TylkoTyIJa97
Posty: 8 (po ~50 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 28
TylkoTyIJa97
  5 listopada 2015 (pierwszy post)

Witam jak mozna zostać moderatorem dzieki za info?

Shaitan
Shaitan
  9 listopada 2015

PS: czekam aż ktoś to weźmie na poważnie i się do mnie zgłosi albo złoży na mnie skargę :crylol:

oponentka
oponentka
  9 listopada 2015
Shaitan
Shaitan: Obecnie stawka poszła w górę i jest to całonocny seks. Oferta dotyczy jedynie kobiet.


Chyba nie posuniesz się aż tak daleko, by zarzucić mi kłamstwo:) Po 2 nie wypada, by moderator 2x tego samego dnia się zbłaźnił. Już to co jest w chwili obecnej jest wystarczającym dla was obciachem.
Shaitan
Shaitan
  9 listopada 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba nie posuniesz się aż tak daleko, by zarzucić mi kłamstwo:)


Kłamstwo? Nie, jedynie naiwną wiarę w idiotyczne teorie spiskowe na temat tego, że jakaś dedykacja/pokazanie cycków czy seks mają tutaj wpływ na nadawanie komukolwiek uprawnień ;)
oponentka
oponentka
  9 listopada 2015
Shaitan
Shaitan: Kłamstwo? Nie, jedynie naiwną wiarę w idiotyczne teorie spiskowe na temat tego, że jakaś dedykacja/pokazanie cycków czy seks mają tutaj wpływ na nadawanie komukolwiek uprawnień ;)


Ty wiesz i ja wiem, że mają, a tak być nie powinno!
Shaitan
Shaitan
  9 listopada 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Ty wiesz i ja wiem, że mają, a tak być nie powinno!

Naprawdę jesteś żałośnie naiwna, jeśli w to wierzysz ;)
oponentka
oponentka
  9 listopada 2015
Shaitan
Shaitan: Naprawdę jesteś żałośnie naiwna, jeśli w to wierzysz ;)


Jest tutaj w tym momencie ktoś bardziej żałosny od ciebie i od niej??? oj chyba nie
Shaitan
Shaitan
  9 listopada 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Jest tutaj w tym momencie ktoś bardziej żałosny od ciebie i od niej??? oj chyba nie


Od twojej wiary w takie spiski bardziej żałosna jest już tylko wiara w boga ;) Niestety mamy wolność wyznania i musimy tolerować każdą wiarę.
oponentka
oponentka
  9 listopada 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Shaitan
Shaitan: Od twojej wiary w takie spiski bardziej żałosna jest już tylko wiara w boga ;) Niestety mamy wolność wyznania i musimy tolerować każdą wiarę.


czyżbyś dostał pomieszania zmysłów? czemu czepiasz się mojej wiary? co ona ma wspólnego z ch...nią jaka tutaj panuje z waszym udziałem? no co?? my piszemy o zachowaniu konkretnego moderatora wobec innych użytkowników. Twoja dygresja od tematu jest doprawdy poniżej jakiejkolwiek krytyki, bo wiesz o co i kogo chodzi, a o wierze to możemy podyskutować na hyde. co masz zamiar z tym zrobić??mnie interesuja konkrety a nie gówniane Twoje tłumaczenia i kolejne ataki.
Shaitan
Shaitan
  9 listopada 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Twoja dygresja od tematu jest doprawdy poniżej jakiejkolwiek krytyki, bo wiesz o co i kogo chodzi

Dokładnie wiem o co i kogo ci chodzi, ale nie będę ci miliard razy tłumaczył, że ta twoja teoria ma z prawdą tyle wspólnego co ja z księdzem. Chcesz sobie w to wierzyć - twoja sprawa, ale mogłabyś przestać usiłować wcisnąć innym tą swoją "prawdę o moderatorach" bo odnoszę wrażenie, że masz taką misję, niczym islamista zakładający na siebie bombę i wysadzający się w jakimś publicznym miejscu, to już nawet nie jest zwykłe gadanie głupot a zakrawa na fanatyzm ;)
oponentka
oponentka
  9 listopada 2015

Konkrety Shaitan, konkrety. Mnie głodne kawałki które próbujesz tu wszystkim wcisnąć nie interesują.

Shaitan
Shaitan
  9 listopada 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Konkrety Shaitan, konkrety


Sama dawaj konkrety odnośnie swoich teorii spiskowych :rotfl:
oponentka
oponentka
  9 listopada 2015

No i oczywiście musisz to zrobić za free. Na upojną noc nie licz i na dedyki na cyckach też nie. interesują mnie decyzje odnośnie rażącego zachowania moderatorki wobec innych użytkowników, bo z kim Ty sypiasz, to mam tam i z powrotem, ale reszta to już mój interes. Żebyśmy się dobrze zrozumieli:)

Spaks
Spaks
  11 listopada 2015
Broker
Broker: Żeby mi to było ostatni raz hehe

Śmieszna odp _ za nic nie którzy dostają a tu :szok:
Spaks
Spaks
  11 listopada 2015
Konto usunięte
Konto usunięte:
Shaitan
Shaitan:
Czy to przegadywania się czy pisanie na temat mamy kolejny przykład co to wyżej d83ddc46
oponentka
oponentka
  11 listopada 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

On dobrze wie o co chodzi. Na amnestie niech nie liczy i nie zbywa mnie głupim uśmieszkiem, bo to jest poniżej krytyki. Jeżeli moderacja ma prawo i przyzwolenie na cos takiego... to ja mogę tu o wiele więcej.... i każda inna osoba spoza ich żałosnego kręgu.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.