ChUdY23
ChUdY23
  30 listopada 2015 (pierwszy post)

jak dodać czy jest coś takiego ?

Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 661
woland
  30 listopada 2015
ChUdY23
ChUdY23: jak dodać czy jest coś takiego ?

Nie ma takiej funkcjonalności

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

Paffeuu
Paffeuu
  30 listopada 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
ChUdY23
ChUdY23: jak dodać czy jest coś takiego ?

Masz 2 możliwości.

1. Podstawowa [Wybranie statusu z dostępnej listy]
2. Dodatkowa - Dodaje efekt wizualny, w postaci czerwonej ramki z serduszkiem wokół awataru Twojego i "Wybranki"

How to...




Wybieramy, zapisujemy i gotowe.

Kolejna operacja jest bardziej złożona.

Wchodzimy na stronę swojego profilu, za pomocą lewego przycisku myszy otwieramy zakładkę [Kontakty - znajomi i ulubieni] i postępujemy wg. schematu.



Po najechaniu kursorem na awatar znajomego/ znajomej pojawią się dwia hyperlinki, wystarczy kliknąć w (Połącz w parę) i teraz trzeba już cierpliwie czekać na akceptację.
Pamiętaj jednak o tym, że przed wysłaniem zaproszenia osoba nie może być oficjalnie [w związku].

Jeżeli wszystko pójdzie jak powinno, to oboje otrzymacie powiadomienie oraz piękne pedo ramki wokół awatarów.



Ciaod83ddc4b
Psyko
Psyko
  1 grudnia 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
ChUdY23
ChUdY23: jak dodać czy jest coś takiego ?

Jest tak jak po wyżej :) ale jeżeli nie masz tej osoby w tym, i w tym jak powyżej :) to danej pany co nie masz w >"U" i "Z" i z byle jaką osobą nie można już się połączyć :) d83ddc49
woland
woland: Niema takiej funkcjonalności
jest mądrzy jaka zawsze :zonk:
Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 661
woland
  2 grudnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: mądrzy jaka zawsze

Posłuchaj mistrzu języka polskiego i pisania na forum bez sensu. Nie ma funkcjonalności polegającej na dodaniu statusu związku jak na FB - to co podał Paweł jest substytutem. Jest tylko określeniem stanu cywilnego osoby posiadającej profil - osobno (i bez związku) z tzw "parą" na fotce. Tu nie uzyskasz statusu typu "w związku małżeńskim z użytkownikiem X" czego faktycznie Paweł nie dopowiedział.

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

Paffeuu
Paffeuu
  2 grudnia 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
woland
woland: Posłuchaj mistrzu języka polskiego i pisania na forum bez sensu. Nie ma funkcjonalności polegającej na dodaniu statusu związku jak na FB - to co podał Paweł jest substytutem. Jest tylko określeniem stanu cywilnego osoby posiadającej profil - osobno (i bez związku) z tzw "parą" na fotce. Tu nie uzyskasz statusu typu "w związku małżeńskim z użytkownikiem X" czego faktycznie Paweł nie dopowiedział.

Jednak pękła sprężynka xD

Wczoraj miałem mu odpisać, ale w ostatniej chili się wstrzymałem. [Było ciężko :pavarotti:]

Myślę, że chłopak miał zwyczajnie problem z personalizacją profilu.
Konto ma tutaj od lutego, na pewno przez ten czas zdążył już oswoić się z serwisem i wszystkimi funkcjami, które są dostępne.

Co do samego braku dopisku z mojej strony, nie dopisałem, bo jesteśmy na fotka.pl. to nie FB.
Nie trzeba być Dexterem, żeby zauważyć brak takiej opcji. W końcu konto posiada od lutego.

Ludzie teraz nie umieją poprawnie konstruować zdań, czasami myślę, że sami nie wiedzą czego szukają/ chcą.

Co do tego naszego rodzyna Pysko, zabijcie to zanim zniesie jaja.

Szkoda, że kupuje pakiet...
Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 661
woland
  3 grudnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Wczoraj miałem mu odpisać, ale w ostatniej chili się wstrzymałem. [Było ciężko ]

Odrobiłeś lekcję z konformizmu a ja nie :)

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

Paffeuu
Paffeuu
  3 grudnia 2015
woland
woland: Odrobiłeś lekcję z konformizmu a ja nie :)

Czasami trzeba, szczególnie tutaj d83dde1c
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.