123Następna
mankey222
mankey222
  16 listopada 2008 (pierwszy post)

witam..prosze o odpowiedz tylko osoby ktore korzystaly z tego rodzaju znieczulenia ( jak w tytule) .....czy znieczulenie warte jest swojej ceny( u nas zastrzyk 10 zl , komputerowe 30zl) wybieram sie do stomatologa na leczenie kanalowe 2 zebow...nie ukrywam ze wizyty u dentysty nie kojaza mi sie super przyjemnie ..jak dawniej chodzilem to nie bylo czegos takiego jak komputerowe znieczulenie..czy to prawda ze to znieczulenie jest tak rewelacyjne ze wizyta u stomatologa to czysta przyjemnosc?? nie chodzi mi o samo znikniecie zastrzyku i igly ale o samo dzialanie znieczulenia..borowanie ..kanaly itp itd.. czy to prawda ze przy komputerowym nie czuc totalnie nic przy borowaniu.dzieki za odpowiedzi

Elph06
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
Elph06
  16 listopada 2008

przy zwykłym chyba też nie czuć nic:woot:
jak działa to komputerowe? pierwsze słyszę:ninja:

A.

mankey222
mankey222
  16 listopada 2008
http://www.dentystanieboli.pl/pl/uslugi/bezbolesne-znieczulenie-komputeroweopis urzadzenia..u nas w miescie gdzie jest chyba 30 stomatologow tylko jeden posiada taka zabawke
Cytat:
przy zwykłym chyba też nie czuć nic
mi sie zdarzalo ze bylo nieraz czuc przy borowaniu..a dotego jest igla dretwienie twarzy itp itd
xDagniesiuleK007xD
xDagniesiuleK007xD
  16 listopada 2008
mankey222:
witam..prosze o odpowiedz tylko osoby ktore korzystaly z tego rodzaju znieczulenia ( jak w tytule) .....czy znieczulenie warte jest swojej ceny( u nas zastrzyk 10 zl , komputerowe 30zl) wybieram sie do stomatologa na leczenie kanalowe 2 zebow...nie ukrywam ze wizyty u dentysty nie kojaza mi sie super przyjemnie ..jak dawniej chodzilem to nie bylo czegos takiego jak komputerowe znieczulenie..czy to prawda ze to znieczulenie jest tak rewelacyjne ze wizyta u stomatologa to czysta przyjemnosc?? nie chodzi mi o samo znikniecie zastrzyku i igly ale o samo dzialanie znieczulenia..borowanie ..kanaly itp itd.. czy to prawda ze przy komputerowym nie czuc totalnie nic przy borowaniu.dzieki za odpowiedzi

ja miałam kanałowe leczenie zęba i wcale nie bolało nic po znieczuleniu.
mankey222
mankey222
  16 listopada 2008
Cytat:
ja miałam kanałowe leczenie zęba i wcale nie bolało nic po znieczuleniu.
zwyklym czy tym komputerowym??
baskas4
baskas4
  16 listopada 2008

czyżbyś się bał leczenia kanałowego? :F

Elph06
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
Elph06
  16 listopada 2008
mankey222:
http://www.dentystanieboli.pl/pl/uslugi/bezbolesne-znieczulenie-komputeroweopis urzadzenia..u nas w miescie gdzie jest chyba 30 stomatologow tylko jeden posiada taka zabawke
Cytat:
przy zwykłym chyba też nie czuć nic
mi sie zdarzalo ze bylo nieraz czuc przy borowaniu..a dotego jest igla dretwienie twarzy itp itd

ja bym została chyba przy strzykawce:)
bo ja lubię to drętwienie twarzy, takie fajne uczucie:ninja:
a to że czuć borowanie, no może troszeczkę, ale to nic w porównaniu jak jest bez znieczulenia;p

A.

xDagniesiuleK007xD
xDagniesiuleK007xD
  16 listopada 2008
mankey222:
zwyklym czy tym komputerowym??

zwykłym. jeżeli masz dobrego dentystę to nie będzie bolało..
mankey222
mankey222
  16 listopada 2008
Cytat:
czyżbyś się bał leczenia kanałowego? :F
miewalem juz lata temu jak nie bylo takich wynalazkow i sie przezylo ale jednak bol dentystyczny jest wyjatkowo paskudny i nie oszukujmy sie malo kto jest na tyle zboczony by to lubial
xXxKroplaRosyxXx
xXxKroplaRosyxXx
  16 listopada 2008
:szok2: u mnie 10 zł drożej:mrgreen:

mankey222:
czy to prawda ze przy komputerowym nie czuc totalnie nic przy borowaniu

ja nie czułam.
FisiaToska
FisiaToska
  16 listopada 2008

ja tam wole pod narkozą

xDagniesiuleK007xD
xDagniesiuleK007xD
  16 listopada 2008
FisiaToska:
ja tam wole pod narkozą

ta, żeby jeszcze coś takiego było..
ludzie! kanałowe leczenie zębów wcale nie jest takie straszne, nie wiem czemu tak to wyolbrzymiacie ; /
mankey222
mankey222
  16 listopada 2008
Cytat:
ta, żeby jeszcze coś takiego było..
jest jest..w prywatnej klinice wszystko ci zrobia..ale wszystko kosztuje a do narkozy cza wczesniej miec sporo badan no i duzo kasy
xDagniesiuleK007xD
xDagniesiuleK007xD
  16 listopada 2008
mankey222:
jest jest..w prywatnej klinice wszystko ci zrobia..ale wszystko kosztuje a do narkozy cza wczesniej miec sporo badan no i duzo kasy

no możliwe, ale ja uważam, że to nie potrzebne; )
FisiaToska
FisiaToska
  16 listopada 2008
mankey222:
duzo kasy

od 500 do 1000 zl nie az tak duzo :and:
123Następna
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 14 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.