Strategia
Strategia
  1 października 2015 (pierwszy post)

Witam
czemu w zakładce "Online" są osoby które nie są dostępne od kilku godzin?.
Przypadkiem wpadłem na 2 błąd jak wchodzę na kogos profil jest dostępny a jak kliknę wiadomości to ze był kilka minut temu

ThePolishMrTrololo
ThePolishMrTrololo
  1 października 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: "Online


Bo to się aktualizuje z kilku minutowym lub sekundowym opóźnieniem
Czasami nawet też w skrajnych przypadkach godzinowych
Tak nam tą Focię skonstruowali
joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  2 października 2015

ja pisze na Pw z osobami które ostatnio online były np 45 minut temu a piszą na biezaco caly czas ;)

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 651
esquilo
  2 października 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam czemu w zakładce "Online" są osoby które nie są dostępne od kilku godzin?. Przypadkiem wpadłem na 2 błąd jak wchodzę na kogos profil jest dostępny a jak kliknę wiadomości to ze był kilka minut temu

joker4444
joker4444: ja pisze na Pw z osobami które ostatnio online były np 45 minut temu a piszą na biezaco caly czas ;)

Lampka statusu off-line/on-line nie trybi jakiś czas już. Zostało zgłoszone d83dde0f
joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  2 października 2015
esquilo
esquilo: Lampka statusu off-line/on-line nie trybi jakiś czas już. Zostało zgłoszone

czyli pewnie tak już zostanie na zawsze chyba że sie samo jakimś cudem naprawi ;)
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 651
esquilo
  2 października 2015
joker4444
joker4444: czyli pewnie tak już zostanie na zawsze chyba że sie samo jakimś cudem naprawi ;)

Mam nadzieję, że nie bo to jest dość irytujące dla wielu osób.
Poczekamy, zobaczymy ^^
joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  2 października 2015

jest masa bardziej wkurzajacych i nie dzialajacych od dawna rzeczy ktorych nie naprawiono i sie nie zanosi ot chocby powiadomomnia mi wyswietla np kilkanascie osob ze znajomych i ulubionych a reszty w ogole mimo ze dodaja zdjecia komentuja etc. Albo brak serduszka po wejsciu na profil w aplikacji z ktorej to korzysta wcale nie malo osob

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 651
esquilo
  2 października 2015
joker4444
joker4444: jest masa bardziej wkurzajacych i nie dzialajacych od dawna rzeczy ktorych nie naprawiono i sie nie zanosi

Może dlatego, że nikt o tym nie wspomina lub właśnie z uwagi na ilość... :ninja:

joker4444
joker4444: Albo brak serduszka po wejsciu na profil w aplikacji z ktorej to korzysta wcale nie malo osob

Dzięki za kolejny głos "za" :mrgreen:
joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  2 października 2015
esquilo
esquilo: Może dlatego, że nikt o tym nie wspomina lub właśnie z uwagi na ilość...

jakbym tej kwestii nie poruszał to nie podnosiłbym jej teraz w tym temacie ;:o to raz a dwa to jaka to jest gorna ilosc? no litości to tak jakbym miał w banku większa ilosc pieniedzy i z tego tytułu nie dostawal odsetek pewnie w imie sprawiedliwosci spolecznej bo skoro i tak ma duzo to [po co mu jeszcze :rotfl:
esquilo
esquilo: Dzięki za kolejny głos "za"

o tym też juz była mowa odkad ta opcja pojawiła się na portalu ....szkoda gadać bo od dluzszego czasu tutaj polityka jest taka dopracowuje sie jedynie funkcjonalności skłaniające do wykupienia gwiazdy ;)
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 651
esquilo
  2 października 2015
joker4444
joker4444: jakbym tej kwestii nie poruszał to nie podnosiłbym jej teraz w tym temacie ;:o

Nie jesteś pierwszy i nie ostatni ;-)

joker4444
joker4444: a dwa

Jak jest masa problemów wybiera się te, które wymagają szybszej interwencji. Chyba, że Ty postępujesz inaczej... Nie wnikam.

joker4444
joker4444: o tym też juz była mowa odkad ta opcja pojawiła się na portalu ....szkoda gadać bo od dluzszego czasu tutaj polityka jest taka dopracowuje sie jedynie funkcjonalności skłaniające do wykupienia gwiazdy ;)

Serio? :D
joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  2 października 2015
esquilo
esquilo: Jak jest masa problemów wybiera się te, które wymagają szybszej interwencji. Chyba, że Ty postępujesz inaczej... Nie wnikam.

to oswiec mi powiedz co to za problemy wymagajace szybszej interwencji zostaly rozwiazane w przeciagu hmm pol roku że to nie było aż czasu na te "niewazne".
Kiedys to wrecz proszono op testowanie sprawdzanie i zglaszanie bledow ktore poprawiano zarowno w aplikacji jak i na stronie a teraz nie wiem moze zostal jtam jeden informatyk stazysta z UP licze ze mnie w tej kwestii oswiecisz
Paffeuu
Paffeuu
  2 października 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam czemu w zakładce "Online" są osoby które nie są dostępne od kilku godzin?. Przypadkiem wpadłem na 2 błąd jak wchodzę na kogos profil jest dostępny a jak kliknę wiadomości to ze był kilka minut temu

Dobre pytanie...

Równie dobrze mógłbym zapytać, dlaczego w "MAGNESIE" przedstawiane mi są osoby, które logowały się ostatni raz x lat temu?
Dlaczego nieaktywne konta dalej nie są kasowane?
Dlaczego triangulacja w aplikacji mobilnej sprawia Wam tak wielkie problemy?

Tinder uporał się z tym problemem w 4 dni, tutaj samo wyłączenie "a tak na prawdę ukrycie" panelu lokalizacyjnego zajęło kilka zdrowych miesięcy. Ciekawe jak szybko uporacie się z tym detalem.
Czasem pozornie niewiele wnoszące dane mogą zostać wykorzystane w sposób, o jakim nie pomyśleliście.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.