Z00000000000000000
Z00000000000000000
  28 września 2015 (pierwszy post)


Tak to był mój poprzedni profil i były na nim moje zdjęcia. Dlaczego, skoro tamten profil został skasowany, ja nie mogę zdjęć wrzucić na nowy profil? Zamiast polepszać widok (moim zdaniem na bardziej burdelowy i gówniany) albo dodać opcję przywróć stary wygląd fotki, zajmijcie się funkcjonalnością. Nie każdy robi sobie milion selfie każdego dnia i ma swoje pewne ulubione zdjęcia, którymi chce się podzielić. Zróbcie z tym coś żebym mógł dodać stare zdjęcia bo skoro tamten profil jest skasowany, a ja nie mogę tego dodać to to jest już paranoja. A skoro serwer o tym wie, to znaczy, że archiwizujecie zdjęcia, nie wiem czy to do końca jest zgodne z polskim prawem
Shaitan
Shaitan
  28 września 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: A skoro serwer o tym wie, to znaczy, że archiwizujecie zdjęcia, nie wiem czy to do końca jest zgodne z polskim prawem


Tworzenie kopii zapasowej zawartości portalu jest jak najbardziej zgodne z prawem, niemniej to zabezpieczenie działa na zupełnie innej zasadzie, po prostu do zdjęć dodaje pewne informacje, więc jak ktoś je ściągnie z profilu i będzie próbował dodać na inny będzie to niemożliwe.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie każdy robi sobie milion selfie każdego dnia i ma swoje pewne ulubione zdjęcia, którymi chce się podzielić


Ale wrzuca jakieś na profil, potem z tego profilu zapisuje na dysk i po jakimś czasie chce je wrzucić na nowy profil, bo na dysku oryginalnego zdjęcia nie ma - to mało wiarygodne ;)
Z00000000000000000
Z00000000000000000
  30 września 2015

Ale co mnie to obchodzi?

Shaitan
Shaitan
  30 września 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale co mnie to obchodzi?


A co nas obchodzi twój problem? Idź zrobić nowe zdjęcia i nie zawracaj gitary. Peace yo.
Z00000000000000000
Z00000000000000000
  30 września 2015

a idź w pisstu.

Kontrowersje
Kontrowersje
  30 września 2015
Shaitan
Shaitan: A co nas

Śmiechłem trochę, "co nas" XD :lol: Syneczku czas zarobić kasę bo mamusia wiecznie żyła nie będzie i kiedyś Ci zdechnie XD
Paffeuu
Paffeuu
  2 października 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Śmiechłem trochę, "co nas" XD Syneczku czas zarobić kasę bo mamusia wiecznie żyła nie będzie i kiedyś Ci zdechnie XD

Pryknąłem xDD
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak to był mój poprzedni profil i były na nim moje zdjęcia. Dlaczego, skoro tamten profil został skasowany, ja nie mogę zdjęć wrzucić na nowy profil?

d83ddc47
Shaitan
Shaitan: Tworzenie kopii zapasowej zawartości portalu jest jak najbardziej zgodne z prawem, niemniej to zabezpieczenie działa na zupełnie innej zasadzie, po prostu do zdjęć dodaje pewne informacje, więc jak ktoś je ściągnie z profilu i będzie próbował dodać na inny będzie to niemożliwe.

d83cdf88d83ddca8

Zwyczajnie dodaje nadpis do danych EXIF.
Więcej w temacie nie napiszę :smoczek:

Do odfasznych śwjat naleszy.
HE HE HE HE...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.