Poprzednia12345678Następna
Amfetaminewriter
Amfetaminewriter
  8 grudnia 2013 (pierwszy post)

Czy portal randkowy zaadoptujfaceta.pl tylko mi zakrwawia na perwersję ?
Faceci jako towary i władza w rękach kobiet ?

Pozory
Reputacja: -11 | BluzgometrTM: 11
Pozory
  8 grudnia 2013

Jest to konsekwencja dążeń facetów do zamoczenia w czymkolwiek. A że takie czyny nie są społecznie karane, to czują wielką odwagę pokazać ryj całej Polsce, że są tylko towarem.

Amfetaminewriter
Amfetaminewriter
  8 grudnia 2013
Pozory
Pozory: Jest to konsekwencja dążeń facetów do zamoczenia w czymkolwiek. A że takie czyny nie są społecznie karane, to czują wielką odwagę pokazać ryj całej Polsce, że są tylko towarem.

Genialny disss :p
PoetkaHyde
PoetkaHyde
  8 grudnia 2013
Pozory
Pozory: est to konsekwencja dążeń facetów do zamoczenia w czymkolwiek. A że takie czyny nie są społecznie karane, to czują wielką odwagę pokazać ryj całej Polsce, że są tylko towarem.

Karol-teoretyk od spraw damsko-męskich... d83dde0f
Pozory
Pozory
  8 grudnia 2013
PoetkaHyde:
Karol-teoretyk od spraw damsko-męskich... e

Obserwacje i umiejętność dogłębnego nakreślenia obserwowanych zjawisk, z których wychodzą puenty trafiające w samo sedno uprawniają mnie to odzywania się na ten temat jak mało komu.
PoetkaHyde
PoetkaHyde
  8 grudnia 2013
Pozory
Pozory: Obserwacje i umiejętność dogłębnego nakreślenia obserwowanych zjawisk, z których wychodzą puenty trafiające w samo sedno uprawniają mnie to odzywania się na ten temat jak mało komu.

Powinieneś zostać psychologiem, Karolu. Ale fakt faktem, tacy niepozorni ludzie stojący z boku podobno są dobrymi obserwatorami d83dde09
Pozory
Pozory
  8 grudnia 2013
Amfetaminewriter:
Genialny disss :p
A Ty też chcesz diss za łechtanie swojej próżności pokazując Polsce brzuch? Więcej skromności, jesteś fajna i masz zgrabne ciało, to na pewno w swoim momencie wybrane osoby to docenią.
PoetkaHyde:
Powinieneś zostać psychologiem, Karolu. Ale fakt faktem, tacy niepozorni ludzie stojący z boku podobno są dobrymi obserwatorami e

Nieuczestniczenie w czymś nadaje mi znamiona osoby obiektywnej. Może zostanę.
PoetkaHyde
PoetkaHyde
  8 grudnia 2013
Pozory
Pozory: Nieuczestniczenie w czymś nadaje mi znamiona osoby obiektywnej.

Właśnie to jest ten plus.. można pozostać obiektywnym.
Amfetaminewriter
Amfetaminewriter
  8 grudnia 2013
Pozory
Pozory: Amfetaminewriter: Genialny disss :pA Ty też chcesz diss za łechtanie swojej próżności pokazując Polsce brzuch? Więcej skromności, jesteś fajna i masz zgrabne ciało, to na pewno w swoim momencie wybrane osoby to docenią.

Narcystyczne podejście do życia, w moim przekonaniu najlepsze jakie może sobie wymarzyć jakikolwiek ludzki byt, w pewnym sensie jest to także takie ulitowanie nad facetami którzy nie mają co oglądać i lądują na fotce w poszukiwaniu półnagich pasztetów.
Pozory
Pozory
  8 grudnia 2013
Amfetaminewriter:
Narcystyczne podejście do życia, w moim przekonaniu najlepsze jakie może sobie wymarzyć jakikolwiek ludzki byt

A czym się cechuje narcystyczny tryb życia, że przybliża go to do osiągnięcia stanu szczęśliwości w ludzkim ciele? Potrzeba nadmiernego (a uzewnętrznianie się na fotce takowym jest) łechtania swojego ego wskazuje na braki w pewności siebie, a to już od stanu dozgonnej radości oddala. Tym samym legł Twój mit.

Amfetaminewriter:
także takie ulitowanie nad facetami którzy nie mają co oglądać i lądują na fotce w poszukiwaniu półnagich pasztetów.

Jak przestaniesz nak**wiać wytapetowane dziubki do aparatu to może pogadamy o Twojej misji.
Amfetaminewriter
Amfetaminewriter
  8 grudnia 2013

Mit , mitem, ale to podejście które bardzo trudno złamać, gdyż czysty narcyz bardzo egoistycznie podchodzi do opinii innych ( czytaj wszyscy inni to imbecyle, bez gustu tudzież zdania)

Pozory
Pozory: Jak przestaniesz nak**wiać wytapetowane dziubki do aparatu to może pogadamy o Twojej misji.

Szczerze uświadomię cię , że jesteś mniejszością jeszcze tych facetów którzy doceniają naturalne piękno, nie śliniąc się na widok farbowanego tworu .
Bardzo dobrze , że ten typ jeszcze nie wymarł. Wychowani na starych wartościach i wgl.
Niestety czasami trudno odnaleźć się w świecie który ma słabe moralne fundamenty.
Pozory
Pozory
  8 grudnia 2013
Amfetaminewriter:
Mit , mitem, ale to podejście które bardzo trudno złamać, gdyż czysty narcyz bardzo egoistycznie podchodzi do opinii innych ( czytaj wszyscy inni to imbecyle, bez gustu tudzież zdania)

Jeśli czytanie ze zrozumieniem nie kwiczy, a pozostawiłaś sobie resztki rozumu, to jest on w stanie przetworzyć, że to podejście zostało złamane post wyżej.
Ma ujemne konotacje, budzi negatywne emocje, pobudza do stresu, ten natomiast jest na biegunie od "najlepszego bytu jaki może sobie wymarzyć byt". Co innego, gdy nabierzesz takiej pewności siebie, żeby nie tyle mieć w dupie zdanie innych, co mieć swoje na mocnych, teoretyczno-empirycznych fundamentach, respektować innych i samemu doskonale wiedzieć, kiedy znaleźć w nich zastosowanie.
Paulinessa
Reputacja: 46 | BluzgometrTM: 11
Paulinessa
  8 grudnia 2013
Ostatnio edytowany: 8 grudnia 2013
Amfetaminewriter:
Szczerze uświadomię cię , że jesteś mniejszością jeszcze tych facetów którzy doceniają naturalne piękno, nie śliniąc się na widok farbowanego tworu .
Bardzo dobrze , że ten typ jeszcze nie wymarł. Wychowani na starych wartościach i wgl.
Niestety czasami trudno odnaleźć się w świecie który ma słabe moralne fundamenty.

Aha, czyli czynisz te swoje dzióbki, bo uważasz, że faceci lecą na te sztuczne, wulgarne, plastikowe dziunie?

Nie wiem nawet do czego tu ripostujesz
Pozory
Pozory
  8 grudnia 2013
Amfetaminewriter:

Tak i ponieważ jesteś tak przerażona skalą niedoceniania naturalności, że sama chcesz być sztuczna. Tak walczysz ze światem?
Amfetaminewriter
Amfetaminewriter
  8 grudnia 2013
Pozory
Pozory: Tak walczysz ze światem?

Walka ze światem ? a bo po co ?
Jest to tylko zbieranina ludzi, na kawałku kuli ziemskiej .
To oni tworzą sobie standardy wraz z kanonami.

Później przez te ustalenia spogląda się na innych przez ten szalony pryzmat.
Jestem na tyle rezolutna , że nie chce wiedzieć jak kto o mnie myśli, wyglądam jak wyglądam, czuję
się dobrze w takim wydaniu, a prawda taka że jeżeli ktoś ma mnie gdzieś przez to jak wyglądam czy się zachowuję
to mam to głęboko.

Prawdziwy szczęśliwy człowiek szczęście czuje gdy patrzy w lustro i jest w stanie powiedzieć do siebie jestem zajebista i h+j innym do tego.
A pozatym ograniczam kontakty z ludźmi do osób najpotrzebniejszych i analizowania personaliów na fotce bo niektórzy ludzie tutaj to prawdziwe ciekawe i mające coś sensownego do powiedzenia osoby .
Czy dobrze czuję , że to miała być reprymenda w dobrej wierze niż obiecany diss ?
Labile
Labile
  8 grudnia 2013
Amfetaminewriter:
Faceci jako towary i władza w rękach kobiet ?

Kobiety tak mocno chcą by role się odwróciły, to chociaż wirtualnie się tym łudzą. :mrgreen:
Poprzednia12345678Następna
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 14 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.