Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Online Kamerki TV Szukaj Urodziny Ranking Forum Gry Klub Gwiazd
grzegorzad
grzegorzad
  28 listopada 2009 (pierwszy post)

Jak przyspieszyc filmiki na youtube,bo mi tnie prawie każdy,za wolno się odtwarza.

WuuTheOne
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 52
WuuTheOne
  28 listopada 2009

poczekaj aż się zbuferuje i tyle :)

Istotą sztuki, jest wolność tworzenia !

grzegorzad
grzegorzad
  28 listopada 2009

no ale to za długo trwa,

Avatar użytkownika Jacek80Jacek80
Reputacja: 23 | BluzgometrTM: 1
Jacek80
  28 listopada 2009
grzegorzad
grzegorzad: no ale to za długo trwa,

to zwiększ prędkość łącza internetowego u swojego dostawcy ;)
a bardziej poważnie... jeżeli Ci się tnie, słabo buforuje, to nie przeskoczysz tego... komputer najpierw musi zebrać dane z internetu, żeby móc je odtworzyć
chyba, że masz szybkie łącze, a komputer "zawalony syfami", to wtedy skanowanie różnymi programami anty-spyware, adware itp itd by się przydało
grzegorzad
grzegorzad
  28 listopada 2009

dzięki za porade

Shaitan
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 425
Shaitan
  28 listopada 2009
Jacek80
Jacek80: chyba, że masz szybkie łącze

Można mieć światłowód 100Gbit a i tak będzie cięło, YT to syf i na to nie ma rady...
Wyloguj się do życia a twoje wirtualne problemy znikną. :ninja:

Pseudohejter:
Ty paparuchu, parchu :cenzura: frustracie pracujesz na czarno w tym portalu odbierając pracę uczciwym ludziom
raugi
Reputacja: 5 | BluzgometrTM: 8
raugi
  29 listopada 2009

problem jest taki że YT jest przeciążone i to dość często ja mam dobre łącze i też się wolno buforuje...

Sybreeder
Sybreeder
  29 listopada 2009

Obecnie Adobe wydał najnowszą wersję Flash 10.1 będący w fazie beta i obsługuje ona wspomaganie wyświetlania grafiką - tak jak to się odbywa np oglądając film dvd na kompie z kartą graficzna posiadającą DXVA^^
http://labs.adobe.com/technologies/flashplayer10/
Konieczne do tego są aktualne wersje sterowników do grafiki

takbir27
takbir27
  29 listopada 2009
Paranienormalny
Paranienormalny: Można mieć światłowód 100Gbit a i tak będzie cięło, YT to syf i na to nie ma rady..

no czy ja wiem... mam dość szybkiego neta... filmy ściągały mi się często po 5mb/s... i nie mam problemów z yt... tym bardziej że od pewnego czasu nie ściągam wcale muzyki i korzystam tylko z yt. ogólnie piractwo odstawiłem na bok, o! :ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 14 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.