grzegorzad
grzegorzad
  28 listopada 2009 (pierwszy post)

Jak przyspieszyc filmiki na youtube,bo mi tnie prawie każdy,za wolno się odtwarza.

WuuTheOne
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 52
WuuTheOne
  28 listopada 2009

poczekaj aż się zbuferuje i tyle :)

Istotą sztuki, jest wolność tworzenia !

grzegorzad
grzegorzad
  28 listopada 2009

no ale to za długo trwa,

Jacek80
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 1
Jacek80
  28 listopada 2009
grzegorzad:
no ale to za długo trwa,

to zwiększ prędkość łącza internetowego u swojego dostawcy ;)
a bardziej poważnie... jeżeli Ci się tnie, słabo buforuje, to nie przeskoczysz tego... komputer najpierw musi zebrać dane z internetu, żeby móc je odtworzyć
chyba, że masz szybkie łącze, a komputer "zawalony syfami", to wtedy skanowanie różnymi programami anty-spyware, adware itp itd by się przydało
grzegorzad
grzegorzad
  28 listopada 2009

dzięki za porade

Avatar użytkownika ShaitanShaitan
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 15
Shaitan
  28 listopada 2009
Jacek80
Jacek80: chyba, że masz szybkie łącze

Można mieć światłowód 100Gbit a i tak będzie cięło, YT to syf i na to nie ma rady...
Wyloguj się do życia a twoje wirtualne problemy znikną.
raugi
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 8
raugi
  29 listopada 2009

problem jest taki że YT jest przeciążone i to dość często ja mam dobre łącze i też się wolno buforuje...

Sybreeder
Sybreeder
  29 listopada 2009

Obecnie Adobe wydał najnowszą wersję Flash 10.1 będący w fazie beta i obsługuje ona wspomaganie wyświetlania grafiką - tak jak to się odbywa np oglądając film dvd na kompie z kartą graficzna posiadającą DXVA^^
http://labs.adobe.com/technologies/flashplayer10/
Konieczne do tego są aktualne wersje sterowników do grafiki

takbir27
takbir27
  29 listopada 2009
Paranienormalny
Paranienormalny: Można mieć światłowód 100Gbit a i tak będzie cięło, YT to syf i na to nie ma rady..

no czy ja wiem... mam dość szybkiego neta... filmy ściągały mi się często po 5mb/s... i nie mam problemów z yt... tym bardziej że od pewnego czasu nie ściągam wcale muzyki i korzystam tylko z yt. ogólnie piractwo odstawiłem na bok, o! :ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 14 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.