Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Online Kamerki TV Szukaj Urodziny Ranking Forum Gry Klub Gwiazd
mrweed
wpis jest ukryty
Eniasty
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 0
Eniasty
  19 grudnia 2013

ładny get opie

ZlMNA
ZlMNA
  19 grudnia 2013

tumblr to wygryw?XD

PoetkaHyde
PoetkaHyde
  19 grudnia 2013

Luxuria Astaroth nie żyje :-(

ona jest wspaniała d83dde0d macałabym ją dzień i noc

Kombatant
Reputacja: -16 | BluzgometrTM: 5
Kombatant
  19 grudnia 2013
PoetkaHyde:
ona jest wspaniała

Czar prysnal jak posluchalem z nią wywiadu, dramat to dosc lagodne slowo okreslajace tą istote i jej tok rozumowania swiata.
Ale plus za cycki.

"Zaczyna się niewinnie... uprawiasz z kobietą sex, ale od tego można łatwo przejść do całowania i ani się obejrzysz, a będziesz musiał z nią rozmawiać "

PoetkaHyde
PoetkaHyde
  19 grudnia 2013
Kombatant
Kombatant: Czar prysnal jak posluchalem z nią wywiadu, dramat to dosc lagodne slowo okreslajace tą istote i jej tok rozumowania swiata. Ale plus za cycki.

Cycki jak cycki, mi się podoba jej spojrzenie i ogólnie twarz. A wywiadu nie widziałam i w sumie nie muszę widzieć, nawet jak jest głupia to trudno, jakoś specjalnie mnie to nie interesuje, po prostu spodobała mi się jej uroda
Paulinessa
Paulinessa
  19 grudnia 2013

młoda bardzo

GRADEK83
GRADEK83
  20 grudnia 2013

normalna dziewczyna nic nadzwyczajnego to tak jak by się Martą ekscytować też normalna czasem dziewczyna d83dde0a

Daryaa
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 17
Daryaa
  20 grudnia 2013

Ona jest mega pusta-,- . Chyba straciła w oczach każdego po tym wywiadzie w ddtvn

demolka997dzwon
demolka997dzwon
  20 grudnia 2013
Paulinessa:
młoda bardzo

Ty teeż pewniee młodziutka
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 14 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.