djpawel
djpawel
  1 grudnia 2015 (pierwszy post)

co to ma byc co wy odwalacie dostalem bana z za moje zdjecia to chore jest macie mi odblkowac to pozdrwaim irytuje to mnie zawsz co dodam usuwacie mi moje zdjecia co to ma byc ostani raz pisze to albo usuwam fotke j!#%$na

Shaitan
Shaitan
  1 grudnia 2015
djpawel
djpawel: macie mi odblkowac

Nie odblokujemy, gdyż z tego co widzę wrzucałeś na profil fotki ewidentnie ściągnięte z internetu i to nie pierwszy już raz. Przeczytaj ten temat http://www.fotka.pl/forum/fotka.pl/1173141,Zasady_obowiazujace_ i następnym razem troszkę ochłoń zanim zdecydujesz się napisać taki temat ;)
djpawel
wpis jest ukryty
binoleq
Posty: 11156 (po ~104 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 13
binoleq
  2 grudnia 2015
:lol: wystarczy wyszukac w googlach pierwsze lepsze Twoje zdjecie a znajdziemy Twoje rzekomo zdjecia na wielu stronach www... Ps: nawet nie ma takiej opcji żebyśmy odblokowali Tobie zdjęcia.. Jak chcesz możesz usuwać konto jeżeli nie potrafisz czytać ze zrozumieniem zasad jakie tu panuja, które zreszta sam zaakceptowales zakładając tutaj konto..

"Dlaczego nie mówisz mi, że mnie kochasz?Już raz to powiedziałem, jak coś się zmieni dam Ci znać."

Paffeuu
Paffeuu
  2 grudnia 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
binoleq
binoleq: wystarczy wyszukac w googlach pierwsze lepsze Twoje zdjecie a znajdziemy Twoje rzekomo zdjecia na wielu stronach www... Ps: nawet nie ma takiej opcji żebyśmy odblokowali Tobie zdjęcia.. Jak chcesz możesz usuwać konto jeżeli nie potrafisz czytać ze zrozumieniem zasad jakie tu panuja, które zreszta sam zaakceptowales zakładając tutaj konto..

Co za :cenzura:... Możesz śmiało podać sobie rękę z Pysko i resztą wesołej gromady Analfabetów na fotka.pl.
Dlaczego Administracja na Fotka reprezentuje taki właśnie poziom?

test
test:


To nie jest pierwszy przypadek, ci ludzie popełniają te same błędy od dawien, dawna.
Tworzycie regulaminy, których nie przestrzegacie. To na prawdę przestaje być zabawne.

Już nie chodzi tutaj o same błędy w pisowni....
Prowokacja, całkowity brak szacunku dla Klienta, wieczne upublicznianie danych itd.
Problemy znane nie od dziś.

Podsumowując, serwis Fotka zaczyna przypominać wylęgarnie upośledzonych internautów.
Co śmieszne, najbardziej zaawansowane przypadki znajdziemy w gronie FP/ MP.

Jeżeli aż tak bardzo zależy wam na zyskach i nie liczycie się już nawet z Klientami, to sugeruję dodanie dopisku ZPCh przed nazwą firmy. Myślę, że wyjdzie wam to lepiej niż prowadzenie dotychczasowej działalności.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.