BodybuildingStyle
BodybuildingStyle
  29 listopada 2015 (pierwszy post)

Hej , mam pytanie wie ktoś może jak w tej chwili można przenieść fotke z albumu nie widze u siebie teraz tej opcji przy zdjęciu przenieś fotke między albumami .... pomoże ktoś ?:)

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  29 listopada 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: pomoże ktoś ?

W tym temacie wyjaśnione - > http://www.fotka.pl/forum/fotka.pl/1184633,Tworzenie_albumu :)
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Paffeuu
Paffeuu
  2 grudnia 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
gregbond
gregbond: W tym temacie wyjaśnione - > http://www.fotka.pl/forum/fotka.pl/1184633,Tworzenie_albumu :)

Porozmawiajmy może w tym wątku...

Również interesuje mnie ten temat.

Sprawa następująca, nie ma możliwości tworzenia nowych albumów - to wiemy.
Osoby, które posiadają stare albumy, nie mają możliwości przenoszenia zdjęć pomiędzy istniejącymi już albumami, bo zmieniliście interfeace i nie ma zwyczajnie jak przenieść tych zdjęć.

Kolejna sprawa, jeżeli ktoś posiadał album PRYWATNY, to nie może przenieść zdjęć z ww powodu + nie może nawet upublicznić tego albumu z tych samych powodów. [Zerowy support, skupiacie się tylko na aplikacji mobilnej]

Problem ten występuje od bardzo dawna, wiem, że Fotka nie należy do serwisów przyjaznych Użytkownikowi, ale bez przesadyzmu...

Na chłopski rozum - pozostaje jedną opcję, skopiowanie ręcznie wszystkich zdjęć na HDD i ponowne dodanie ich do albumu "Ja'.
Niby problem, ale jestem w stanie jakoś to zrozumieć i tracę swój czas na zabawę w kopiowanie, i dodawanie na nowo.

Wszystko wygląda świetnie, ale dochodzi nowy problem... Dodaliście możliwość zmiany nicków, zmieniłem nick xx razy, konto posiadam od dawna, stare zdjęcia zostały dodane do osobnego albumu, ale miałem wtedy inny nick i nie mogę dodać ich ponownie po skopiowaniu na HDD, ponieważ wymusiliście edycję EXIF podczas dodawania materiałów i teraz nie dodam tych zdjęć, ponieważ pochodzą z innego profilu.

Pytanie, co teraz?
erazm
erazm
  2 grudnia 2015

Pewnie nie na temat ale chciałbym wypowiedzieć się w temacie przenoszenia itp. zdjęć.
Otóż wydaje mi się, że Fotka.pl powinna zmienić nastawienie do wrzucanych zdjęć. Nie rozumiem, po co wrzucać zdjęcia jakiś aut, zwierząt, miast, zabytków itp. Tyle serwisów internetowych jest, gdzie można takie zdjęcia wrzucać.
Proponowałbym jeden ogólny album do którego użytkownik wrzucałby tylko i wyłącznie zdjęcia z własną podobizną.

Paffeuu
Paffeuu
  2 grudnia 2015
erazm
erazm: Pewnie nie na temat ale chciałbym wypowiedzieć się w temacie przenoszenia itp. zdjęć. Otóż wydaje mi się, że Fotka.pl powinna zmienić nastawienie do wrzucanych zdjęć. Nie rozumiem, po co wrzucać zdjęcia jakiś aut, zwierząt, miast, zabytków itp. Tyle serwisów internetowych jest, gdzie można takie zdjęcia wrzucać. Proponowałbym jeden ogólny album do którego użytkownik wrzucałby tylko i wyłącznie zdjęcia z własną podobizną.

Napisz o tym w dziale "Pomysłomat".
Trafne spostrzeżenie, kiedyś była możliwość tworzenia albumów - wszystkie tego typu fotki upychano tam.

Może faktycznie nadszedł czas na małe korekty regulaminu.

Oszczędziłoby to wielu problemów Użytkownikom oraz samym pracownikom serwisu.
Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  3 grudnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: ponieważ wymusiliście edycję EXIF podczas dodawania materiałów i teraz nie dodam tych zdjęć, ponieważ pochodzą z innego profilu.
Usuń albo wyedytuj sobie exif. Jeśli nie masz narzędzi, to google -> remove exif i masz strony, które to robią jednym klikiem.

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

Paffeuu
Paffeuu
  4 grudnia 2015
Beholder
Beholder: Usuń albo wyedytuj sobie exif. Jeśli nie masz narzędzi, to google -> remove exif i masz strony, które to robią jednym klikiem.

Napisz tu coś, czego nie wiem.

Nie szukam sposobu na ominięcie "zaawansowanych" zabezpieczeń serwisu.

To ma być zapewnione w wersji podstawowej, w końcu o to chodzi w całej"zabawie".
Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  4 grudnia 2015

Skoro tak, to możesz się tego nie doczekać.

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

Paffeuu
Paffeuu
  4 grudnia 2015
Beholder
Beholder: Skoro tak, to możesz się tego nie doczekać.

Będzie raczej tak jak piszesz, nie ma się co czarować ^^
Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  7 grudnia 2015

A nie jest tak, że nowy album sam się tworzy przy przekroczeniu określonej ilości zdjęć (1100)? Czy może FP zakłada nowy album użytkownikowi, stąd dodatkowy? Ciekawe czy wtedy jest możliwość przenoszenia zdjęć między albumami... Licznik coś źle zlicza, na zdjęciu więcej niż 1000 nie pokaże, w wersji aplikacji na Androida jest ok.

Trochę namieszali, na aplikacji wszystkie zdjęcia można przeglądać w jednym albumie, pomimo że ktoś ma parę albumów w pełnej wersji serwisu, tam w miarę szybko można to zrobić, jedynie mogliby dopracować powrót do miniaturek z wybranego zdjęcia.

"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Shaitan
Shaitan
  7 grudnia 2015
gregbond
gregbond: A nie jest tak, że nowy album sam się tworzy przy przekroczeniu określonej ilości zdjęć (1100)?

Nie sądzę, ale mogę to sprawdzić na testowym koncie, chociaż już widziałem profile z ilością 1500 fot w jednym albumie ;p

gregbond
gregbond: Czy może FP zakłada nowy album


Kiedyś, dawno dawno temu, gdy skorzystaliśmy z opcji przenieś zdjęcie (bo wyraźnie było opisane, że w albumie JA może być tylko twarz) to faktycznie na koncie usera tworzył się dodatkowy album, obecnie funkcja przenoszenia została usunięta globalnie, czyli również my jej nie mamy.
Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  7 grudnia 2015
Shaitan
Shaitan: Nie sądzę, ale mogę to sprawdzić na testowym koncie, chociaż już widziałem profile z ilością 1500 fot w jednym albumie ;p

Dzięki, a ja właśnie widziałem nowe konto z dodatkowym albumem i trochę mnie to zaciekawiło:p
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Paffeuu
Paffeuu
  7 grudnia 2015
gregbond
gregbond: Dzięki, a ja właśnie widziałem nowe konto z dodatkowym albumem i trochę mnie to zaciekawiło:p

Może jakaś luka w apce mobilnej, ciekawe.

Podejdź z tym do FT, może nareperują : D
Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  7 grudnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Może jakaś luka w apce mobilnej, ciekawe.

Chodziło mi o pełną wersje serwisu, podeśle Ci link na PW to sam też zobaczysz :)
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Paffeuu
Paffeuu
  7 grudnia 2015
gregbond
gregbond: Chodziło mi o pełną wersje serwisu, podeśle Ci link na PW to sam też zobaczysz :)

Spoczko, może coś wyczaruję d83ddc4d
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.