popatrzeć na to forum kto ma profil ze zdjęciami i gwiazdą.
Oni tutaj myślą że są na jakimś Facebooku i mają miliony użytkowników, dlatego pycha ich zjada i robią co chcą, myśląc że takie zachowanie nie przyniesie w przyszłości konsekwencji. Ktoś taki jak Ci ludzie nie mają w ogóle klasy i opanowania a tym bardziej profesjonalizmu w moderowaniu tak małej społeczności.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.