Cycowiak
Cycowiak
  25 listopada 2015 (pierwszy post)

Czy ktoś mi z adminów powie. Czemu usunęliście moje zdjęcia? Powodem niby jest słabo widoczna twarz. Moja Twarz była dobrze widoczna. Jeśli wam śmierdzą pieniążki za gwiazdeczki. To już ich nie powąchacie. Nie będziecie mi mówić jakie zdjęcia mam wstawiać. Wstawiam takie, które mi mają się podobać. Jeszcze raz wstawię te co były jak jeszcze raz mi usunięcie to pieniążków nie zobaczycie...

Shaitan
Shaitan
  25 listopada 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie będziecie mi mówić jakie zdjęcia mam wstawiać. Wstawiam takie, które mi mają się podobać. Jeszcze raz wstawię te co były jak jeszcze raz mi usunięcie to pieniążków nie zobaczycie...

Niestety musisz wstawić zdjęcia zgodne z obowiązującymi w serwisie zasadami http://www.fotka.pl/forum/fotka.pl/1173141,Zasady_obowiazujace_ wykupienie gwiazdki nie zwalnia z tego obowiązku ;)

"Pierwsze zdjęcie na profilu ma przedstawiać Użytkownika (aktualne zdjęcie z dobrze widoczną twarzą)."
Konto usunięte
Konto usunięte: Moja Twarz była dobrze widoczna


Ja bym powiedział, że średnio widoczna.
Cycowiak
Cycowiak
  25 listopada 2015
Ostatnio edytowany: za 25 kwietnia 6179

Ja nie chce by na profilowym zdjęciu była widoczna twarz. Dlatego miałem wstawione takie a nie inne zdjęcie. Na kolejnym zaś była już lepiej widoczna twarz. Gołe dupy i cycki na wierzchu wam nie przeszkadzają...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.