Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  28 sierpnia 2015 (pierwszy post)

Licznik komentarzy pokazuje jakąś liczbę:


A stan rzeczywisty wygląda tak:


Dorzucam jeszcze drugą uwagę o zachęceniu napisania komentarza ("Bądź pierwszy") mimo blokady pisania komentarzy (zgłaszałem to wieki temu).

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  2 września 2015

Czy milczenie oznacza przyjęcie zgłoszenia do naprawy? ;-)

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

Psyko
Psyko
  2 września 2015
Beholder
Beholder: Czy milczenie oznacza przyjęcie zgłoszenia do naprawy? ;-)


Raczej nie sprawdziłem wszystko czy to >

nadal można pisać.No coś jest nie tak w ustawieniach :"OGÓLNYCH"Nic nie trybi ;]
Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  2 września 2015

chyba jestem zmeczony, bo nie skumalem twojej wypowiedzi
wybacz pisanie .twojej. z malej, ale znalazlem kolejny bug. piszac z telefonu, pelna fizyczna klawiatura, wciskajac shift by pisac wielkimi dostaje komunikat, ze tekst skopiowano do schowka. przytrzymujac litere by dostac popup z diakrytykami tez nie dziala, litera sie powtarza jak na kompie. klawisz funkcyjny umozliwiajacy dostep do cyfr i dodatkowych znakow rowniez nie dziala. obstawiam, ze to pole tekstowe jest jakies specyficzne. obczaje je firebugiem po dopadnieciu kompa.

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  7 września 2015

Ano, to nie pole tekstowe, a div z contenteditable, co na przeglądarce mobilnej nie pozwala na pełne wykorzystanie klawiatury, czyli nie można tu użyć ani [shift]/[caps lock] ani [fn] by dostać się do znaków specjalnych i cyfr. Coś czuję, że tego buga nie poprawią, a do forum nie da się inaczej dostać niże przez przeglądarkę. Aplikacja nie wspiera forum.

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 652
esquilo
  7 września 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Beholder
Beholder: a do forum nie da się inaczej dostać niże przez przeglądarkę. Aplikacja nie wspiera forum.

http://www.fotka.pl/lista_zmian 8 lipca 2015



d83dde09
Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  7 września 2015

hm, mam najnowszą wersję i to wygląda u mnie tak:


rozumiem, że to jakaś wersja beta?

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 652
esquilo
  7 września 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Beholder
Beholder: hm, mam najnowszą wersję i to wygląda u mnie tak:

Korzystam z HTC Desire 820, forum mam dostępne od początku pojawienia się opcji na apce. Może to kwestia urządzenia/wersji androida, itp.? Podaj jakie, dodam info ;>.
Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  7 września 2015

To akurat tablet, tb touch ignis 8, Andek 4.2.2
Za to na telefonie (HTC Desire Z, andek 2.4.4) rzeczywiście po aktualizacji pojawiło się forum.

Hm, to są dwie wersje aplikacji?

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 652
esquilo
  7 września 2015
Beholder
Beholder: To akurat tablet, tb touch ignis 8, Andek 4.2.2

Czyli inne urządzenie. Dzięki, przekazane ;-).
Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  9 września 2015

Tak czy siak, odeszliśmy od meritum czyli "Licznik komentarzy nie odzwierciedla stanu faktycznego" ;-)

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.