wielkopolanin82
wielkopolanin82
  27 września 2015 (pierwszy post)

kuzwa mam dość co miesiąc placenia,jak nie wykupi się gwiazdy to nie można pisać do nowych osob smiech na sali,ostatni miesiąc i likwiduje konto,a żeby było smieszne to wrzucają po zlosci reklamy,a i nawet jak się wykupi to i tak się zalanczaja,fotka zeszla na psy

Shaitan
Shaitan
  27 września 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: kuzwa mam dość co miesiąc placenia,jak nie wykupi się gwiazdy to nie można pisać do nowych osob

I co to ma wspólnego z oszustwem?
Poza tym można napisać do jednej nowej osoby w ciągu doby - może to i mało, ale więcej potrzebują jedynie spamerzy i desperaci, a to już ich problem, chcą syfić niech płacą.

Konto usunięte
Konto usunięte: żeby było smieszne to wrzucają po zlosci reklamy,a i nawet jak się wykupi to i tak się zalanczaja


Może masz jakiś syfiasty adware w przeglądarce? Poza tym Adblock ftw.

Konto usunięte
Konto usunięte: ostatni miesiąc i likwiduje konto


Bye.
joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  28 września 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: kuzwa mam dość co miesiąc placenia,jak nie wykupi się gwiazdy to nie można pisać do nowych osob smiech na sali

mnie ostatnbio oszukali na stacji benzynowej : zatankowałem za 100 pojeździłem troche zajechałem znowu zatankować i znowu chcieli kasę na dodatek jak nie zatankuję to nie będę mógł już jeździć. Śmiech na sali likwiduje samochód i będę chodził piechotą
Stiflerr
Stiflerr
  28 września 2015

ładna odpowiedz jokera hahaha :D

Z00000000000000000
Z00000000000000000
  28 września 2015

mozna tylko trzeba odczekac

Avatar użytkownika mlfs1988plmlfs1988pl
Posty: 219 (po ~222 znaków)
Reputacja: -31 | BluzgometrTM: 370
mlfs1988pl
  29 września 2015

@joker4444 rozwaliłeś system i zagiąłeś czasoprzestrzeń :D

Ale fakt faktem, ten limit 1 nowa osoba / dzień to trochę przegięcie, mogliby go podnieść przynajmniej do 2-3. Spamerzy nadal mieliby utrudnione zadanie, ale biedni użytkownicy bez kasy na sesemesy premjóm byliby kapkę szczęśliwsi.

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 658
esquilo
  29 września 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale fakt faktem, ten limit 1 nowa osoba / dzień to trochę przegięcie, mogliby go podnieść przynajmniej do 2-3. Spamerzy nadal mieliby utrudnione zadanie, ale biedni użytkownicy bez kasy na sesemesy premjóm byliby kapkę szczęśliwsi.

Na dłuższą metę nikogo by to nie uszczęśliwiło. Już pisaliśmy ładny szmat czasu temu o tym w innym wątku. d83dde0f
Każdorazowe powiększenie limitu powodowałoby kolejne prośby o jego zwiększenie... Tego nikt nie przeskoczy: w skali roku ok 360 rozmów z nowymi osobami:ninja:
joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  29 września 2015

też bym wolał żeby limitu nie było na zniesienie bym nie liczył bo teraz za gwiazdę prócz fotkowej gimbazjady chcącej czymkolwiek sie wyróżniać (gwiazdki kolorki i głupie wzorki) to za gwiazdę zapłacą też fotkowi alwaro hurtem ślący do wszystkich lasek wiadomości "sliczne focie suonko,może dasz się poznać w Realu czy innym Tesco stawiam serek wiejski i bułkę".
Tym bardziej limit nie tak irytujący gdyż po "sparowaniu" macie juz rozpoczętą rozmowę która w ten limit się nie wlicza.

Ieejdi
Ieejdi
  30 września 2015
joker4444
joker4444: likwiduje samochód i będę chodził piechotą

Hahaha :rotfl: fenomenalne porównanie!
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.