TylkoTyIJa97
Posty: 8 (po ~50 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 28
TylkoTyIJa97
  5 listopada 2015 (pierwszy post)

Witam jak mozna zostać moderatorem dzieki za info?

GdziesWzdluzDrogi
GdziesWzdluzDrogi
  6 listopada 2015

po znajomości ;D

Shaitan
Shaitan
  6 listopada 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: po znajomości ;D


Znam tu i nawet lubię sporo osób, a mimo to nie są moderatorami. Ciekawe, nieprawdaż?

TylkoTyIJa97
TylkoTyIJa97: Witam jak mozna zostać moderatorem dzieki za info?


Bądź aktywnym użytkownikiem, przestrzegaj zasad a być może któregoś dnia zaproponujemy ci dołączenie do ekipy.
TylkoTyIJa97
Posty: 8 (po ~50 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 28
TylkoTyIJa97
  7 listopada 2015

oki ciagle jestem aktywnym i zwracam uwage jak cos niedozwolonego sie dzieje na kam

Psyko
Psyko
  7 listopada 2015
TylkoTyIJa97
TylkoTyIJa97: Witam jak mozna zostać moderatorem dzieki za info?

wyślij swoje zgłoszenie na maila przyjaciel@firma.fotka.pl :) I to co Shaitan pisał podstawa:) d83ddc46
praksa
praksa
  7 listopada 2015

musisz wejść do mnie pod biurko,:{ ]d83dde4fmode nie banuj

Broker
Posty: 1417 (po ~96 znaków)
Reputacja: 7 | BluzgometrTM: 20
Broker
  8 listopada 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: mode nie banuj


Żeby mi to było ostatni raz hehe
TylkoTyIJa97
TylkoTyIJa97: Witam jak mozna zostać moderatorem dzieki za info?

Dostałeś odpowiedz na priv
TylkoTyIJa97
Posty: 8 (po ~50 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 28
TylkoTyIJa97
  8 listopada 2015

No to dzieki za informacje Pozdrawiam Moderatorów milej dalszej pracy :)

ZedsDead
wpis jest ukryty
Inkognito
Inkognito
  9 listopada 2015

Bądź aktywnym użytkownikiem, przestrzegaj zasad a być może któregoś dnia zaproponujemy ci dołączenie do ekipy.

Ja jakos jestem 7 lat na tej Fotce bez banow itp 3 razy skladalem aplikacje i nawet do Ciebie Shaitan tos nawet nie odpisal haha :D

Shaitan
Shaitan
  9 listopada 2015
Inkognito
Inkognito: Ja jakos jestem 7 lat na tej Fotce bez banow itp 3 razy skladalem aplikacje i nawet do Ciebie Shaitan tos nawet nie odpisal haha :D

Inkognito
Inkognito: bez banow


ale kłamca xd

Anyway, zgłaszają się setki osób, nie możemy dać uprawnień wszystkim, poza tym brak banów nie jest jedynym kryterium ;)
praksa
praksa
  9 listopada 2015
Inkognito
Inkognito: Bądź aktywnym użytkownikiem, przestrzegaj zasad a być może któregoś dnia zaproponujemy ci dołączenie do ekipy.

tu nie chodzi tylko o bany i czy zgłaszasz maniakalnie kogos kto lamie regulamin, musisz dać sie poznać nie tylko moderatorom, aktywnie spędzaj czas, na czacie, forum, czy kamerkach, tylko nie właź w tyłek modom, bo to irytuje bardziej, niż film Kiepscy,rozmawiaj więcej z uzytkownikami, niż z modami, to nie chodzi o to żeby wzajemnie się masturbować, bo chcesz uprawnienia, jak będziesz mile widziany przez resztę, to będziesz dobrym modemd83ddc4d
tzn kiedyś tak było xd
Inkognito
Inkognito
  9 listopada 2015

Shaitanwiem ze bany to nie tylko jedno z kryteriow znam tu zasady lepiej niz we wlasnym domu po tylu latach haha I nie mow ze klamca bo ban poleci hahah Po serio pisalem kiedys do ciebie pamietam :P

oponentka
oponentka
  9 listopada 2015
Inkognito
Inkognito: Shaitanwiem ze bany to nie tylko jedno z kryteriow znam tu zasady lepiej niz we wlasnym domu po tylu latach haha I nie mow ze klamca bo ban poleci hahah Po serio pisalem kiedys do ciebie pamietam :P


żeby zostać moderatorem musisz pokazać cycki a najlepiej zrobić dla shitana na nich dedykacje i dobrze hejtować innych użytkowników. Sprawdzone info.
Shaitan
Shaitan
  9 listopada 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: żeby zostać moderatorem musisz pokazać cycki a najlepiej zrobić dla shitana na nich dedykacje i dobrze hejtować innych użytkowników. Sprawdzone info.

Obecnie stawka poszła w górę i jest to całonocny seks. Oferta dotyczy jedynie kobiet.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.