tacz750
tacz750
  27 sierpnia 2015 (pierwszy post)

Cześć,

Jak pozbyć się limitu pisania wiadomości? Minęło od czasu rejestracjo ponad 10 dni.

Shaitan
Shaitan
  27 sierpnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak pozbyć się limitu pisania wiadomości? Minęło od czasu rejestracjo ponad 10 dni.


Kupić gwiazdę - wtedy będziesz mógł rozpocząć 100 nowych rozmów w ciągu doby.
tacz750
tacz750
  27 sierpnia 2015

A bez kupowania gwiazdy?

Shaitan
Shaitan
  27 sierpnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: A bez kupowania gwiazdy?


Bez gwiazdy musisz się cieszyć z tego, co masz dostępne. Tylko gwiazda zwiększa limit PW.
tacz750
tacz750
  27 sierpnia 2015

Hahahah, co za zdzierstwo. Widzę, że fotka już do tego stopnia spadła, że wysysa kasę z użytkowników na każdym kroku ;)

Shaitan
Shaitan
  27 sierpnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Hahahah, co za zdzierstwo. Widzę, że fotka już do tego stopnia spadła, że wysysa kasę z użytkowników na każdym kroku ;)

Częściowo masz rację, częściowo jednak taki limit to nic innego jak zabezpieczenie przed spamerami reklamującymi przeróżny syf i idiotami piszącymi do kilkuset osób "hejka co tam?", których też ludzie mają już dość ;)
tacz750
tacz750
  27 sierpnia 2015

Kiedyś tak nie było. A limit pisania 1 wiadomości to jest po prostu skok na portfel użytkowników. Wystarczy że mają ogromną kasę z klikania stron. Konkurencyjne portale obrały inną, lepszą, strategię ;)
Czy jednorazowy zakup wystarczy czy cykliczny?

Shaitan
Shaitan
  27 sierpnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy jednorazowy zakup wystarczy czy cykliczny?

Skoro posiadanie statusu gwiazdy zwiększa limit to chyba oczywiste, że na czas posiadania tego pakietu.
tacz750
tacz750
  27 sierpnia 2015

Myślałem, że jedno zasilenie ich konta wystarczy.
Złodzieje.

tacz750
tacz750
  27 sierpnia 2015

Dzięki za odpowiedź.

Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  28 sierpnia 2015

Spam spamem, ale żeby ten limit to było chociaż 2..3 osoby albo np. 1 co 6h. Rzadko zaczynam nową rozmowę, ale ostatnio się zdarzyło, że miałem potrzebę 2 i musiałem to podzielić na 2 dni... cóż, słabo i tyle.

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.