bajorson
Posty: 4 (po ~306 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 4
bajorson
  15 sierpnia 2015 (pierwszy post)

ZABROŃ DODAWANIA ZDJĘĆ NA KTÓRYCH NIE WIDAĆ CAŁEJ TWARZY KIEDY KTOŚ SIĘ DO TEGO NIE DOSTOSUJE UPIE* DOL GO PRZY SAMEJ DUPIE I ZABROŃ KORZYSTANIA Z PORTALU. PAMIĘTAM STARĄ FOTKĘ I NIE BYŁO TAKICH CYRKÓW POŁASILIŚCIE SIĘ NA KASĘ ZAMIAST MYŚLEĆ O DOBRZE WSPÓLNYM TAK JAK BYŁO TO KIEDYŚ. NAJLEPIEJ KU* WA WPROWADŹCIE DO SWOJEGO "SYSTEMU" OPCJE WYSYŁANIA PASZPORTU POCZTĄ ALBO FAXEM NA POTWIERDZENIE TOŻSAMOŚCI BO POMYŚLCIE SOBIE CO WY BYŚCIE CZULI GDYBY DAJMY NA TO FACEBOOK ODBIERAŁ CO JAKIŚ CZAS WAM MOŻLIWOŚĆ KORZYSTANIA Z WŁASNEGO KONTA Z TAK BŁAHEGO I MAŁO ZNACZĄCEGO POWODU. PISAŁEM JUŻ DO 10 MODERATORÓW O PROŚBĘ WYCOFANIA BANA Z ARGUMENTEM ŻE NAPRAWIĘ TEN BŁĄD I DODAM NOWE ZDJĘCIA ŻADEN NIE ODPISAŁ BO MA W DUPIE

Shaitan
Shaitan
  15 sierpnia 2015

No ja bym uznał, że na tym zdjęciu jednak widać twoją twarz ale.. nie mnie oceniać pracę innych modów, pisz do działu obsługi użytkownika http://www.fotka.pl/kontakt#formularz oni stwierdzą, czy kasacja była słuszna. I nie klnij tak, bo ktoś ci da kolejnego bana ;)

bajorson
Posty: 4 (po ~306 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 4
bajorson
  16 sierpnia 2015

[quote=Shaitan]
teraz to ja na to sram 3 dni z tym walczyłem nie wiem po kiego grzyba takie cyrki jakby od razu nie dało się tego załatwić. Z wami jak z ZUS-em

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.