12345Następna
Nawijka1987
Reputacja: -38 | BluzgometrTM: 43
Nawijka1987
  6 grudnia 2011 (pierwszy post)
KRRiT chce abonamentu za komputer w domu.
Zapłacilibyście (zapłacicie) abonament RTV.? Co sądzicie na ten temat.?
http://biznes.onet.pl/abonament-rtv-po-nowemu-kto-ma-placic,18497,4957749,1,prasa-detal
massacre
Reputacja: -54 | BluzgometrTM: 26
massacre
  6 grudnia 2011
nawijka1987:
KRRiT chce abonamentu za komputer w domu.
http://biznes.onet.pl/abonament-rtv-po-nowemu-kto-ma-placic,18497,4957749,1,prasa-detal

U mnie placi sie TV Licence nawet jesli nie posiadasz telewizora. Placi sie za MOZLIWOSC OGLADANIA TELEWIZJI, a nie za jej ogladanie, czy za posiadanie telewizora.
Tak, wiec jesli nie posiadasz TV a posiadasz komputer czy nawet telefon na ktorym mozesz ogladac TV musisz zaplacic abonament. Wg mnie jest to fair.
Oczywiscie place.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Leo
Leo
  6 grudnia 2011
nawijka1987:

Nie ! :O Jeszcze czego, pogięło ich ? :woot:
Abaddon
Reputacja: -92 | BluzgometrTM: 513
Abaddon
  6 grudnia 2011
nawijka1987:
Zapłacilibyście (zapłacicie) abonament RTV.?

Nigdy nie płaciłem i nie zapłacę.

massacre
massacre: Placi sie za MOZLIWOSC OGLADANIA TELEWIZJI

Bezsens, jak ktoś nie ma telewizora to z jakiej racji ma płacić abonament? :woot:
Paffeuu
Paffeuu: Męska miłość i przyjaźń jest najsilniejsza!

praksyda
praksyda: W końcu wszyscy jesteśmy równi podobno...
Ajra
Reputacja: 12 | BluzgometrTM: 2
Ajra
  6 grudnia 2011

Nie będę płacić za używanie swojego komputera czy komórki :)

spread my wings and fly hold my head up high
massacre
massacre
  6 grudnia 2011
Abaddon
Abaddon: Bezsens, jak ktoś nie ma telewizora to z jakiej racji ma płacić abonament?

Nie tak do konca. Oczywiscie, jezeli nie posiadasz zadnego urzadzenia, na ktorym mozesz ogladac TV to zglaszasz to do nich i zostajesz zwolniony z obowiazku oplaty.

Dla mnie to ma sens. W koncu technologia poszla do przodu, nie tylko telewizor umozliwia nam ogladanie TV.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Ajra
Ajra
  6 grudnia 2011
massacre
massacre: Nie tak do konca. Oczywiscie, jezeli nie posiadasz zadnego urzadzenia, na ktorym mozesz ogladac TV to zglaszasz to do nich i zostajesz zwolniony z obowiazku oplaty.

Ja np posiadam takie urządzenia jednak nie oglądam TV :)
Więc to się nijak do mnie ma np :)
massacre
massacre
  6 grudnia 2011
Ajra
Ajra: Ja np posiadam takie urządzenia jednak nie oglądam TV :) Więc to się nijak do mnie ma np :)

Nie wiem jak w PL, wiem jak jest u mnie. Tak jak napisalam: Placisz nie za ogladanie TV a za MOZLIWOSC ogladania ^^

Ajra
Ajra
  6 grudnia 2011
massacre
massacre: Nie wiem jak w PL, wiem jak jest u mnie. Tak jak napisalam: Placisz nie za ogladanie TV a za MOZLIWOSC ogladania ^^

Z tego co wiem jest to za posiadanie i oglądanie czyli za korzystanie...
massacre
massacre
  6 grudnia 2011
Ajra
Ajra: Z tego co wiem jest to za posiadanie i oglądanie czyli za korzystanie...

2 w 1? Czy ma sie jakies znizki, jak sie posiada i nie oglada? :zabawa:

Ajra
Ajra
  6 grudnia 2011
massacre
massacre: 2 w 1? Czy ma sie jakies znizki, jak sie posiada i nie oglada?

Tak jakby jedno świadczyło na pewno o tym drugim ;-D
Więc tak czy inaczej trzeba płacić. Ja nie płacę :ninja:
massacre
massacre
  6 grudnia 2011
Ajra
Ajra: Tak jakby jedno świadczyło na pewno o tym drugim ;-D

To faktycznie troche bez sensu... :woot:
U nas jak nie masz zadnego urzadzenia do ogladania TV to placic nie musisz. Tylko, ze kontrol wtedy wysylaja i sprawdzaja - nikt nikomu nie wierzy, ze bez TV mozna zyc :ninja:

Ajra
Ajra
  6 grudnia 2011
massacre
massacre: U nas jak nie masz zadnego urzadzenia do ogladania TV to placic nie musisz. Tylko, ze kontrol wtedy wysylaja i sprawdzaja - nikt nikomu nie wierzy, ze bez TV mozna zyc

To też widzę niezła kontrola :-D
A bez telewizji się tak miło żyje ;-D
massacre
massacre
  6 grudnia 2011
Ajra
Ajra: A bez telewizji się tak miło żyje ;-D

Zylam 2 lata - swietnie bylo :D No ale zwiazek ewoluowal, przestalismy byc tak slepo zakochani i w siebie wpatrzeni... Przyszedl wiec czas na trolowanie na sofie przed telewizorem :D

Ajra
Ajra
  6 grudnia 2011
massacre
massacre: Zylam 2 lata - swietnie bylo :D No ale zwiazek ewoluowal, przestalismy byc tak slepo zakochani i w siebie wpatrzeni... Przyszedl wiec czas na trolowanie na sofie przed telewizorem :D

Ja jestem jeszcze na etapie jeszcze szaleńczego zakochania ;-D
Ale jak już coś mamy oglądać to jedynie z seriali online wybieramy które lubimy, na tv szkoda czasu ;-D
12345Następna
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 14 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.