12Następna
Lucas
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
Lucas
  28 lutego 2012 (pierwszy post)

Witam, ile płacą za oddanie krwi w Niemczech, bo nie znalazłem konrektnego tematu w necie. Może ktoś już był?

watchtower
watchtower
  28 lutego 2012

Uwielbiam zbiegi okoliczności.

Alucard
Alucard
  28 lutego 2012

Nerkę sprzedaj, się będziesz z krwią dupczył.

Sz3lo
Sz3lo
  28 lutego 2012
Lucas
Lucas: Witam, ile płacą za oddanie krwi w Niemczech, bo nie znalazłem konrektnego tematu w necie. Może ktoś już był?

A to zależy od miejsca, w niektórych dzielnicach zdominowanych przez islamską młodzież nie tobie płacą ale ty płacisz - jeśli nie krew, oddajesz gratis. :rotfl:
NOWOTWORxJADER
Reputacja: -51 | BluzgometrTM: 17409
NOWOTWORxJADER
  28 lutego 2012

nasi dziadkowie i tak oddali za duzo krwi w niemczech

Leave me high and dry.

zuebobo
Reputacja: -17 | BluzgometrTM: 16
zuebobo
  28 lutego 2012
GL0BETROTTER:
nasi dziadkowie i tak oddali za duzo krwi w niemczech

podbijam.

Lucas
Lucas: Witam, ile płacą za oddanie krwi w Niemczech, bo nie znalazłem konrektnego tematu w necie. Może ktoś już był?

muszą Ci płacić za to że to robisz?
JednoposladkowyTed
Reputacja: 15 | BluzgometrTM: 41
JednoposladkowyTed
  29 lutego 2012

Ile płacą za nerę?

kojażysz mi sie jak z filmu , jesteś takim Riczem co bzyka wszystkie cheearleaderki i jest super w koszykówke , i jest bossem w szkole ..

EjBejbe
EjBejbe
  29 lutego 2012

Jak można oddawać krew:szok:

ULTIMATEshadow
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 3
ULTIMATEshadow
  29 lutego 2012

az mi sie pic zachciało

Ore wa, yurusaretai n da to omou. Un, ore wa yurusaretai

Ore ni wa, dare mo tasukerarenai to omou n da. Kazoku darou ga, nakama darou ga. Dare mo.

agoosiaaa
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 35
agoosiaaa
  29 lutego 2012

nie wiedzialam, ze za oddawanie krwi placa :woot:

Abraham Lincon:
Problem z cytatami na necie jest taki, ze wszyscy bezmyslnie wierza w ich prawdziwosc.

"The Definition of Insanity is doing the same thing over and over again but expecting different results."
Leo
Leo
  29 lutego 2012
agoosiaaa
agoosiaaa: nie wiedzialam, ze za oddawanie krwi placa

Nie wiem czy płacą, ale wiem że jak się oddaje krew to na koniec roku można to sobie odliczyc w Picie.
agoosiaaa
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 35
agoosiaaa
  29 lutego 2012
Leo
Leo: Nie wiem czy płacą, ale wiem że jak się oddaje krew to na koniec roku można to sobie odliczyc w Picie.

nigdy nie oddawalam i szczerze mowiac nawet mnie to nigdy nie interesowalo, ale mysle, ze to dobre rozwiazanie, moze wiecej ludzi bedzie oddawac :)
Abraham Lincon:
Problem z cytatami na necie jest taki, ze wszyscy bezmyslnie wierza w ich prawdziwosc.

"The Definition of Insanity is doing the same thing over and over again but expecting different results."
Leo
Leo
  29 lutego 2012
agoosiaaa
agoosiaaa: ale mysle, ze to dobre rozwiazanie, moze wiecej ludzi bedzie oddawac :)

Moze i dobre, ale nie każdy może.
Draxiu
Reputacja: 15 | BluzgometrTM: 55
Draxiu
  29 lutego 2012
Lucas

juz lepiej sperme do Niemieckich bankow spermy na miecha 4 tys mozna wylapac , robota latwa i przyjemna + poczucie ze wplywasz na wzrost piekna w niemczech ;]
Linkin Park - New Devide
http://www.youtube.com/watch?v=ysSxxIqKNN0
Leo
Leo
  29 lutego 2012
Draxiu
Draxiu: juz lepiej sperme do Niemieckich bankow spermy na miecha 4 tys mozna wylapac , robota latwa i przyjemna + poczucie ze wplywasz na wzrost piekna w niemczech

LOL ! to jest takie coś ? :O nawet nie wiedziałem :wtf:
12Następna
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 14 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.