ZaczarowanaTwoja
ZaczarowanaTwoja
  14 sierpnia 2015 (pierwszy post)

Ostatnio z Ciekawości weszłam na transmisje jednego z Psaudo " modów " który ma nick " Woland " wchodząc do niego od razu zostałam oskarżona a raczej poinformowana że zostanę zbanowana za to że weszłam na jego transmisję co więcej ten Typ z brakiem kultury zaczął mnie obrażać,ubliżać i poniżać przed innymi... Ja się pytam za co tacy ludzie mają Mody na tym portalu ??
Skoro nawet kultury nie mają... Banować ludzi za to że się wejdzie na transmisje albo za zalożenie konta na fotce tak jak zrobił mojemu chłopakowi który również wszedł do niego na transmisje i usłyszał że zostanie zbanowany za to że ma konto na fotce, po czym otrzymał bana na kamerki... a mi natomiast zablokował dostęp do wszystkiego , kamerek i czatu... to ma być Mod ?? dla mnie to zwykły idiota który nie powinien otrzymać takiej rangi... Droga Administracjo zastanówcie się komu dajecie mody....

Berenike
Berenike
  16 sierpnia 2015

Ciekawe, czy kiedyś przeczytam tutaj pozytywną ocenę "pracy" moderatorów?:))

Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 661
woland
  16 sierpnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Ciekawe, czy kiedyś przeczytam tutaj pozytywną ocenę "pracy" moderatorów?:))
Zapewne nie, bo ludzie boją się zalewu hejtu po pozytywnej wypowiedzi.

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

Berenike
Berenike
  16 sierpnia 2015
woland
woland: Zapewne nie, bo ludzie boją się zalewu hejtu po pozytywnej wypowiedzi.


A czego tu się bać? Jak Magda robiła tu kawał dobrej roboty, to ją pochwaliłam, a kiedy robi się tu syf, kiła i mogiła to sorry ale trudno znaleźć w tym pozytywy. Żeby wymagać zmian od użytkowników zacznijcie najpierw od siebie bo co 2 wpis to hejt i chyba nie bierze się on z powietrza.
Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 661
woland
  16 sierpnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak Magda robiła tu kawał dobrej roboty, to ją pochwaliłam

Oznacza to że już przeczytałaś takową (choć własną) opinię zatem przepraszam że nie zrozumiałem iż było to pytanie retoryczne.

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.