DarekMrrr
DarekMrrr
  29 września 2015 (pierwszy post)

Jak na tym forum ustawić, by fotka pokazywała "gdzie jestem" na adres zamieszkania ? Czasem korzystam z GPS w telefonie co program fotka skrzętnie wykorzystuje pokazując współrzędne gdzie ostatnio miałem załączony GPS.. Znudziło mi się codzienne (kilkukrotne - tj po każdym załączeniu programy w komórce)wchodzenie na www i kasowanie danych GPS. jest na to jakieś rozwiązanie poza odinstalowaniem programy z komórki ?

Shaitan
Shaitan
  29 września 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: jest na to jakieś rozwiązanie poza odinstalowaniem programy z komórki ?


Niestety nie ma, a zwracałem administracji uwagę na to, że powinna być możliwość wyłączenia tego. Niestety chyba to olali, bo appka nadal pomimo wyłączenia wszelkich usług lokalizacyjnych w telefonie i tak ustala naszą lokalizację na podstawie najbliższego przekaźnika sieci komórkowej. Stąd też nie korzystam już z tej appki, fotka na komórce to tylko przez operę mini - swoją drogą nie jestem do końca pewien, czy takie nachalne ustalanie lokalizacji bez żadnego informowania o tym użytkowników appki jest zgodne z prawem.
Paffeuu
Paffeuu
  2 października 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Shaitan
Shaitan: swoją drogą nie jestem do końca pewien, czy takie nachalne ustalanie lokalizacji bez żadnego informowania o tym użytkowników appki jest zgodne z prawem.

Możesz być pewien, że nie jest to zgodne z prawem.
W niektórych przypadkach nawet udostępnienie jednej, prostej informacji, może prowadzić do zupełnie nieplanowanego ujawnienia innych, poufnych danych.
Genialny dodatek dla Stalkerów...
Jeżeli w regulaminie nie ma o tym jakiejkolwiek wzmianki, to zwyczajnie łamią prawo i powinni teraz zdrowo ruszyć mózgownicami.
W pewnym momencie trollowanie się skończy i ktoś konkretny narobi Wam kole pióra.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.