12Następna
strusiaaa
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
strusiaaa
  13 maja 2011 (pierwszy post)

Jak w temacie.

Poza tym mam do was prośbę, poszukuję starej bajki, ale nie pamiętam tytułu.
Zacznała się ona tak, że młody chłopak chciał dostać od rodziców psa, spodziewał się jakiegoś dużego a dostał małego, bodajże niebieskiego. Później okazało się, że ten pies mówi i takich jak on jest więcej. Te psy miały różne kolory. były one z jakiegoś innego świata i podróżowały po różnych światach, poszukując swojego.
Pamięta tą bajkę ktoś?
Proszę o pomoc!

Anonym00se
Anonym00se
  13 maja 2011

Muminki.
masturbowałem się do Buki.

DymitrGdynski
DymitrGdynski
  13 maja 2011
Seria...
ToJaSzymonn
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
ToJaSzymonn
  13 maja 2011

Dzieciaki z klasy 402.

Uzi
Uzi: Dwumetrowa łajzo
Patrishia
Patrishia
  13 maja 2011
strusiaaa
strusiaaa: się jakiegoś dużego a dostał małego, bodajże niebieskiego

Była jakaś taka psychiczna stara polska, a to o czym mówisz to nie wiem..

Lubiłam Tabalugę.
g0siaak
g0siaak
  13 maja 2011
strusiaaa
strusiaaa: Poza tym mam do was prośbę, poszukuję starej bajki, ale nie pamiętam tytułu. Zacznała się ona tak, że młody chłopak chciał dostać od rodziców psa, spodziewał się jakiegoś dużego a dostał małego, bodajże niebieskiego. Później okazało się, że ten pies mówi i takich jak on jest więcej. Te psy miały różne kolory. były one z jakiegoś innego świata i podróżowały po różnych światach, poszukując swojego. Pamięta tą bajkę ktoś? Proszę o pomoc!

Autor miał wyobraźnię :wtf:.
pokahontazz
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
pokahontazz
  13 maja 2011
strusiaaa
strusiaaa: jaka była wasza ulubiona bajka z dzieciństwa?

Muminki, królik Bugs i czarodziejka z księżyca... a jak byłam trochę starsza to Świat Bobby'ego i Aparatka.

ToJaSzymonn
ToJaSzymonn: Dzieciaki z klasy 402.

mniej wiecej w tm czasie, kiedy zaczęli to puszczac przestalam ogladać bajki...

strusiaaa
strusiaaa: Zacznała się ona tak, że młody chłopak chciał dostać od rodziców psa, spodziewał się jakiegoś dużego a dostał małego, bodajże niebieskiego. Później okazało się, że ten pies mówi i takich jak on jest więcej. Te psy miały różne kolory. były one z jakiegoś innego świata i podróżowały po różnych światach, poszukując swojego.

ja nie wiem, czego Ci mama do mleka dosypywała, ale moja miała innego dealera...
strusiaaa
strusiaaa
  13 maja 2011

naprawdę nikt nie widział nigdy tej bajki?

Anonym00se
Anonym00se
  13 maja 2011
strusiaaa
strusiaaa: naprawdę nikt nie widział nigdy tej bajki?

skoro ten pies był niebieski, pewnie chodzi o Bloo, bohatera tej bajki http://pl.wikipedia.org/wiki/Dom_dla_zmy%C5%9Blonych_przyjaci%C3%B3%C5%82_pani_Foster
Slimag
Slimag
  13 maja 2011
strusiaaa
strusiaaa: jaka była wasza ulubiona bajka z dzieciństwa?

Gumisie. A no i ta.. kurczę.. 'Jakubie, zrób mi loda'.. O! Tabaluga.

strusiaaa
strusiaaa: Zacznała się ona tak, że młody chłopak chciał dostać od rodziców psa, spodziewał się jakiegoś dużego a dostał małego, bodajże niebieskiego. Później okazało się, że ten pies mówi i takich jak on jest więcej. Te psy miały różne kolory. były one z jakiegoś innego świata i podróżowały po różnych światach, poszukując swojego.

Nie wiem co bierzesz, ale to musi być mocne :ziober2:
strusiaaa
strusiaaa
  13 maja 2011

nie, to nie to.
jakieś inne sceny z tej bajki, to zły charakter-naukowiec chyba, który miał w swoim domu zoo, czy lot na łóżku nad rzeką, te psy raz wylądowały w jakimś świecie, gdy były dinozaury, a ogólnie pochodziły z krainy wiecznego lodu czy jakoś tak.
Więcej nie pamiętam już, a muszę znaleźć tytuł :|

ToJaSzymonn
ToJaSzymonn
  13 maja 2011
pokahontazz
pokahontazz: mniej wiecej w tm czasie, kiedy zaczęli to puszczac przestalam ogladać bajki...

A tutaj padło pytanie odnośnie dziecinstwa, a ja nadal jestem dzieckiem. :ziober2:
Uzi
Anonym00se
Anonym00se
  13 maja 2011
strusiaaa
strusiaaa: jakieś inne sceny z tej bajki, to zły charakter-naukowiec chyba, który miał w swoim domu zoo, czy lot na łóżku nad rzeką, te psy raz wylądowały w jakimś świecie, gdy były dinozaury, a ogólnie pochodziły z krainy wiecznego lodu czy jakoś tak.

skoro zły naukowiec to pewnie Dexter.
pokahontazz
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
pokahontazz
  13 maja 2011
strusiaaa
strusiaaa: jakieś inne sceny z tej bajki, to zły charakter-naukowiec chyba, który miał w swoim domu zoo, czy lot na łóżku nad rzeką, te psy raz wylądowały w jakimś świecie, gdy były dinozaury, a ogólnie pochodziły z krainy wiecznego lodu czy jakoś tak.

aaale czad!

ToJaSzymonn
ToJaSzymonn: A tutaj padło pytanie odnośnie dziecinstwa, a ja nadal jestem dzieckiem.

wszyscy jesteśmy dziećmi Bożymi:tak:
ToJaSzymonn
ToJaSzymonn
  13 maja 2011
pokahontazz
pokahontazz: wszyscy jesteśmy dziećmi Bożymi

Lekko mi na sercu z tym, że są jeszcze ludzie którzy potrafią publicznie przyznać się do religii. Wśród mody na ateizm, odnoszeniem się z tym w internecie i w sumie udowadniająć tym samym, że bardziej się w tego Boga, który nie istnieje wierzy niż przeciętny Chrześcijanin. :ziober2:
Uzi
12Następna
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 14 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.