vaynens
vaynens
  12 grudnia 2011 (pierwszy post)

Wiec chcialem zapytac czy w 36i6 jest jakis pakiet smsow do wszystkich sieci? Albo cos w tym stylu? Sam uzywam orange i mam pakiet 1000sms za 10zl do wszystkich sieci i zastanawiam sie czy w 36i6 nie ma czegos podobnego :)

Leo
Leo
  12 grudnia 2011
vaynens:
chcialem zapytac czy w 36i6 jest jakis pakiet smsow do wszystkich sieci? Albo cos w tym stylu?

Nie ma. Wejdź sobie na www.36i6.pl i sam sprawdź jakie są oferty.
Możesz mieć nielimitowane darmowe smsy do sieci 36i6 i nielimitowane smsy za 5zł na miesiąc do sieci Plus. Do wszystkich sieci nie ma takiej oferty. 36i6 to jest tak jakby podsieć sieci Plus, więc nie spodziewaj się rewelacji do wszystkich sieci. Lecz jeżeli masz wiekszość znajomych z Plusa to Polecam.
Patrishia
Patrishia
  12 grudnia 2011

To sieć od Plusa, więc zapewne coś tam ma. Ja w plusie mam 50 sms poza sieć za darmo nawet. Poszukaj w gógl, bo pewnie jest coś w stylu "darmowy numer" za określoną opłatą.

JednoposladkowyTed
Reputacja: 15 | BluzgometrTM: 41
JednoposladkowyTed
  12 grudnia 2011

Ja mam od playa 1000 smsów miesięcznie za darmo do wszystkich sieci.:ziew:

kojażysz mi sie jak z filmu , jesteś takim Riczem co bzyka wszystkie cheearleaderki i jest super w koszykówke , i jest bossem w szkole ..

Patrishia
Patrishia
  12 grudnia 2011
Patrishia
Patrishia: Ja w plusie mam 50 sms poza sieć za darmo nawet.

W sensie od sieci już przydzielone, nie płacę za to powiedzmy 50 gr, tylko sobie jest. :3 A pakiety są bardzo fajne w plusie, więc nie gadaj głupot Leło.
Leo
Leo
  12 grudnia 2011
Patrishia
Patrishia: A pakiety są bardzo fajne w plusie, więc nie gadaj głupot Leło.

W Plusie tak, ale w 36i6 nie ma chyba do Wszystkich Sieci : D
vaynens
vaynens
  12 grudnia 2011
Leo
Leo: Wejdź sobie na www.36i6.pl i sam sprawdź jakie są oferty

Sprawdzalem, ale z autopsji wiem ze niektore oferty nie sa juz widoczne na stronie a mimo wszystko mozna ich uzywac :) Znalazlem informacje ze w simplusie jest za 10zl 250smsow do wszystkich sieci... Tyle ze 250smsow w moim przypadku to 2-3 dni :P
Patrishia
Patrishia
  12 grudnia 2011
Leo
Leo: W Plusie tak, ale w 36i6 nie ma chyba do Wszystkich Sieci : D

Coś chyba było. Zresztą nie wiem, do niedawna nie wiedziałam, że to jeszcze istnieje. Tak jak Heyah. :D
Leo
Leo
  12 grudnia 2011
vaynens:
niektore oferty nie sa juz widoczne na stronie a mimo wszystko mozna ich uzywac :)

Tam masz takie coś jak Archiwum, tam jest archiwum ofert. Popatrz sobie.

Patrishia
Patrishia:

A ty o której lecisz na zajęcia ? :D
Patrishia
Patrishia
  12 grudnia 2011
Leo
Leo: A ty o której lecisz na zajęcia ? :D

Na 13. Ale powoli się zbieram.
NuTiiiiii
Reputacja: -1055 | BluzgometrTM: 50
NuTiiiiii
  12 grudnia 2011

nie wiem, w plusie natomiast jest.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:
Victor7
Victor7
  12 grudnia 2011

Play najlepszy :zabawa:

zlociszek
zlociszek
  12 grudnia 2011

I moje 3 grosiki.
Nie bierzcie nigdy fona w T-Mobile bo to dno.

Adidasowa
Adidasowa
  12 grudnia 2011
vaynens:
zastanawiam sie czy w 36i6 nie ma czegos podobnego :)

Niestety nie ma.
Andzzej
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 14 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.