Mag1k
Mag1k
  21 września 2015 (pierwszy post)

Witam!

Otóż mam krótkie, bardzo proste pytanie: czy niekompetentna administracja może łaskawie przestać usuwać moje zdjęcie profilowe? Nie wstawiam obrazka, lecz swoje stare zdjęcie sprzed lat. W żaden sposób nie łamię regulaminu i mam serdecznie dość waszych nieprofesjonalnych moderatorów.

Pozdrawiam

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 583
esquilo
  21 września 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam! Otóż mam krótkie, bardzo proste pytanie: czy niekompetentna administracja może łaskawie przestać usuwać moje zdjęcie profilowe? Nie wstawiam obrazka, lecz swoje stare zdjęcie sprzed lat. W żaden sposób nie łamię regulaminu i mam serdecznie dość waszych nieprofesjonalnych moderatorów.Pozdrawiam

Zapewne odhaczyłeś tylko regulamin, nie zaglądając w odnośniki. Nic straconego. Zajrzyj tu: http://www.fotka.pl/forum/fotka.pl/1173141,Zasady_obowiazujace_
"2. Główne zdjęcie (profilowe) ma przedstawiać Użytkownika (aktualne zdjęcie z dobrze widoczną twarzą)."
Oczywiście posiadając w profilu takowe foto będziesz mógł dodać inne swojego autorstwa :-)
Mag1k
Mag1k
  22 września 2015

Dobra, dzięki wielkie - rozwiążę to inaczej :)

XxXDottiXxX
XxXDottiXxX
  25 września 2015

szczerze skąd moderatorzy wiedzą że to jest nieaktualne zdjęcie użytkownika ? Jeżeli zdjęcie przedstawia tą sama osobę to jakie ma to znaczenie czy stare czy nowe? Czy to się ima w przypadku zmiany zmiany płci osoby gdy jest duża różnica?

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 583
esquilo
  25 września 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: szczerze skąd moderatorzy wiedzą że to jest nieaktualne zdjęcie użytkownika ? Jeżeli zdjęcie przedstawia tą sama osobę to jakie ma to znaczenie czy stare czy nowe? Czy to się ima w przypadku zmiany zmiany płci osoby gdy jest duża różnica?

Zdjęcie małego dziecka w profilu osoby dorosłej - zaznaczam: jako jedyne - wyjaśnia sytuację :-)
Psyko
Psyko
  25 września 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: szczerze skąd moderatorzy wiedzą że to jest nieaktualne zdjęcie użytkownika ?

Mogą prosić jak mają jakieś wątpliwości co do zdjęcia o http://www.fotka.pl/kontakt#help_195 tak jak w drugim post ;)
esquilo
esquilo: "2. Główne zdjęcie (profilowe) ma przedstawiać Użytkownika (aktualne zdjęcie z dobrze widoczną twarzą)."
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.