xXxMuSiCMaNxXx
xXxMuSiCMaNxXx
16 marca 2011 (pierwszy post)

znalazlem w szufladzie jakis pendrive z o pojemnosci 16 GB nie ma zadnego emblematu napisu firmy tylko 16GB wsadzam go do portu usb i pierwsze co to mi wyskoczylo okno ze trzeba formatowac pena no to formatowalem ok jest przerzucam kilka plikow (sama muzyka brak wirusow) przenioslem z niego na laptopa wszystko gra wrzucilem jeszcze raz do PC i znowu wyswietlila mi sie ramka ze nalezy formatowac i juz nie da sie zformatowac ( system windows nie moze zformatowac do konca wybranego woluminu) czy jakos tak
jedyne co zauwazylem to to ze system zapisu plikow na tym penie to R A W (nie da sie nic zrobic jak daje wlasciwosci to nawet mi nie pokazuje pojemnosci diagram jest caly niebieski i wszedzie bisze 0 kilobajtow.

Co zrobic zeby dzialal poprawnie... czy jest jakis program do przekonwertowania tego systemu R A W na jakis standardowy ???

xXxMuSiCMaNxXx
xXxMuSiCMaNxXx
16 marca 2011

dodam, ze z komputerem wszystko ok brak wirusow i bledow no i na kazdym komputerze i laptopie jest ten sam problem bo staralem sie odpalic pena na kompach kolegow i to samo...

luk0712
luk0712
16 marca 2011
xXxMuSiCMaNxXx:

był jakiś program do tego
alcor czy jakoś tak
musisz poszukać po googlach dosc za tym programem :)

sam nim naprawiałem swojego pendrive
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 9
tomas
16 marca 2011

Nie jest to jakiś chinol przypadkiem?

przemardi
przemardi
17 marca 2011

tak to jest jak się kupuje peny o faktycznej pojemności 128mb albo mniej...
też kiedyś taki wylicytowałem za 10zł, niby 16gb a faktycznie ma 128mb...

xXxMuSiCMaNxXx
xXxMuSiCMaNxXx
17 marca 2011

niee na pewno jest 16 GB a pen-drive jest z pentagramu bo jak sie wsadzi do kompa to sie swieci lampka i widac emblemat ten pieciokat foremny z gwiazdą (zauwazylem to tylko dlatego ze podlaczylem go na przedluzce usb i byl tak jakby odwrocony)

Compte
Compte
17 marca 2011

Ja tam twierdzę, że poszła pamięć flash.

Miałem już kiedyś tą przyjemność:
pendrive 16GB - uszkodzone sektory. Pliki się kopiowały, niby były, a przy ponownym podłączeniu już ich nie było lub były uszkodzone.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 14 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.