BreakTheRules
BreakTheRules
  16 lutego 2015 (pierwszy post)

Witam tak jak w temacie chciałbym się dowiedzieć czy w ogóle jest taka możliwość ? jeżeli tak to jakie warunki trzeba spełniać ? bardziej mi chodzi o nadzór w transmisjach "AV" z góry dziękuje za odpowiedź i Pozdrawiam!

binoleq
Posty: 11156 (po ~104 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 13
binoleq
  16 lutego 2015

Fotka Przyjaciele samodzielnie wybierają osoby, które przystępują do ich grona. Jeśli chcesz do Nas dołączyć, wyślij swoje zgłoszenie na maila przyjaciel@firma.fotka.pl
plus:
-znac regulamin
-minimum 18 lat
- miec duzo czasu
-byc zauwazonym
to tak w skrocie ;p w rzie pytan zapraszam na prv

BreakTheRules
BreakTheRules: Witam tak jak w temacie chciałbym się dowiedzieć czy w ogóle jest taka możliwość ? jeżeli tak to jakie warunki trzeba spełniać ? bardziej mi chodzi o nadzór w transmisjach "AV" z góry dziękuje za odpowiedź i Pozdrawiam!

"Dlaczego nie mówisz mi, że mnie kochasz?Już raz to powiedziałem, jak coś się zmieni dam Ci znać."

Paffeuu
Paffeuu
  17 lutego 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
binoleq
binoleq: rzie pytan zapraszam na prv

Kolesiu, Ty nawet poprawnie pisać nie umiesz, niczego mu nie tłumacz, sam się dziwię, co Ty jeszcze robisz w gronie FP.
Przez takich przypaleńców jak Ty, Bujki, Pjotrki etc. NORMALNI FP i MP odchodzą albo mają wszystko w dupie, jak garsta pozostałych.
Potnij się lepiej mokrym herbatnikiem i nie pisz ludziom farmazonów..

BreakTheRules
BreakTheRules: Witam tak jak w temacie chciałbym się dowiedzieć czy w ogóle jest taka możliwość ? jeżeli tak to jakie warunki trzeba spełniać ? bardziej mi chodzi o nadzór w transmisjach "AV" z góry dziękuje za odpowiedź i Pozdrawiam!

-Musisz być posiadaczem konta założonego minimum 6 miesięcy temu (To konto, z którego wysyłasz zgłoszenie).
-Zarezerwowane mniej więcej półtorej godzinki dziennie na cyberki. ^^
-Jak dla mnie POWINNO BYĆ minimum 18 lat, ale tak nie jest.. Jeżeli chodzi o kamerki, to 18 minimum, jak chcesz MP na czacie lub forum (opcja dla niepełnoletnich), to idzie pogadać, może zapracujesz, to dostaniesz na czatowej "Piaskownicy", albo jakiś dział na forumku. (w co wątpię).
-Znajomość panujących tu zasad i respektowanie ich (to chyba logiczne, brak ciężkich banów, najlepiej mieć clean konto).
-Musisz się wstrzelić, w ten ekosystem, albo będziesz lizał dupsko MG, albo zapracujesz jak człowiek..

Więcej nie napiszę, bo to nie tutorial typu HOW TO, a kilka wskazówek.

W nawiasie dodam, że MP wybierani są przez Moderatorów Globalnych.

MG Czatu - http://www.fotka.pl/profil/ModeratorGlobalny
MG Kamerek -@Woland @Totylkojaszaraq
W sprawie forum, pisz do - @Siobhan

Wsio..
Good luckd83dde0c
Niereformowalny
Niereformowalny
  17 lutego 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Ty, Bujki, Pjotrki etc


nice post bro :ziober2:
CharlieHebdo
CharlieHebdo
  17 lutego 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Kolesiu, Ty nawet poprawnie pisać nie umiesz, niczego mu nie tłumacz, sam się dziwię, co Ty jeszcze robisz w gronie FP. Przez takich przypaleńców jak Ty, Bujki, Pjotrki etc. NORMALNI FP i MP odchodzą albo mają wszystko w dupie, jak garsta pozostałych. Potnij się lepiej mokrym herbatnikiem i nie pisz ludziom farmazonów..

Co się dziwisz, jedynym atutem większości obecnych tzw. "moderatorów" na Fot jest to iż byli najlepsi w donosicielstwie i wyszukiwaniu nieregulaminowych treści, siedzieli tu godzinami, dniami i nocami, zabawiając się w konfidentów. Plusik za wpis i szanuję.
binoleq
Posty: 11156 (po ~104 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 13
binoleq
  17 lutego 2015

Bez komentarza zostawię twoje slowa...Napisze tylko tyle ze jezeli bylbym kiepskim modem to by mnie wywalili po pierwszych dniach.... Widocznie tak nie jest....a ze popelniam bledy w pisowni nie oznacza to ze jestem gorszy od innych bo dzialam np na tele. Nie zawsze jestem dostepny tak jak ty na kompie gdzie mam" pelna klawiaturę.." Mam wiecej troche obowiązków niz ty na pewno...Twoje slowa sa nie na miejscu w tej chwili...

"Dlaczego nie mówisz mi, że mnie kochasz?Już raz to powiedziałem, jak coś się zmieni dam Ci znać."

Paffeuu
Paffeuu
  17 lutego 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: nice post bro

d83cdf7a

Konto usunięte
Konto usunięte: Co się dziwisz, jedynym atutem większości obecnych tzw. "moderatorów" na Fot jest to iż byli najlepsi w donosicielstwie i wyszukiwaniu nieregulaminowych treści, siedzieli tu godzinami, dniami i nocami, zabawiając się w konfidentów. Plusik za wpis i szanuję.

Jestem tu od xx lat, nic mnie już nie zdziwi, widziałem tu dosłownie wszystko.

Co do wyszukiwania nieregulaminowych treści, jestem absolutnie za + jestem za ostrym zaostrzeniem zasad.
Trollowate wypociny zwyczajnie zniszczyły ten serwis.. Fakt jest taki, że nie ma już z kogo wybierać nowych (lepszych) FP i MP, dlatego trzymaja tę bandę przygłupów.. Gdyby mieli przeprowadzić PRAWDZIWĄ selekcję i wyczyścić troszkę syfu z loga fotki, to byłoby tylko gorzej. Na liście zostałoby z 15 loginów i całe to gówno spadłoby im na łeb = odeszliby tak czy siak z nadmiaru kilobitowego gunwa.

Fajne jest to, że inwestują w te nowości, o dziwo trafione + postawili w końcu na zasilanie szeregów przez tzw. (Randowów). Jest z nimi cala masa śmiechu, płaczu etc., ale w ogólnym rozrachunku jest to bardzo dobre rozwiaązanie.

Swojego czasu cieszyłem miskę z powodów jakie wpisywali pod banami - (Zbyt seksualne jedzenie loda), (Lizanie butów) itd. ^^
Śmiesznie, bo śmiesznie, ale po kilku tygodniach nauki, z prawie wszystkich (Randomów), wyrośli całkiem konkretni MP i FP.

Co do samego (NO-life mode on), siedzieć mogą i po 3 miechy z kroplówą obok wyra, w nosie to mam, ważne, żeby mieli w głowie mózg, a nie gunwo z logiem fotki i zdjęciem ulubionego MG lub FT, rzygam tym wszystkim, niestety jest to już fotkowa codzienność.
Konfederacja lizodupów była zawsze, jest i będzie, to normalne, stykamy się z tym wszędzie, tylko akurat teraz padło na na fotkę i tu "buldupimy" d83dde02

Podsumowując... W Randomach siła : D

Pozdrawiam Mamę i Tatę, ciałko ludziki d83cdf88
CPH4
CPH4
  17 lutego 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: siedzieć mogą i po 3 miechy z kroplówą obok wyra,

hahahahahahahaha, ebin.
Paffeuu
Paffeuu
  17 lutego 2015
binoleq
binoleq: Bez komentarza zostawię twoje slowa...Napisze tylko tyle ze jezeli bylbym kiepskim modem to by mnie wywalili po pierwszych dniach.... Widocznie tak nie jest....a ze popelniam bledy w pisowni nie oznacza to ze jestem gorszy od innych bo dzialam np na tele. Nie zawsze jestem dostepny tak jak ty na kompie gdzie mam" pelna klawiaturę.." Mam wiecej troche obowiązków niz ty na pewno...Twoje slowa sa nie na miejscu w tej chwili...


Nie nabijaj postów tuku, zbanuj się teraz sam, rozmawiamy tutaj na całkiem inny temat i nie ma tu miejsca na jakieś Twoje chore, hormonalne wycieczki w (kosmos)..

MODE, BANUJ d83dde02

P.S. Wlaśnie udowodniłem Ci, że nie nadajesz się na FP. Raptem 3 linijki spowodowały potok piany z Twojej jamy ustnej, linijki, które nie złamały żadnego punktu reg i nie były w żaden sposób wulgarne. Suche fakty...

Włazisz sam w bezsensowną dyskusje, prowokujesz, piszesz nie na temat (nabijasz posty), podajesz Userowi (kulawe) - info i dalej nie chce mi się wymieniać, bo i tak nie załapiesz amebo..
Skończy się jak z Pjotrkiem swego czasu, i feel that ^^

Tak to właśnie wygląda na fotce :jezyk2:

P.P.S. Jak nie masz dostępu do pełnej klawiatury, nie masz niczego konkretnego do przekazania lub nie jesteś czegoś pewien, to zwyczajnie nie pisz, jak inni Twego pokroju.. Zaoszczedź wstydu sobie i Fotałce.
CPH4
CPH4
  17 lutego 2015

Paweł czemu nie jesteś fp?

binoleq
Posty: 11156 (po ~104 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 13
binoleq
  17 lutego 2015

wiesza sam ze nie banuje ludzi za frico i rzadko to robię... wole porozmawiać przetłumaczyć coś niż banowować... (robię to w ostateczności)

"Dlaczego nie mówisz mi, że mnie kochasz?Już raz to powiedziałem, jak coś się zmieni dam Ci znać."

Paffeuu
Paffeuu
  17 lutego 2015
CPH4
CPH4: Paweł czemu nie jesteś fp?

Aaaale tooo już byyyyłoooooo :nutki:

Odpowiedź jest dość prosta, wystarczy spędzić (tutaj) kilka minut i przeczytać wszystkie wpisy jakie pojawiły się w tym wątku..
Później zrób sobie małą wycieczkę po serwisie, zobacz co się tutaj dzieje = tadaa ^^

Troszkę się pośmialiśmy, ale pora znikać.
Udanego wieczoru Loginki2764
Paffeuu
Paffeuu
  17 lutego 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
binoleq
binoleq: wiesza sam ze nie banuje ludzi za frico i rzadko to robię... wole porozmawiać przetłumaczyć coś niż banowować... (robię to w ostateczności)

Wiem Binol, Osobiście nie trafiłem na sytuacje, w której dajesz bana (z dupy), chodzi o coś innego..

Masz tak samo jak Bujająca, Pjotrek i kilka innych osób, piszesz czasami straszne bzdety no.. Zupełnie nie na temat (mimo dobrych chęci), bo wiem, że akurat takie masz. Po prostu nie wychodzi Ci tak jakbyś chciał, tak jak powinno.. Ucz się..
+Ciesz się, że już nie trolluję, bo nie zostawiłbym na Tobie suchej nitki. Masz ten jedyny plus, że nie forsujesz demonstracyjnie jak reszta.

Jak Ci ktoś xx razy pisze, żeee:

Konto usunięte
Konto usunięte: ak nie masz dostępu do pełnej klawiatury, nie masz niczego konkretnego do przekazania lub nie jesteś czegoś pewien, to zwyczajnie nie pisz, jak inni Twego pokroju.. Zaoszczedź wstydu sobie i Fotałce.


Rozumiesz?

Ucz się Chłopaku.. Piąteczka d83ddc4b
binoleq
Posty: 11156 (po ~104 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 13
binoleq
  17 lutego 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

;) jak to mowia czlowiek uczy sie na bledach ,... :) kto nic nie robi ten nie popelnia bledow ...(:

Konto usunięte
Konto usunięte: ps: ja tak jak napisałem jakby coś.... to prv z chęcią wymienię się "poglądami" na dany temat... binoleq: wiesza sam ze nie banuje ludzi za frico i rzadko to robię... wole porozmawiać przetłumaczyć coś niż banowować... (robię to w ostateczności) Wiem Binol, Osobiście nie trafiłem na sytuacje, w której dajesz bana (z dupy), chodzi o coś innego.. Masz tak samo jak Bujająca, Pjotrek i kilka innych osób, piszesz czasami straszne bzdety no.. Zupełnie nie na temat (mimo dobrych chęci), bo wiem, że akurat takie masz, ale no nie wychodzi Ci dość często.. Ucz się.. Ciesz się, że już nie trolluję, bo nie zostawiłbym na Tobie suchej nitki. Masz ten jedyny plus, że nie forsujesz demonstracyjnie jak reszta. Jak Ci ktoś xx razy pisze, żeee:Paffeuu: ak nie masz dostępu do pełnej klawiatury, nie masz niczego konkretnego do przekazania lub nie jesteś czegoś pewien, to zwyczajnie nie pisz, jak inni Twego pokroju.. Zaoszczedź wstydu sobie i Fotałce. Rozumiesz? Ucz się Chłopaku.. Piąteczka

"Dlaczego nie mówisz mi, że mnie kochasz?Już raz to powiedziałem, jak coś się zmieni dam Ci znać."

CharlieHebdo
CharlieHebdo
  17 lutego 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: + jestem za ostrym zaostrzeniem zasad.

d83ddc47

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie nabijaj postów tuku, zbanuj się teraz sam,

To się ich pilnuj, bo wtedy miał byś już bana. TrolololoLOL
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.