TylkoTyIJa97
Posty: 8 (po ~50 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 28
TylkoTyIJa97
  5 listopada 2015 (pierwszy post)

Witam jak mozna zostać moderatorem dzieki za info?

Spaks
Spaks
  11 listopada 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: On dobrze wie o co chodzi

Zauważywszy to od dawna :)
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeżeli moderacja ma prawo i przyzwolenie na cos takiego..

jak to się mówi prawo dżungli rządzi FP :)
Konto usunięte
Konto usunięte: to ja mogę tu o wiele więcej.... i każda inna osoba spoza ich żałosnego kręgu.


no tak jak to się mówi za byle co :ban: złe myślenia modków i nie zdziwię się jak tu nam ban wcisną za prawdę dziękuje pozdrawiam :)
oponentka
oponentka
  11 listopada 2015

Czemu tamten chłopak go nie dostał? pomimo tego, że pisał do niego i składał jakieś tam aplikacje? ile wytrzymała ola czy jak jej tam

"Bądź aktywnym użytkownikiem, przestrzegaj zasad a być może któregoś dnia zaproponujemy ci dołączenie do ekipy".

ha ha ha. najczęściej tutaj regulamin łamią modki tyle że nie z oficjalnych profili. sto lat temu o tym pisałam nie tylko ja. skąd te skargi się tutaj wiecznie biorą? z powietrza?

Spaks
Spaks
  11 listopada 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Czemu tamten chłopak go nie dostał?

dokładnie i tak samod83ddc47
Konto usunięte
Konto usunięte:
i mamy odpowiedz moda
Broker
Broker:
d83ddc49 żeby mi to było ostatni raz .
Konto usunięte
Konto usunięte: skąd te skargi się tutaj wiecznie biorą? z powietrza?


dobre pytanie.
Shaitan
Shaitan
  11 listopada 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: ha ha ha. najczęściej tutaj regulamin łamią modki tyle że nie z oficjalnych profili


Kolejna ciekawa teoria, masz na to jakieś dowody? :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Jeżeli moderacja ma prawo i przyzwolenie na cos takiego... to ja mogę tu o wiele więcej

Prawdą jest, że ekipa moderatorów czasem pozwala sobie na nieco więcej. Tak samo jak na nieco więcej pozwala się użytkownikom, kurczowe trzymanie się regulaminu i nadgorliwe banowanie to recepta na błyskawiczną porażkę. Niestety czego by człowiek nie robił to i tak znajdą się użytkownicy, którym to będzie przeszkadzało mimo, że gdybyśmy powrócili do gestapowskich metod sprzed ~8 lat po kilkunastu takich postach mieliby zablokowane konto za sianie zamętu i pyskowanie moderacji ;) Spróbowałabyś kilka lat temu napisać na forum, że ktoś dostał moda za pokazanie cycków :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Czemu tamten chłopak go nie dostał? pomimo tego, że pisał do niego i składał jakieś tam aplikacje?


Widocznie uznaliśmy, że się nie nadaje ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: ile wytrzymała ola czy jak jej tam


Wytrzymałaby pewnie długo, gdyby nie została wywalona ;)
Konto usunięte
Konto usunięte: skąd te skargi się tutaj wiecznie biorą? z powietrza?


Szczerze? Tak, sporo skarg na moderatorów bierze się naprawdę z powietrza, czy też dziwnych przekonań użytkowników. Nie da się ukryć niestety, że są też i słuszne skargi, na mnie samego również takowa się zdarzyła. Zapytasz dlaczego? Odpowiedź jest prosta - wszyscy jesteśmy ludźmi i tak jak każdy mamy prawo popełnić błąd, czy to w moderowaniu czy w zachowaniu wobec problematycznych użytkowników ;)
oponentka
oponentka
  11 listopada 2015
Shaitan
Shaitan: Prawdą jest, że ekipa moderatorów czasem pozwala sobie na nieco więcej.


Nie powinno mieć to miejsca i to z mety powinno takiego moderatora dyskwalifikować. Nie ma w moim pojęciu ch...ni zwłaszcza wtedy kiedy wymaga się czegoś od innych, zwykłych użytkowników. Rozumiesz to?? To jest podstawa... dobry kontakt z użytkownikami i trzymanie się zasad które sami ustalaliście i to przede wszystkim na was spoczywa przestrzeganie owego regulaminu. To na was przede wszystkim powinni się wzorować inni użytkownicy, a kiedy czytają takie rzeczy to sorry Gregory... ale o czym my mówimy i piszemy?? o jakim regulaminie i dla kogo on był pisany??
Shaitan
Shaitan
  11 listopada 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie powinno mieć to miejsca i to z mety powinno takiego moderatora dyskwalifikować. Nie ma w moim pojęciu ch...ni zwłaszcza wtedy kiedy wymaga się czegoś od innych, zwykłych użytkowników. Rozumiesz to?? To jest podstawa... dobry kontakt z użytkownikami i trzymanie się zasad które sami ustalaliście i to przede wszystkim na was spoczywa przestrzeganie owego regulaminu. To na was przede wszystkim powinni się wzorować inni użytkownicy, a kiedy czytają takie rzeczy to sorry Gregory... ale o czym my mówimy i piszemy?? o jakim regulaminie i dla kogo on był pisany??


Jeżeli ktoś z nas rażąco złamie zasady to jest usuwany z grona, jednak rzadko się to zdarza. Drobne przewinienie jak np w tym momencie nabijanie postów, bo dyskutujemy o czymś zupełnie innym i zasadniczo niepotrzebnie - user zapytał jak zostać moderatorem i uzyskał odpowiedź zaś ty wskoczyłaś ze swoją bzdurną teorią o pokazaniu cycków za co powinnaś zostać zbanowana, a zamiast tego kontynuujemy luźną dyskusję. To źle? Wolałabyś aby moderator nie rozmawiał z użytkownikami, lecz przysłowiowo "zamykał im mordy" nadając bana za taką pierdołę? Cały problem polega na tym, że ty chyba sama do końca nie wiesz czego od nas oczekujesz, po prostu czepiasz się wszystkiego ;)
oponentka
oponentka
  11 listopada 2015
Shaitan
Shaitan: Jeżeli ktoś z nas rażąco złamie zasady to jest usuwany z grona, jednak rzadko się to zdarza. Drobne przewinienie jak np w tym momencie nabijanie postów, bo dyskutujemy o czymś zupełnie innym i zasadniczo niepotrzebnie - user zapytał jak zostać moderatorem i uzyskał odpowiedź zaś ty wskoczyłaś ze swoją bzdurną teorią o pokazaniu cycków za co powinnaś zostać zbanowana, a zamiast tego kontynuujemy luźną dyskusję. To źle? Wolałabyś aby moderator nie rozmawiał z użytkownikami, lecz przysłowiowo "zamykał im mordy" nadając bana za taką pierdołę? Cały problem polega na tym, że ty chyba sama do końca nie wiesz czego od nas oczekujesz, po prostu czepiasz się wszystkiego ;)


Coś przeanalizujemy.... kilka miesięcy temu dyskusja z "panem od frędzla" bo sobie zapomniałam jego loginu i dostaje bana bo napisałam coś nie po jego myśli ale...... Kilka dni wcześniej czytam tutaj kilka skarg na owego pana od użytkowników i pełną listę zarzutów pod jego adresem. Czemu ten pan sam siebie nie zbanował i sam sobie knebla nie założył na jadaczkę skoro tak dobrze idzie mu nawoływanie innych do porządku?? kolejny przykład kilka dni temu dostałam bana, bo gdzieś tam sobie przeklęłam, a nie było to przekleństwo pod adresem kogokolwiek tylko tak sobie... jeden temat dalej dwie osoby w jednym temacie klną jak szewcy i moderatorka na to patrzy i brak jakiejkolwiek reakcji. Pokazuje ten błąd, bo według tłumaczenia google:) to kawałek materiału ale.... materiał nie moze pisać i tym samym jest to kierowane pod adresem kobiet. Po czym wybucha afera z lewym profilem Magdy. Jak twierdzicie pół portalu czyta(nie tylko tego, ale który inny to nie zdradzę) to forum i uważasz, że ludzie nie umieją wyciągnąć z tego właściwych wniosków??
oponentka
oponentka
  11 listopada 2015
Shaitan
Shaitan: Inkognito: Ja jakos jestem 7 lat na tej Fotce bez banow itp 3 razy skladalem aplikacje i nawet do Ciebie Shaitan tos nawet nie odpisal haha :DInkognito: bez banow ale kłamca xd Anyway, zgłaszają się setki osób, nie możemy dać uprawnień wszystkim, poza tym brak banów nie jest jedynym kryterium ;)


Oczywiście, że cały czas o tym, bo tutaj następnemu zarzuciłeś kłamstwo odnośnie banów za złamanie owego regulaminu które rzekomo go pewnie dyskwalifikuje. Teraz możecie sobie odpowiedzieć... ile razy wy sami go złamaliście i czy ponieśliście z tego tytułu jakiekolwiek konsekwencje? Nic, zero, null, a powinni was wyje na zbity łeb i zastąpić nowymi, albo chociaż zawiesić. skoro jednych się da (jak twierdzisz Ole wyrzuciliście w co nie wierzę, bo widząc to co robicie wewnątrz to pewnie miała dość)a inni sa nie do ruszenia to o czymś to świadczy. Ja się nie czepiam bez powodu, ale sobie nie pozwolę na szykanowanie mnie czy kogokolwiek w mojej obecności na żadnym portalu społecznościowym i od moderacji mam prawo czegoś wymagać skoro ona wymaga ode mnie i innych. Dziękuje za uwagę :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.