Avatar użytkownika testtest
Posty: 3132 (po ~127 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 2
test
  13 stycznia 2015 (pierwszy post)

Hej,
Zapraszam do sprawdzenia szybszego sposobu przeglądanie zdjęć na Fotka.pl pod adresem http://nowa.fotka.pl

Avatar użytkownika prezees19prezees19
Posty: 2 (po ~103 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
prezees19
  19 stycznia 2015

do admina fotki co to za nowe rozwiazanie ze pokazuje sie fotka a pozniej trzeba zamnknac ja aby pokazaly sie informacjee o profilu oraz ze nie widac czy zostala wyslsna wiadomość??

Avatar użytkownika prezees19prezees19
Posty: 2 (po ~103 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
prezees19
  19 stycznia 2015

wrocie do starej wersji

JestemFejkiem
JestemFejkiem
  20 stycznia 2015

a czemu nie pokazuje zdjęć w oryginalnym rozmiarze? robicie portal miniaturek czy jak?

sejsmolog
Posty: 12 (po ~28 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 1
sejsmolog
  20 stycznia 2015

dno

Avatar użytkownika testtest
Posty: 3132 (po ~127 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 2
test
  20 stycznia 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: a czemu nie pokazuje zdjęć w oryginalnym rozmiarze? robicie portal miniaturek czy jak?

Rozmiar zdjęcia się nie zmienił. Jeżeli zmniejszysz okno przeglądarki, to zdjęcie może się pomniejszyć tak by mieściło się całe.
Możesz także kliknąć na zdjęcie prawym klawiszem myszy i otworzyć je bezpośrednio w nowym oknie/zakładce.
JestemFejkiem
JestemFejkiem
  20 stycznia 2015

Dziwne, bo jak klikam RMB i otwieram w nowej zakładce, to tak czy tak pokazuje się w dymku. Patrze po swoich zdjęciach i po tym, w jakim rozmiarze wrzucałem je w starszej wersji i w jakim były one widoczne po kliknęciu na 'pokaż powiększone zdjęcie'. Nie ma teraz takiej opcji?

Avatar użytkownika testtest
Posty: 3132 (po ~127 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 2
test
  20 stycznia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Dziwne, bo jak klikam RMB i otwieram w nowej zakładce, to tak czy tak pokazuje się w dymku. Patrze po swoich zdjęciach i po tym, w jakim rozmiarze wrzucałem je w starszej wersji i w jakim były one widoczne po kliknęciu na 'pokaż powiększone zdjęcie'. Nie ma teraz takiej opcji?

Mam na myśli kliknięcie RMB na zdjęciu na warstwie, jeżeli ktoś chce mieć sam plik JPG w nowej karcie.
tozula
Posty: 15 (po ~154 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 6
tozula
  20 stycznia 2015
test
test: Hej, Zapraszam do sprawdzenia szybszego sposobu przeglądanie zdjęć na Fotka.pl pod adresem http://nowa.fotka.pl

... Przeglądanie jest ok,ale nie mogę znależć opcji do poszczególnej fotki,np. jeśli chcę ją usunąć ;(
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 661
esquilo
  20 stycznia 2015
tozula
tozula: nie mogę znależć opcji do poszczególnej fotki,np. jeśli chcę ją usunąć

www.fotka.pl/forum/fotka/1181547,usuwanie_zdjec d83dde0f
tozula
Posty: 15 (po ~154 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 6
tozula
  20 stycznia 2015
test
test: Hej, Zapraszam do sprawdzenia szybszego sposobu przeglądanie zdjęć na Fotka.pl pod adresem http://nowa.fotka.pl

Spawdziłam ponownie przeglądanie ....wolę ten sposób sprzed zmiany !!! ...można było wszystko zrobićz danym zdjęciem ,teraz nie ;(
tozula
Posty: 15 (po ~154 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 6
tozula
  20 stycznia 2015
test
test: Hej, Zapraszam do sprawdzenia szybszego sposobu przeglądanie zdjęć na Fotka.pl pod adresem http://nowa.fotka.pl

...nieee...no i ta minimalizacja całości! To może zaczniecie wszystko pokazywać wielkości znaczka pocztowego ? ;p Tekst maczkiem pisany będzie ,a my fotki bedziemy robić malutkie..bo teraz nie można podejrzeć prawdziwego rozmiaru fotek . Widząc wielu fokowiczów ma podobne zdanie,że poprzedni formati sposób pokazania i przegladania profilu było bardzo dobre. Teraz jest jak w przysłowiu, > LEPSZE WROGIEM DOBREGO <
NICExxONE
NICExxONE
  20 stycznia 2015

Dlaczego nie można usunąć zdjeć od momentu wprowadzenia tych nowych zmian???? A jeśli tak to w jaki sposób sie to robi ????!!!!!!!!

NICExxONE
NICExxONE
  20 stycznia 2015

Nie było pytania juz opanowałam :P

Przemek8a
Przemek8a
  20 stycznia 2015

przy powiększeniu strony do 133% nie widać opisu zdjęcia, nie da się edytować zdjęcia, nie da się zjechać na dół strony.

Te miniaturki zdjęć są coraz mniejsze, a gdy powiększymy stronę to już całych miniaturek nie widać, ucina je.

Było dobrze, czemu to zmieniacie?

Proszę o powrót do starego podglądu zdjęć, lub opcji w ustawieniach np. klasyczny wygląd, bez zmian

Avatar użytkownika GazharagothGazharagoth
Posty: 2 (po ~117 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 45
Gazharagoth
  20 stycznia 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

brakuje opcji otwarcia zdjecia w pelnym rozmiarze a nie tylko takim, w jakim miesci sie na stronie...wczesniej to bylo obok 'pokaz informacje o zdjeciu'. Teraz jest 'i' pokazujace info ale powiekszenia zdjecia nie ma...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.