Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  7 września 2015 (pierwszy post)

Jeszcze do niedawna na aplikacji mobilnej by w widoku profilu zobaczyć dane wystarczyło maznąć palcem w górę, a by je schować - palcem w dół. Obecnie działa pokazywanie, ale już maźnięcie w dół nie działa. Trzeba celować w małą ikonę w prawym górnym rogu. Niestety, na Androidach bez fizycznych klawiszy (a taki mi się trafił), dostęp do elementów blisko górnej i dolnej krawędzi jest utrudniony, bo system myśli, że chcemy dostać się do belki górnej/dolnej.

Tym bardziej jest to widoczne w jeszcze mniejszej ikonie by zobaczyć wszystkie zdjęcia profilu; wyświetlić komentarze; wyświetlić oceny. Za piątym razem udaje mi się trafić zamiast ściągnąć górną belkę w dół. Powiększenie tych ikon albo lekkie obniżenie byłoby mile widziane.

Wracając do meritum: wnoszę o przywrócenie możliwości schowania danych maźnięciem w dół jak to było w poprzednich wersjach. Bardzo user friendly :)

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  7 września 2015

Ach, i druga rzecz [wolałbym to do osobnego wątku, ale jest limit jeden na dzień (wtf?!)].
W najnowszej wersji przestał się odświeżać licznik Powiadomiacza i Podglądacza. Aby zobaczyć czy mamy nowe powiadomienia albo odwiedziny musimy przejść na daną zakładkę. Poprzednie wersje sprawdzały to w tle i wyświetlały czerwone liczniki nad ikonami. Zakładam, że obecny ich brak to bug, a nie celowe działanie.

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  7 września 2015

Ponieważ w sąsiednim wątku okazało się, że są różne wersje Fotki na różne urządzenia, to dorzucam, że wszelkie komentarze odnoszą się do wersji na tablety (mój to tb touch ignis 8, andek 4.2.2).

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.