Poprzednia234567891011Następna
Bittix
Bittix
  14 września 2011 (pierwszy post)

W jakiej sieci jest tani abonament i dają kilkadziesiąt minut na miesiąc??
I czy znajdzie sie jakiś tel za złotówke przy małym abonamence no może tel być do 10zł.Nie musi byc to coś super wystarczy zwykły nawet bez wejscia na karte pamięci.Bo to telefon dla starszej osoby.Obecny tel jest zepsuty padł głosnik i sie nie opłaca wymieniać bo tel warty 40zł.

AgentL
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 1
AgentL
  14 września 2011
misiav:
Miłego dnia wszystkim życzę ;)
Miłego dnia Tobie.
styka51
Reputacja: 43 | BluzgometrTM: 10
styka51
  14 września 2011
Bittix:
Telefon na Abonament ale w jakiej sieci?>?

Ja za abonamentem nie przepadam.
Moja babcia ma w Plusie w mixie, wzięła jakąś nokie na 2 lata, bo stwierdziła, że co msc i tak musi kupić kartę i tak, więc jej to loto. Wiem, że ma jakiś bajerancki pakiet, że dzwoni do wszystkich w plusie i ma za free. No i jak zdecydujesz się na jakąkolwiek siec, to na taką, w której najwięcej znajomych ma telefon, o. Chyba, że w orendżu jest jakiś pakiet : Do wszystkich sieci.

Ze szczęściem cza­sami by­wa tak jak z oku­lara­mi, szu­ka się ich, a one siedzą na nosie.

JFC
Reputacja: -31 | BluzgometrTM: 253
JFC
  14 września 2011
JuIia
JuIia: Abonament w play, longplay 69 bodajże, mi pasuje bo i tak rozmawiam z 4 osobami z czego 2 są w play więc mam nieograniczone połączenia.

Sejm hir.
AvantQueTuDis
Reputacja: 15 | BluzgometrTM: 0
AvantQueTuDis
  14 września 2011

Ja tam mam karte w simplusie, ładuje co miesiąc za 30 zeta,
pakiecik za 5 zł miesięcznie do wybranego numeru w plusie - nieograniczone smsy i rozmowy :zakochany:

i tak właśnie kończy się świat, nie hukiem, ale skomleniem.
styka51
Reputacja: 43 | BluzgometrTM: 10
styka51
  14 września 2011
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis: Ja tam mam karte w simplusie, ładuje co miesiąc za 30 zeta, pakiecik za 5 zł miesięcznie do wybranego numeru w plusie - nieograniczone smsy i rozmowy

Podbijam! Ja mam pakiecik na nieograniczone rozmowy i sms z jednym numerem za 5 zł i 500 sms za 5 zł :zakochany:

Ze szczęściem cza­sami by­wa tak jak z oku­lara­mi, szu­ka się ich, a one siedzą na nosie.

iffy
iffy
  14 września 2011
Bittix:
W jakiej sieci jest tani abonament i dają kilkadziesiąt minut na miesiąc??

mam timobajl i co miesiąc mam sporo przekroczony rachunek, nie opłaca się wcale.
krul
krul
  14 września 2011

oczyfiście!!!!

krul
krul
  14 września 2011

a nie to, plus miałem napisać. :zonk:

PainInProgress
PainInProgress
  14 września 2011
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis: pakiecik za 5 zł miesięcznie do wybranego numeru w plusie - nieograniczone smsy i rozmowy

W ogóle z tego nie korzystasz, nic do mnie nie dochodzi. :ziober2:
Qbkens
Reputacja: -14 | BluzgometrTM: 17
Qbkens
  14 września 2011
AgentL
AgentL: O, nie, nie musisz a możesz. Większość ludzi łaszczy się na lepszy telefon za mniejszą cenę i dają sobie wcisnąć abo 2-3x za duży na ich potrzeby. W ogóle jeśli nie znasz bardzo dobrze swoich potrzeb, to cyrograf na 2 lata to lekkomyślna decyzja.

Oczywiście, nic nie musisz, nie musisz też oddychać ;)
To już ich problem, myślałem, ze mówimy o zwykłej kalkulacji matematycznej 40 x 12 biorąc na kartę, albo 50 x 24 na abo. Oczywiście na kartę założyć należy też dwuletni okres użytkowania.
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  14 września 2011
PainInProgress:
W ogóle z tego nie korzystasz, nic do mnie nie dochodzi.

O patrz, wydało się :ziober2:
AgentL
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 1
AgentL
  14 września 2011
Qbkens
Qbkens: AgentL:O, nie, nie musisz a możesz. Większość ludzi łaszczy się na lepszy telefon za mniejszą cenę i dają sobie wcisnąć abo 2-3x za duży na ich potrzeby. W ogóle jeśli nie znasz bardzo dobrze swoich potrzeb, to cyrograf na 2 lata to lekkomyślna decyzja. Oczywiście, nic nie musisz, nie musisz też oddychać ;) To już ich problem, myślałem, ze mówimy o zwykłej kalkulacji matematycznej 40 x 12 biorąc na kartę, albo 50 x 24 na abo. Oczywiście na kartę założyć należy też dwuletni okres użytkowania.
No autor pisał o minimum, więc sądzę że nie rozmawia ta osoba za dużo.
PainInProgress
PainInProgress
  14 września 2011
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis: O patrz, wydało się

Składaj reklamację. :ziober2:
Qbkens
Reputacja: -14 | BluzgometrTM: 17
Qbkens
  14 września 2011
AgentL
AgentL: No autor pisał o minimum, więc sądzę że nie rozmawia ta osoba za dużo.

Odnosiłem się do twojego postu, nie Autora ;)
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  14 września 2011
PainInProgress:
Składaj reklamację.

Ale po co te nerwy? :ziober2:
Poprzednia234567891011Następna
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 14 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.