MadSin
MadSin
  1 października 2015 (pierwszy post)

Czy ktos z fotka team w ogóle czyta wiadomosci? Mam wrazenie ze nie.

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  1 października 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy ktos z fotka team w ogóle czyta wiadomosci? Mam wrazenie ze nie.

Tak, sa czytane ;)

A jaki masz dokladnie problem, moze ktos na forum bedzie w stanie Ci pomoc?
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
MadSin
MadSin
  1 października 2015

aktywowalem dostep do "gwiazdki" kwota zostala pobrana ,dostalem smsa ze dostep do klubu gwiazd zostal aktywowany,ale mimo ze czekam kilka godzin to dostepu nie mam. stosowalem sie do informacji i ponownie dezaktywowalem konto,aktywujac je po raz drugi. Oplata znow zostala pobrana. Informacja w esemesie pozytywna a tu dalej nic

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  1 października 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: aktywowalem dostep do "gwiazdki" kwota zostala pobrana ,dostalem smsa ze dostep do klubu gwiazd zostal aktywowany,ale mimo ze czekam kilka godzin to dostepu nie mam. stosowalem sie do informacji i ponownie dezaktywowalem konto,aktywujac je po raz drugi. Oplata znow zostala pobrana. Informacja w esemesie pozytywna a tu dalej nic

A czy probowales sie wylogowac i zalogowac ponownie? (w niektorych przypadkach to rozwiazuje problem)
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
MadSin
MadSin
  1 października 2015

tak,robie to co jakis czas od ponad 6 godzin. A z fotki jak nie bylo odpowiedzi tak nie ma. Nawet mija wiadomosc nie zostala odczytana

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 583
esquilo
  1 października 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: tak,robie to co jakis czas od ponad 6 godzin. A z fotki jak nie bylo odpowiedzi tak nie ma. Nawet mija wiadomosc nie zostala odczytana

W sąsiednim wątku wspominałeś, że miałeś wielokrotnie problemy z aktywacją pakietu. Pewnie dostałeś wytyczne, zastosowałeś je wszystkie również w tym przypadku?

Co do zgłoszeń: już pisałam Ci o tym, że obowiązuje kolejność ich rozpatrywania :P
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.